Branda Afiş

Branda afiş Türkiye’nin en hızlı dijital baskı merkezinden (branda afiş) siparişi verebilirsiniz. Reklam ihtiyaçlarınıza ekonomik fiyatlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Branda Afiş

Branda afiş alanında 1996’yılından beri hizmet vermekteyiz. İstanbul’da dijital baskı çözümlerimiz ile tüm Türkiye geneli hizmet veren firmamız Express Tabela size uygun fiyatlı hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Dijital Baskı firmalarının en başında gelen Express Reklam branda afiş alanında sizlere 81 ile İstanbul’dan kargo hizmet vermektedir.

Vinil baskı branda m2 fiyat hesaplama online teklif uygun fiyata alın. Pankart, afiş daha bir çok alanlarda kullanın. Hızlı kargo ile adresinize gelsin. Vinil baskı branda baskı olarakta adlandırılan genelde afiş baskılarında kullanılan baskı çeşitidir.

Vinil yapısı itibariyle iplikli ve yırtılmaya dayanıklıdır.
Gramajına göre kalın veya ince çeşitleri vardır. Gramajı arttıkça dayanıklılığı artar.
Biz baskılarımızda 440 gr Avrupa Vinil kullanmaktayız.

Baskı sonrasına asmak için köşelere kuşgözü atılabilir. Yırtılmasını engellemek için ise 4 tarafı dikiş makinesinde dikim yapılabilir. Genelde Satılık Vinilleri, Evlilik Teklifleri, Doğum Günü Afişleri ve Germe Vinil Tabelalarda kullanılır.

Branda Afiş Baskı Siparişinizi İstediğiniz Ebatta, Tasarım Seçeneğiyle ya da Kendi Tasarımınızı Yükleyerek Şimdi Sipariş Verin!

Branda Afiş Ürün Özellikleri
• Suya, Toza, Neme, Dayanıklıdır, dış mekanlarda kullanılır.
• Düz gerdirme veya (kuş Gözü) kenarları metal delikli halkalı kullanılır.
• Branda-Vinyl Baskı rengi beyazdır.
• Ürünün üzerine istenilen yazı ve resim baskısı uygulanır.
• Branda rulo en ölçüsü: 100, 150, 200, 300 cm, boyu sınırsızdır.
• Çalışma Şekli Resminizi gönderin baskısını yapalım.

Branda afiş ve Avrupa vinil baskı hesaplaması Fire vermemeniz için yukarıdaki ürün rulo ölçülerine uygun şekilde sipariş veriniz. Bir Kenar Kısmı bu ölçülere uymaz ise bir sonraki ölçüye göre fiyat hesaplanır.

Sipariş Verilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler
✓ Bu ekranda farklı ölçülerdeki branda afiş, baskılarınızın siparişini verebilirsiniz.
✓ Sadece işinizin ebadını yazın. Gerisini Express hesaplasın.
✓ Her ebat için siparişinize yeni bir branda baskı ürünü ekleyebilirsiniz.
✓ Maksimum baskı genişliği 300 cm olup boy önemli değildir.

Daha büyük ebatlardaki ürünler, uygun malzemeye göre binme payı verilerek bölünür. Bu adımda verilen folyo baskı siparişleri 720 dpi ve 1440dpi kalitesinde Roland baskı makinalarında basılmaktadır.

✓ Özel boyut sipariş
✓ Gelişmiş online tasarım stüdyosu
✓ Dış mekan şartlarına dayanıklı

Türkiye Geneli Branda Afiş İmalatı

Branda Afiş, Sektörde 1996 Yılından Beri Faaliyet Göstermekte Olan Firmamız Sektörün En İyileri Arasına Girme Gayesi Hedef Edinmiştir.

Branda Afiş, Bayrak, Flama, Ülke Bayrakları Bezafiş, Baskı Ve Satış Firma Bayrağı – Firma Flaması – Türk Bayrağı – Plaj Bayrağı – Makam Bayrağı – Süsleme Bayrakları – Takdim Bayrakları – Saçaklı Saçaksız Makam Bayrakları – Ülke Bayrakları – Salon Direği – Masa Üstü Tekli, Çiftli, Üçlü, Dörtlü Bayrak Direkleri – Ahşah Masa Üstü Özel Yapım Bayrak Direkği. Alanında Hizmet Vermektedir…

Hızlı kargo ile siz değerli müşterilerimize gönderim yapmaktayız.Yelken bayrakları baskı hizmetleri almak, bayrak fiyatları hakkında bilgi edinmek için daha detaylı bilgiye iletişim sayfamızdan bize ulaşarak rahatlıkla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Online Tasarım Stüdyosu; Türkiye’nin benzersiz gelişmiş online tasarım stüdyosu ile ücretsiz tasarım yapın, maliyetinizi düşürün.
Özel Boyut Sipariş

Herhangi bir boyuta bağlı kalmadan, tam istediğiniz boyutta sipariş verin.
İki Farklı Malzeme Kalite Seçeneği

Dış mekanda çok uzun süreli olmayan kullanımlar için Uzakdoğu, uzun süreli kullanım ihtiyacınız için Avrupa Branda seçimi yapın.
Mat yüzeyli Avrupa branda seçimi ile fotoğraf çekimlerinde parlamayı önleyin.
Baskı Sonrası Seçenekler

Germe payı seçeneği ile tabela üretiminde kullanın,
Kenar dikim ve metal delik seçeneği ile büyük boyutlarda dayanıklılığı artırın ve güvenle istediğiniz yere ip yardımıyla asın. Branda Afiş Boyutları Hakkında Fikir Sahibi Olun.

Vinil Branda Baskı kategorisine ait 70×100 Vinil Branda Afiş ürününü en uygun fiyatlar ile online satın almak için expresstabela.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Branda Afiş Baskı

Branda afiş yaptırma süreci artık çok daha kolay ve profesyonel!.. Branda afiş baskı ile firma reklamlarınızı jet hızıyla ve en iyi fiyatla yaptırın!

Branda afiş baskıları son teknoloji HP Latex baskı makinelerimizde yapıyoruz, Latex baskı teknolojisi kokusuz ve zehirsizdir ayrıca güneş ışınlarına (UV) dayanıklıdır. Branda malzemesi olarak ise 410GR dökme branda kullanıyoruz. Branda afişlerini standart 4 köşesinden metal delikli (kuş gözü) olarak üretiyoruz, isteğinize bağlı olarak deliksiz de alabilirsiniz.

Branda Afiş , dijital baskı sektöründe önemli bir yere sahiptir. Vinil üzerine Dijital baskı Vinil Afiş veya Branda üzerine folyo kesim yazı Branda Afiş olarak kullanılır. Branda Afiş bez üzerine yazılan afiş çalışmasına göre hem daha kaliteli bir görünüme hemde uzun süre dayanma özelliğine sahip olan Afiş şeklidir. Bu nedenlede teknolojininde yardımıyla bilgisayarlı ortamda dijital baskı yöntemi ile üretimi yapılarak beğeninize ve kullanımınıza sunulmaktadır. Branda Afiş birçok alanda kullanılabilir Emlak Alım satımlarında Satılık Afişi, Kiralık Afişi olarak, Firma açılışında, tanıtımlarda, konser afişi, duyuru afişi, seçim afişi vb. gibi birçok kullanım alanı vardır. Branda Afiş Fiyatları ve detayları hakkında bilgi ve görüşlerimizi almak için bizimle iletişim’e geçebilirsiniz.

Branda afiş en uygun vinil branda afiş fiyatları. Üstelik ücretsiz tasarım ve hızlı kargo fırsatıyla, aynı gün kapınıza teslim.

Bez Branda Afiş

Genellikle dershane, belediye duyuruları, toplum çalışmaları, genel ve yerel seçimlerde, reklam amaçlı bez (patiska kumaş) veya vinil branda üzerine uygulanır. Ve siyasi partilerin genelde “pankart” olarak isimlendirdiği bez afiş günümüzde dijital baskı tekniğiyle yapılmaktadır ve diğer tüm ürünlerin imalatında kullanıldığı kumaşlardan eskiye göre daha kaliteli ve ucuza üretilebilmektedir. Express Reklam olarak; Bez afiş ve Branda afişi dijital baskı tekniğiyle müşterilerimize sunuyoruz. Türkiye geneli branda afiş hizmeti hemen sipariş verin kargo ile kapınıza gelsin.

Reklam her sektörde firma için önem taşır ve yapılan reklamında başarılı olması ciddi bir hedef kitleye ulaşması firmalar için önemlidir. Reklam sektörü her geçen gün gelişerek teknolojik ilerlemelerden faydalanarak yeni yöntemlerle hizmet vermektedir. Branda afiş belki de bilinen en yaygın reklam yöntemlerinden bir tanesidir. Dijital baskı reklamcılığında branda afiş yöntemi önemli bir yere sahiptir. Farklı şekillerde uygulanarak kullanılmaktadır bunlar;

-Vinil üzerine dijital baskı olarak yapılan vinil afiş
-Branda üzerine folyo kesim ile yazılan branda afiş
-Bu iki şekilde de reklam afişleri yapmak ve firmalar için uygulamak mümkündür.

Vinil Branda Afiş

Branda Baskı Çeşitleri
Avrupa ve uzak doğu lamine vinil, ışıklı vinil ve ışıksız vinil branda olarak çeşitlendirilir. Bu ürünlerde mat ve parlak olarak da ikiye ayrılır. Vinil branda baskılar ise iç mekan ve dış mekan baskı çeşitleri ilede kendi içinde sınıflandırılır.

Vinil brandalar sağlamlığı, esnekliği, görselliği, estetik olması ve ekonomik fiyatından dolayı açık hava reklam dijital baskı sektöründe en çok tercih edilen ve tüketilen ürünün başında geliyor. Bu ürünler gramajlar ve dokumaları olarak değişiklik göstermektedir. 280gr, 360gr, 440gr, 510gr gibi gramajlar değişmektedir. Vinil branda baskı fiyatları gramaj, metrekare, baskıdan sonra ki işçiliğine görede fiyatlandırılmaktadır.

Vinil branda baskılar ile üretilen ürünler
Günümüzde her yerde dikkatimizi çeken reklamların her biri çoğunlukla vinil branda baskılar ile yapılmaktadır. Vinil branda baskılar ile biribirinden farklı bir çok ürün üretilebilmektedir. Açık hava reklam sektöründe vinil branda afiş, baskılar ile en çok tüketilen ürünler afiş, pankart, tabela vinil gerdirme, bina ve cephe giydirme, sevdiklerinize özel doğum günü ve özel günleriniz için afişler, totem tabelalarda, billboard baskı‘da sık kullanılmasada son dönemlerde daha revaçta,. Bu ürünler daha da çeşitlendirilebilir. Şimdi bu ürünleri kimler nasıl hangi şekilde kullanır halk dilinde ise nasıl bilinir. hepsini detaylı şekilde inceleyelim.

Bu resimde de görüldüğü üzere bir çok tanınmış kurumsal firmalarda 50x70cm, 60x90cm, 70x100cm ve bu katları ile devam eden afişlerini yaptırmaktadır. Vinil afiş fiyatları için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Kalite hiç bir zaman tesadüf değildir. Reklamlarınız sizin kalitenizi ve işletmenize verdiğiniz değeri gösterir.

280gr Vinil branda uzakdoğu: 280gr vinil brandalar soğuk rüzgarlı hava dönemlerinde kullanımı çok sağlıklı değildir. İnce branda olarak bilinen bu branda dayanıklılık ömrü bu dönemlerde rüzgarın şiddetine göre değişkenlik gösterir. Bu brandalar tek kullanımlık afişler, maksimum 1 metrekarelik küçük afişlerde kullanmak daha doğru olur. Bu işte daha profesyonelseniz bu brandayı kullanmayı biliyorsanız. Kontrol sizde o zaman

440gr Vinil branda uzakdoğu: En az 500X500 dokuması olan bu branda da daha uzun süre dayanıklılık gösterir.. Olumsuz hava şartlarında diğer brandalara göre daha dayanıklıdır.

510gr Vinil branda Avrupa: Türünün en kaliteli ve en lüks malzemesi olan bu malzemede kaliteniz daha ön planda olacak.

Vinil Branda Baskılar Dayanıklılık Süresi

Vinil brandalar Türkiye hava şartlarında kullanım amacına göre dayanıklılık süresi değişebilir. Normal afiş olarak göz önünde bulundurursanız. En az 1,5 yıl ortama ayak uydurur. Tabi şiddetli fırtına, yağmur ve aşırı soğuk ortamlarınıa maruz kalmazsa. Vinil branda baskılar da boyaların dayanıklılık süresi ise baskıdaki yoğunluğa göre değişebilir. Minimum 2 yıl ile 5 yıl arası değişmektedir. Bu baskı kalitesinde ne kadar çok yoğun ve orijinal boya kullanıma ile alakalıdır. Ayrıca baskılar güneşli ortamlarda çok uzun süre kalırsa da bu süre biraz daha kısalabilir.

Vinil Brandalarda Ekstra İşçilikler Nelerdir?
Yaptıracağınız branda baskılarda dikiş, kolon, büyük ebatlarda kaynak (yapıştırma) ve montaj işlemleri gerekebilir. Bu sebep ile baskılarınızı yaptırmadan önce profesyonel destek almanızı öneririz.

Vinil brandalarda hangi baskı türünü seçmeliyiz?
Vinil brandaları ister iç mekanda ister dış mekanda kullanabilirsiniz. Ancak baskılarınızda ona göre seçmelisiniz. Çünkü dış mekan baskılar solventli boyalarla yapıldığından dolayı koku yapmaktadır. İç mekan baskıları tercih ederseniz mutlaka boyaların eco solventli makinaların bastığından emin olmalısınız. Eco solventli iç mekan baskı makinaları doğa dostu ve kansorejen maddesi içermez aynı zamanda kötü koku yapmaz.

Vinil baskı ve branda baskı fiyatları nasıl hesaplanır?

Vinil baskı fiyatlarını hesaplamak için öncelikle ölçünüzü bilmeniz gerekmektedir. Sağddan sola veya uzunluk ve genişlik olarak ölçü birimide cm kullanmalısınız. Ölçünüze örnek vermek gerekirse Genişlik 147cm uzunluk ise 163cm geldiğini baz alırsak 147×163=23.961 çıkan sayı santimetre cinsinden olacağından dolayı biz bunu metreye çevirdiğimiz 2,39m2 olarak elde ederiz. Branda baskı fiyat listesinden baskı yaptıracağımız baskı fiyatı ile çarparız. Örnek: 440gr vinil branda baskı fiyatı Metrekare cinsinden 25₺ 25×2,39= 59,90 fiyatı çıkar. Sizlere branda baskı fiyatları ve vinil baskı fiyatlarını hesapla konusunda ilk defa yapacaklar için bu bilgiyi paylaştık. Tabiki’de bu baskı işleminize her hangi bir ek işlem gerektirmiyorsa bu şekilde hesaplanır. Bunun üzerine gelebilecek ek işlemler ücrete tabi olacaktır. Dikiş, sopa, grafik tasarım, kolon dikimi gibi ekstra işçiliklerde firmamız sizlere bu konuda ucuz ve ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Branda reklam, branda afiş fiyatları, branda afiş, vinil tabela m2 fiyatları, branda afiş baskı, reklam brandası, branda tabela, reklam branda fiyatları ve branda afiş gibi aramalar yaparak bu ürüne çok kolay ulaşabilir sipariş verebilirsiniz.

Ucuz Branda Afiş

Ucuz branda afiş alanında 1996’yılından beri hizmet vermekteyiz. İstanbul’da dijital baskı çözümlerimiz ile tüm Türkiye geneli afiş baskı, hizmeti vermekteyiz.

Dijital baskıda kullanılan su ve ışık geçirmeyen bir kumaş türüne sahip olan Branda baskı, açık hava reklamcılığında kullanılmaktadır. Tüm hava şartlarına uygun, dayanıklı, hafif, vinil üzerine yapılan baskı çeşitlerinden biridir.

Bu baskı türü meydanlarda, sokaklarda, caddelerde, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde dikkat çekme konusunda oldukça başarılıdır. Dijital baskı çeşitlerinden biri olan branda baskı, ürün tanıtımı, kampanya bildirimi ve duyuru işlevleri olan branda afişler gibi dış mekanlarda reklam aracı olarak kullanıldığı için kir, hava, toz gibi dış etkenlere karşı dayanıklı malzemelerden üretilirler.

Uygun Branda Fiyatları

En ucuz afiş fiyatları • Emlak afiş fiyatları • Doğalgaz afiş fiyatları • Branda afiş fiyatları • Ucuz dijital baskı • Afiş reklam fiyatları • Satılık afiş fiyatları • Vinil afiş fiyatları • Büyük afiş fiyatları • Afiş pankart • Emlak afişi • Reklam afiş fiyatları • Kiralık afişi • Kiralık bez afiş • Kiralık pankart • Satılık pankart • Satılık branda afiş • Emlakçı afişi • Emlak satış • bez afiş • Kiralık daire afişi • Kiralık ev afişi • Kiralık dükkan afişi • Kiralık daire ilanı • Satılık daire ilanı • Kampanya afişleri • Tanıtım afişleri • Bez pankartçı • Vinil Afiş Fiyatları • Branda Baskıları • Afiş Baskıcısı • Branda afiş baskıları • Branda afiş firmaları • Branda baskı firmaları • Branda baskıcısı • Brandacı • Bez afiş • Baskılı branda • Satılık afişi • Kiralık afişi • Bez afişci • Pankart firmaları • Pankartcı • Branda dijital baskı • Kiralık bez afiş • Kiralık pankart • Satılık pankart • Satılık branda afiş • Emlakçı afişi • Emlak satış bez afiş • Kiralık daire afişi • Kiralık ev afişi • Kiralık dükkan afişi • Kiralık daire ilanı • Satılık daire ilanı • Kampanya afişleri • Branda baskı afiş • Brandacı baskıcı • Bez pankartcı • Satılık pankartı • Satılık afişi • Kiralık afiş • Kiralık pankartı • Sahibinden kiralık pankart • Sahibinden satılık pankartı • Bez afişçi • Afiş baskıcıları • Pankart firmaları • Emlak afişi • Emlakçı kiralık afişi • Emlakçı satılık afiş • Balkon afişi • Balkon brandası

Branda Vinil Uygun Afiş Fiyatları

Branda afiş baskıları • Afiş baskı branda • Reklam baskıcıları • Afişçi • Afiş branda • Dijital afiş • Bez afiş • Brandacı • Baskılı branda • Afiş branda • Branda afiş baskı • Baskılı afiş • Afişçi brandacı • Dijital branda baskıcıları • Dijital baskı firması • Bez afiş branda • Afis bez • Bez branda • Kumaş bayrak • Reklam afişleri • Pankart afiş • Bez afiş • Branda baskı afiş • Dijital baskı branda • Baskılı branda afiş • Vinil pankart • Vinil branda • Baskılı branda • Reklam afişi • Reklam pankart baskı

Özel Gün Branda Afişleriniz İçin Fiyat Teklifi Alın!

Özel Gün Afişleri • Doğum günü afişi • Doğum günü afişi • Doğun günü pankartı • Doğum günü ilanı • Çocuk doğum günü afişi • Erkek çocuk doğum günü afişi • Kız çocuk doğum günü afişi • Evlenme teklifi afişleri • Afiş evlenme teklifi • Benimle evlenirmisin afişi • Benimle evlenirmisin pankartı • Benimle evlenirmisin ilanı • Doğum günün kutlu olsun afişi • Doğum günü afişleri • Doğum günü afiş görselleri • Nişan branda afiş • Kına gecesi branda afiş • Sünnet düğünü branda afiş • Evlenme afişi • Evlilik teklifi afişi • Evlilik teklifi afiş • Evlilik teklifi pankartı • Evlilik teklifi bez afiş • Doğum günü afişi • Evlilik yıldönümü afişi • Teklif afişi

Vinil banner özellikleri ve modelleri en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Vinly Banner uygun fiyatlar ile burada. En uygun Vinil Afiş fiyatları ve çeşitleri size gelsin.