Menü Kapat

Evlilik teklifi afişi yaptırma süreci artık çok daha kolay ve profesyonel!.. Özel gün afişlerinizi jet hızıyla ve en iyi fiyatla yaptırın!

Evlilik Teklifi Afişi

Size özel hazırlanan tasarım çalışması onayınıza elektronik ortamda sunulmaktadır. Tasarım onayı alınan çalışmalar afişin ölçüsü ve kullanım yerine göre doğru makine parkurunda üretime alınır. Pankart üretimleri tasarım onayı sonrası 24 saat sürmektedir.

En çok tercih edilen afiş ölçüleri
Afiş ölçüsü afişin kullanılacağı yere ve görünmesini istediğiniz mesafeye göre tercih etmeniz gerektmekdir. Tasarım çalışması sorasında afiş kullanım yeri hakkında sizden bilgi alınarak afiş ölçü bilgisi size verilecektir.

100x100cm Evlenme Teklifi Afişi
100x200cm Evlenme Teklifi Afişi
100x300cm Evlenme Teklifi Afişi
150x300cm Evlenme Teklifi Afişi

Evlilik Teklifi Afişi Siparişinizi Verin!

Afişte kullanılacak olan fotoğrafı, sipariş verdiğiniz isim ve soyismi whatsapp fotoğraf gönder linkinden bize iletiniz. Aynı gün veya ertesi gün grafik tasarımcımız size mutlaka dönüş yapacaktır.

Not: Gönderdiğiniz fotoğraf baskıda daha güzel çıkması için yüksek kalitede, yüzü ve elleri net çıkmış bir şekilde fotoğraf göndermenizi rica ederiz.

Ürün ebatları Eni 200 cm – Boyu 50 cm

Afiş Vinil malzemeden elde edilmiştir.

Afiş brandaya baskı olduğu için hem iç hem dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Güneş ışınlarına, yağmura, kara karşı dayanıklıdır.

Afişi çift taraflı bant ile istediğiniz her yere yapıştırabilirsiniz. Perdeye çengelli iğne ile afişi 4 köşeden tutturabilirsiniz.

Çift taraflı bantelinizde yoksa sitemizden uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Kişiye Özel Afişi Sipariş Vermek İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

İsim ve yaş belirtin bölümüne afişde kullanılacak yazıyı belirtin ve sepete ekle butonuna tıklayıp siparişinizi oluşturuyorsunuz.
Sonrasında kullanılacak fotoğrafı mail olarak da göndermeniz yeterli olacaktır.

Tasarım ekibimiz afişin tasarımını bitirdikten sonra size baskıya vermeden önce bir onay maili gönderiyor. (yada WhatsApp üzerinden)

Siz siparişinizi onayladıktan sonra afiş baskıya gönderiliyor.

Ürün baskıdan çıkar çıkmaz başka ürünler aldıysanız hepsi bir olarak paketlenip kargoya veriliyor.

Afiş tasarımı ve baskı aşaması yaklaşık 2 gün sürmektedir. Tasarım, baskı ve kargo sürecini düşünerek siparişinizi doğum günü partinize en az 5 gün kala sipariş vermeniz gerekmektedir.