Folyo Baskı

Folyo baskı parlak ya da mat kağıt üzerine yapılan baskıdır. PVC bazlı ve arkası yapışkan malzeme olan Folyo dijital baskı işlemlerinde en sık kullanılan ürünlerdir.

Folyo Baskı

Folyo, Sıklıkla tercih edilmesinin sebebi, yapışkan olması özelliği ve ekstra bir maddeye ihtiyaç duymadan sorunsuzca yapışkanlık özelliğini sürdürmesidir.

Dijital Baskı sektöründe sıklıkla kullanılan folyo baskı tekniği genel olarak arkası yapışkanlı folyo üzerine dijital baskı yapılması şeklinde uygulanmaktadır. Folyo üzeri dijital baskı uygulandıktan sonra üzerine dayanıklılığını arttırmak amacı ile laminasyon kaplama (parlak laminasyon ve mat laminasyon olarak ikiye ayrılmaktadır.) yapılmaktadır.

Folyo baskı hizmetlerimiz; Folyo Baskı, Sticker Baskı, Oracak Folyo Baskı, Şeffaf Folyo Baskı, Etiket Baskı, Baskes Folyo Baskı vb.

Folyo Baskı m2 Fiyatları

Firmamız kurulduğu günden bu yana, kaliteli djital baskı çözümlerini zamanında ve istenilen sürede üreterek siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir.

  • Bu ekranda farklı ölçülerdeki folyo baskılarınızın siparişini verebilirsiniz.
  • Sadece işinizin ebadını yazın. Gerisini Baskimo hesaplasın.
  • Her ebat için sepetinize yeni bir folyo baskı ürünü ekleyebilirsiniz.
  • Maksimum baskı genişliği 196 cm olup boy önemli değildir.
  • Daha büyük ebatlardaki ürünler, uygun malzemeye göre binme payı verilerek bölünür.

Bu adımda verilen folyo baskı siparişleri 720 dpi ve 1440dpi kalitesinde Roland baskı makinalarında basılmaktadır.

  • Özel boyut sipariş
  • Gelişmiş online tasarım stüdyosu
  • Opak ya da şeffaf malzeme
  • Dış mekan şartlarına dayanıklı

Kendinden Yapışkanlı Oracal Unifol Folyo Baskı

Folyo, arkası yapışkanlı bir malzeme olan folyolar, dijital baskı makinaları ile basılarak her türlü düz ve pürüzsüz zemine yapıştırılarak uyglama yapılır.

Arka yüzeyi yapışkan PVC türünde bir malzeme olan folyo dijital baskı sektöründe çok yoğun kullanılan bir üründür. Yapışkan yüzeyi sayesinde binaların cephe giydirmelerinde, araç kaplamalarında, vitrin reklamlarında, iç mekan dekorasyon tasarımlarında uygulama alanı bulmaktadır.

Laminasyon Kaplama; Laminasyon bir veya daha çok malzemenin (kağıt, PE, alüminyum folyo vb.) ısıl işlemle birbirine yapıştırılmasına, bir yüzey üzerine kaplanması işlemidir.Ambalaj sanayinde, malzeme mukavemetini arttırmak, malzemelere geçirgenlik veya bariyer özelliği sağlamak, yumuşak dokunuşlu yüzeyler elde etmek için farklı laminasyon teknikleri uygulanmaktadır.

Folyo Kendinden Yapışkanlı Bir Malzemedir. Arkasında Bulunan Koruyucu Kağıdı çıkartarak dilediğiniz yere kolaylıkla yapıştırabilirsiniz.

İsterseniz üzerine Mat veya Parlak Kaplama Yaptırabilirsiniz. Ucuz Folyo Baskı Merkezi Ile Kaliteli ve Ekonomik Dijital Baskılar Yaptırarak Tanıtım Bütçenize Büyük Oranda Fayda Sağlayabilirsiniz

Folyo baskı uygulamalarımız. Yapışkanlı folyo, cast folyo, özel kesim folyo Boran Reklam dijital baskı kalitesi, deneyimi ve uygun fiyatlarla.

Dijital folyo baskı işinde folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısımında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen dijital görsel de folyo üzerine aktarılabilir. Genelde cam, ahşap kompozit, cephe uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Malzeme ölçüleri olarak piyasada 105, 127, 137 ve 152 cm’lik ölçüleri tercih edilmektedir.

Folyo Baskı Nasıl Yapılır?

Dijital baskı makinelerinde yapılan folyo baskıların bir yüzeyleri yapışkanlı olan reklam ürünleridir. Folyo baskı uygulanacak olan yüzey toz ile kirden arınmış olmalıdır. Yapıştırma işleminin yapılması sırasında katlanma olmamasına dikkat edilmesi gereklidir.

Katlanan folyolar yırtılabilir hatta hasar görebilir. Folyo baskı alanında uzman reklamcılar tarafından yapılan teknik ve profesyonel bir uygulama olarak yapılmaktadır. Express Reklam olarak uygulama ile üretimlerimizi tüm teknik detayları kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Yapışkanlı Folyo Baskı Hakkında; Yapışkanlı folyo baskıyı hem iç hem de dış mekanlara rahat bir şekilde uyugulayabilirsiniz. Özel içeriği sayesinde güneş ışınlarından ve kötü hava koşullarından 3 yıl boyunca etkilenmeyen folyo baskıyı yıllar geçse de ilk günkü renkleriyle kullanabilirsin. Şeffaf Folyo, gümüş folyo ya da kumlanmış folyo seçeneklerini ihtiyacınıa göre seçip istediğin ölçüde ister standart ister özel kesim folyo siparişi verebilirsin. Bastırmak istediğiniz folyo ölçüsünü seçin, gerisini Express Reklam’a bırakın!

Yapışkanlı Folyo Baskı Fiyatları; İhtiyacınıza göre folyo çeşidini seçin, folyo baskının boyutlarını yazın. Express Reklam’ın pratik ücret hesaplayıcısını m2 hesabını pratik şekilde yapsın ve folyo baskı fiyatını hesaplayın. Sonrasında online tasarım panelini kullanarak tasarımınızı yapmaya başlayın. Siparişinizi kolayca online verin.

Folyo Baskı Hakkında Geniş Açıklamalar!

Folyo, kendinden yapışkanlı , arkasında yağlı koruma kağıdı bulunan reklam ürünlerinde sıklıkla kullanılan önemli dijital baskı ürünlerindendir. İster folyo üzeri dijital baskı yapılarak , istenirse boş olarak kullanılabilir. Uygulanacak alanın temiz ve pürüzsüz olması uygulama kalitesi açısından önemlidir.

İsterseniz üzerine mat veya parlak kaplama yaptırabilirsiniz. Folyo kendinden yapışkanlı bir malzemedir. Arkasında bulunan koruyucu kağıdı çıkartarak dilediğiniz yere kolaylıkla yapıştırabilirsiniz.

Ucuz Folyo Baskı Merkezi Ile Kaliteli ve Ekonomik Dijital Baskılar Yaptırarak Tanıtım Bütçenize Büyük Oranda Fayda Sağlayabilirsiniz

İstanbul’da folyo dijital baskı fiyatları artık Türkiye geneli’de hizmetinizde. yüksek kalitede fotoğraf gibi baskılar için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İç Mekan ve Dış Mekan Folyo Baskı

İç Mekan Folyo Baskı; DX5 VE DX7 Baskı Makinelerimiz ile Baskılarınız Artık Daha Kaliteli ve Daha Canlı Olacak. Üstelik Dış Mekanda’da kullanabileceksiniz.

Dış Mekan Folyo Baskı; Vutek Baskı Makinalarımız ile Dış Mekan Baskılarınız Daha Uzun Ömürlü ve Daha Kaliteli Baskılar ile Günlük Baskı Üretimi Kapasitemiz Artık Daha Yüksek Günlük 1000m2 Baskı Kapasitesi ile Baskılarınız Daha Kısa Sürede Alacabileceksiniz.

Folyo baskının hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanıldığına değinmiştik. Bunun nedeni kullanımı kolay uzun ömürlü ve ucuz olması, arka yüzünün yapışkanlı olması, herhangi bir yardımcı ekipmana gerek duymadan tek başına kullanılabilir.

Folyo PVC esaslı bir maddedir. Kullanım alanları bakımından reklam sektöründe çokça kullanılmaktadır. Isıya dayanıklı olan folyolar yapıştırılmak istenen yüzey iyice temizlendikten sonra yapıştırılırsa görünüm açısından da çok iyi olacaktır. Kullanım yerine göre ömrü ya azalmaktadır ya da artmaktadır.

Yapıştırılacak yüzeyde su damlaları bırakılmışsa ve bu su damlaları dışarıya çıkarılmamışsa ve yine yapıştırılacak yüzey tozlu, kirli ise bu folyo baskının ömrü de az olacaktır. İç mekanlarda kullanılacak olan folyo baskılarda su bazlı mürekkeplerle baskı yapılır. İç mekanda kullanılacak olan folyo baskı diğer folyolara göre arasında pek bir fark görülmeyebilir. Ancak malzemenin mürekkep tutması için üzerine fazladan film şeridi çekilir ve mürekkebin durması sağlanır.

Genellikle folyo dijital baskı işlemlerinde kullanılan, PVC bazlı ve arkası yapışkan malzemeye folyo denir. Sıklıkla tercih edilmesinin sebebi, yapışkan olması özelliği ve ekstra bir maddeye ihtiyaç duymadan sorunsuzca yapışkanlık özelliğini sürdürmesidir. Bina cephe giydirme, araç kaplama, fuar ve reklam alanları, iç dekorasyon ve vitrin, folyo baskının başlıca kullanım alanlarıdır.

Önemli Not: Dekota seçeneği aktif olduğunda ebat 1m2’den fazla olması durumunda kargoda problem yaşanmaktadır.

Folyo Baskı m2 Fiyatları

Aynı ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların dahi talepleri ihtiyaçlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle folyo baskı fiyatları ile ilgili sitemizden net bilgi almak mümkün değildir. İstediğiniz özelliklere uygun fiyat tespiti için detaylı bilgiler sunmaktayız.

Üretimlerini Yapmakta Olduğumuz Folyo Baskı Ürünleri

• Folyo Dijital Baskı
• Folyo Baskı
• Baskes Folyo Baskı
• Folyo Bas-Kes
• Şeffaf Folyo Baskı
• Transparan Folyo Baskı
• Folyo Etiket Baskı
• Sticker Folyo Baskı
• Mat Folyo Baskı
• Parlak Folyo Baskı
• Laminasyonlu Folyo Baskı
• 3M Folyo Baskı
• Oracal Folyo Baskı
• Orajet Folyo Baskı
• Unifol Folyo Baskı
• Avery Folyo Baskı
• Frimpeks Folyo Baskı
• Cam Giydirme Folyosu
• Baskı Folyosu
• Reklam Folyo Baskı