You are currently viewing Evlilik Teklifi Afişi

Evlilik Teklifi Afişi

Evlilik teklifi afişi yaptırma süreci artık çok daha kolay ve profesyonel!.. Özel gün afişlerinizi jet hızıyla ve en iyi fiyatla yaptırın!

Evlilik Teklifi Afişi

Size özel hazırlanan tasarım çalışması onayınıza elektronik ortamda sunulmaktadır. Tasarım onayı alınan çalışmalar afişin ölçüsü ve kullanım yerine göre doğru makine parkurunda üretime alınır. Pankart üretimleri tasarım onayı sonrası 24 saat sürmektedir.

Evlilik Teklifi Pankartı

1 adet hazır evlenme teklifi afişi pankartı Afişin boyutu -80cm genişliğinde x 100 cm uzunluğundadır. Avrupa branda kullanılmaktadır, yüksel çözünürlükte ve kalitede vinil afiş baskıdır.? Asma işlemi için 4 tarafına kuş gözü kopça yapılmaktadır.

Benimle Evlenirmisin Evlilik Teklifi Pankartı. Evlilik Teklifi yaparken kullanabileceğiniz, kırmızı zemin üzerine bayrak kumaşından yapılma özel pankart.

Evlenme Teklifi Pankartı , Evlenme Teklifi Afişi , Evlilik Teklifi Pankartı , Evlenme Teklifi Afişi , Benimle Evlenirmisin Pankartı , Heiratsantrag banner, Evlenme Teklifi Pankartı , Evlenme Teklifi Afişi , Evlilik Teklifi Pankartı , Evlenme Teklifi Afişi , Benimle Evlenirmisin Pankartı , Evllilik pankart modelleri.

Benimle Evlenirmisin Evlilik Teklifi Pankartı

Benimle Evlenirmisin Evlilik Teklifi Pankartı 200x100cm en boy iyi fiyatla ExpressTabela’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!

Evlilik Teklifi Pankartı 1 “Benimle Evlenir misin?” pankartı ile Evlilik Teklifine renk kat. En güzel evlilik teklifi pankart modelleri ve benimle evlenir misin pankart modelleri evlenme teklifine şahitlik edecek. Tasarımını seç, yazılacakları belirle dilersen fotoğraf yükle ve istediğin boyutlarda yüksek çözünürlükteki basılı Evlilik Teklifi Pankartı evine gelsin.

Evlilik teklifi branda yırtılmaz malzemeden üst düzey baskı ile üretilmiştir. 3 farklı ebatta sipariş verebilirsin. İster asabilir, isterseniz arkadaşlarınız tutabilir. Tercihine göre köşelere asabilmen için 4 tarafına kuş gözü çakılmış şekilde hazırlanmaktadır. Ayrıca yanında asma ipi de alabilirsin.

Evlilik Teklifi Poster ve Afiş Branda kategorisindeki diğer tasarımları görüntülemek için buraya tıklayabilirsin.

Evlilik teklifi pankartına acil ihtiyacın varsa lütfen önceliklendirebilmemiz için bize bildirin.

Evlilik Teklifi Branda Afiş

Evlilik teklifi vinil branda afiş her zaman reklamcılığın yapı taşlarından birisi olarak görülmeyi başarmıştır. Evlilik Teklifi Afişi ise reklamcılık sektöründe ilk kullanılmaya başlanılanlardan birisidir ve günümüzde hala çok popüler bir şekilde kullanılmaktadır. Özelliklerinin en büyüğü ise; küçük boyutlarda ve çok sayıda üretilmesidir. Fakat bu evrede sizlere geniş bir boy seçeneği sunulur ve reklamlarınıza en uygun olanını seçebilirsiniz. Bez afişlerde üç farklı baskı şekli olduğu dikkat çekilir. Bunlar; Evlilik afişleri, Evlenme teklifi afişi ve reklam afişleridir. Bu türler sizin de gördüğünüz gibi konuya ve hedeflediğiniz kitleye göre farklılık göstermektedir. Reklam afişleri genellikle firmalar veya kurumlar tarafından reklam yapma amacıyla kullanılan afişlerdir.

Evlilik Teklifi Evlenme Teklifi Branda Afiş

Evlilik teklifi evlenme teklifi branda afişleri fiyatları. İstanbul’dan tüm Türkiye’ye renkli resimli evlilik ve evlenme teklifi dijital baskı afiş ve pankart baskı motelleri tasarımları.

Evlenme Teklifi Pankartları zengin çeşit ve modelleri ile Expresstabela.com’da. Uygun fiyat avantajlarıyla Evlenme Teklifi Pankartları kapınıza gelsin.

Romantik Evlilik Teklifi Branda Afiş Pankart,Evlilik Teklifi Afiş, Evlenme Teklifi Branda,evlilik Teklifi Pankart.

Evlilik Teklifif Afişi ve Benimle Evlenirmisin Evlilik Teklifi Pankartı Ölçüleri

En çok tercih edilen afiş ölçüleri
Afiş ölçüsü afişin kullanılacağı yere ve görünmesini istediğiniz mesafeye göre tercih etmeniz gerektmekdir. Tasarım çalışması sorasında afiş kullanım yeri hakkında sizden bilgi alınarak afiş ölçü bilgisi size verilecektir.

  • 100x100cm Evlenme Teklifi Afişi
  • 100x200cm Evlenme Teklifi Afişi
  • 100x300cm Evlenme Teklifi Afişi
  • 150x300cm Evlenme Teklifi Afişi

Evlilik Teklifi Afişi Siparişinizi Verin!

Afişte kullanılacak olan fotoğrafı, sipariş verdiğiniz isim ve soyismi whatsapp fotoğraf gönder linkinden bize iletiniz. Aynı gün veya ertesi gün grafik tasarımcımız size mutlaka dönüş yapacaktır.

Not: Gönderdiğiniz fotoğraf baskıda daha güzel çıkması için yüksek kalitede, yüzü ve elleri net çıkmış bir şekilde fotoğraf göndermenizi rica ederiz.

Ürün ebatları Eni 200 cm – Boyu 100 cm

Evlenme Teklifi Vinil Branda Afiş

Evlilik tekilifi afişi brandaya baskı olduğu için hem iç hem dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Güneş ışınlarına, yağmura, kara karşı dayanıklıdır.

Afişi çift taraflı bant ile istediğiniz her yere yapıştırabilirsiniz. Perdeye çengelli iğne ile afişi 4 köşeden tutturabilirsiniz.

Çift taraflı bantelinizde yoksa sitemizden uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

Kişiye Özel Afişi Sipariş Vermek İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

İsim ve yaş belirtin bölümüne afişde kullanılacak yazıyı belirtin ve sepete ekle butonuna tıklayıp siparişinizi oluşturuyorsunuz.

Sonrasında kullanılacak fotoğrafı mail olarak da göndermeniz yeterli olacaktır.

Tasarım ekibimiz afişin tasarımını bitirdikten sonra size baskıya vermeden önce bir onay maili gönderiyor. (yada WhatsApp üzerinden)

Siz siparişinizi onayladıktan sonra afiş baskıya gönderiliyor.

Ürün baskıdan çıkar çıkmaz başka ürünler aldıysanız hepsi bir olarak paketlenip kargoya veriliyor.

Afiş tasarımı ve baskı aşaması yaklaşık 2 gün sürmektedir. Tasarım, baskı ve kargo sürecini düşünerek siparişinizi doğum günü partinize en az 5 gün kala sipariş vermeniz gerekmektedir.

Evlilik teklifi afişi ürününü en uygun fiyatlar ile satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. (evlenme teklifi afişi) için hemen siparişinizi verebilirsiniz!