Baskes

Baskes folyo sticker, baskı kesim cam ve vitrin uygulamaları özel folyo baskı kesim, işleriniz için şimdi ucuza (bas-kes) siparişinizi verin!

Baskes

Dijital baskı makinelerinde basılan ürünlerin yine aynı makine içinde ya da optik okuyuculu folyo kesim makinesinde yalnız ürünün içinde kalacağı şekilde kenarlarında kalan fazlalıkların kesilme işlemine baskes denir.

Grafik tasarım işlemlerinin ardından ürünün baskı makinesine gönderilmesiyle başar. Aracın baskes özelliği varsa baskının ardından kesim işlemi de yapılarak çıkarılmaktadır. Baskes özelliği bulunmuyorsa baskı makinesinden çıkarılan ürün optik okuyuculu folyo kesim çıkarıldıktan sonra etrafındaki fazlalıkların alınmasıyla işlem tamamlanmış olur.

Baskes baskı makinesiyle folyo dijital baskı kesim tasarım ve kargo fırsatıyla hizmetinizdeyiz.

Bas-kes ile üretim yönteminin tercih sebebi, az adetli işlerin düşük maliyetle basılabilmesi, yüksek çözünürlük isteyen resim baskısı gibi ürünlerin diğer yöntemlerle basılma zorluğu ve maliyeti, çok renkli baskı gibi serigrafide maliyetli olan işler için bas-kes çok ideal alternatif bir üretim yöntemidir. Daha küçük boyutlarda ve az adetli ürünlerde tercih edilse de büyük ölçüler için de bu sitem kullanılmaktadır.

Baskes baskı kesim hizmeti ile baskes taleplerinize çözüm getiriyoruz. Dilediğiniz baskes işinizde iletişime geçin, yardımcı olalım.

Bas-Kes Folyo Etiket Sticker

Dijital baskı makinasında baskısı yapılan etiketlerin, yine aynı makinada sadece folyoyu taşıyıcıya kadar olan kısmını ürün kalacak sekilde yarım kesim yapılması ve çevresindeki fazlalıkların (dekupe) ayırma işlemidir.

• Geniş bir kullanıma alanına sahiptir.
• Baskes etiketler iç mekan ve dış mekanlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
• İstenilen adet, ölçü ve tasarıma göre üretilir.

Baskes teknolojisi ile üretme yöntemi neden tercih edilir?
Düşük adette işlerin düşük maliyet ile üretilebilmesi ve basılabilmesi Net çözünürlük gerektiren fotoğraf baskısı gibi ürünlerin diğer teknolojilerle basılması zor ve maliyetlidir. Çok renkli baskı gerektiren işlerde serigrafi gibi her renk için ayrı bir kalıp yapılması maliyet açısından oldukça pahalıya çıkar. Pratik işler için bas kes çok güzel alternatifli bir üretim yöntemidir.

Bas kes ile üretim yönteminin tercih sebebi, az adetli işlerin düşük maliyetle basılabilmesi, yüksek çözünürlük isteyen resim baskısı gibi ürünlerin diğer yöntemlerle basılma zorluğu ve maliyeti, çok renkli baskı gibi serigrafide maliyetli olan işler için bas-kes çok ideal alternatif bir üretim yöntemidir. Daha küçük boyutlarda ve az adetli ürünlerde tercih edilse de büyük ölçüler için de bu sitem kullanılmaktadır.

Baskes nedir dijital baskı makinelerinde basılıyor olan ürünlerin yine aynı makine içerisinde ya da optik okuyuculu folyo kesim makinelerinde sadece ürünün içerisinde kalacağı şekilde, etrafında kalan fazlalıkların dekupa yani kesilme işlemine baskes denilmektedir.

Baskes etiket Express Reklam dijital baskı makinasında veya optik okuyuculu folyo kesim makinalarında sadece ürün kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların (Dekupe) kesilme işlemidir.

Baskes Etiket (sticker) dijital baskı makinasında basılır. Baskes etiket optik gözlü makinelerde basılarak dekupe bas kes yapılır.

Folyo Baskes

Folyo baskes, folyo sticker baskı kesim cam ve vitrin uygulamaları özel folyo baskı kesim için şimdi ucuz fiyatları ile (bas-kes) siparişinizi verin!

Dijital baskı makinasında veya optik okuyuculu folyo kesim makinalarında, sadece ürün kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların (dekupe) kesilme işlemidir. Baskes etiket ile üretim yönteminin tercih sebebi, az adetli işlerin düşük maliyetle basılabilmesi, yüksek çözünürlük isteyen resim baskısı gibi ürünlerin diğer yöntemlerle basılma zorluğu ve maliyeti, çok renkli baskı gibi serigrafide maliyetli olan işler için bas-kes çok ideal alternatif bir üretim yöntemidir. Daha küçük boyutlarda ve az adetli ürünlerde tercih edilse de bununla birlikte büyük ölçüler için de bu sistem kullanılmaktadır.

Bu ürün, sadece grafik tasarımcılara yöneliktir. Bu ürün ile 488x330mm tabakada, maksimum 420x290mm ebat içerisine yerleştirilen görsellerin baskısı ve özel kesim işlemi yapılabilir.

Bas kes ile üretim yönteminin tercih sebebi, az adetli işlerin düşük maliyetle basılabilmesi, yüksek çözünürlük isteyen resim baskısı gibi ürünlerin diğer yöntemlerle basılma zorluğu ve maliyeti, çok renkli baskı gibi serigrafide maliyetli olan işler için bas-kes çok ideal alternatif bir üretim yöntemidir. Daha küçük boyutlarda ve az adetli ürünlerde tercih edilse de büyük ölçüler için de bu sitem kullanılmaktadır.

İstanbul da baskes hizmetlerimiz; Baskes Sticker, Folyo Baskes, Bas-Kes, Şeffaf Baskes, Opak Folyo Baskes, Etiket Bas Kes, Baskes Dijital Baskı vb.

Baskes Nedir?

Baskes Nedir?
Dijital baskı makinalarında basılan ürünlerin, yine aynı makinada veya optik okuyuculu folyo kesim makinalarında sadece ürün kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların (dekupe) kesilme işlemidir.

Baskes Nerede Kullanılır?
Baskes sistemi Daha çok ufak ölçülü az edetli etiket tarzı ürünler için tercih edilsede. Büyük ölçüler içinde bu sistem kullanılmaktadır. Kısaca Baskesin kullanım alanını sınırlayamayız.

Baskes Nasıl Yapılır?
Grafik tasarım işlemleri bittikten sonra ürünün baskı makinası gönderilmesi ile işlem başlar. Baskı makinasının baskes özelliği var ise baskıyı yaptıktan sora kesiminide yapar ve çıkarır. Baskes özelliği yok ise baskı makinasından çıkarılan ürün optik okuyuculu folyo kesim makinasına yerleştirilir. Baskının dizim şekline göre hazırlanmış şablon ile kesimi yapılır ve çıktıktan sonra etrafındaki fazlalıklar alınır işlem tamamlanmış olur

Baskeste Ne Tür Mürekkep Kullanılır?
Baskeste mürekkebin cinsi ve türü ayırt edilmez. Sonuç olarak kesilecek olan folyo olduğu için mürekkebin bir önemi yoktur.

Baskeste Ne Tür Malzeme Kullanılır?
Baskes adındanda anlaşılacağı üzere baskı folyosu üzerine yapılan baskı işleminden sonra yapılan kesim işlemidir. Geri kalan bütün folyoların kesim işlemi folyo kesim sınıfına girmektedir. Renkli folyo, Gümüş Yaldız Folyo, Metalize Folyo v.b. gibi

Baskes Nasıl Korunur Çizilmesi Nasıl Engellenir?
Dış mekan baskı makinalarında yapılan baskısının korunmaya ihtiyacı yoktur. Sadece ömrünü uzatmak amacı ile laminasyon çekmeyi öneririz. Fakat içmekan baskı makinaları su bazlı olması sebebi ile yapılan baskıya mutlaka laminasyon çekmekgerekmektedir.

Baskes İç ve Dış Mekanda Kullanılırmı?
Evet baskesi hem iç hem dış mekanda kullana bilirsiniz

Bas-Kes’de Kaç Çeşit Kesme Sistemi Vardıe?
Ürünü dijital baskı makinalarında basıp. Baskı bitiminde aynı makinada kesme sistemi dışında. Baskı makinalarında basıp optik okuyucu folyo kesim makinalarında kesme işlemini gerçekleştire biliriz.

Sipariş Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar;

  • Tabaka ebatı: 488x330mm
  • Kesim yapılabilir ebat: 410x250mm
  • Görseller kesim yapılabilir ebat dışına taşırılmamalıdır!
  • Görsellerin arasında en az 2mm mesafe bırakılmalıdır.
  • Sadece CorelDraw (.cdr) ve Adobe Illustrator (.AI) dosyaları ile sipariş verilebilir.
  • Kesim çizgileri vektörel çizgi olarak hazırlanmalı, tüm çizgilere özel bir renk verilmeli ve grup yapılmalıdır.
  • Sayfa üzerinde bulunan kesim çizgileri tek bir tıklama ile işaretlenebilmelidir.
  • Kesim çizgileri bulunmayan sipariş işleme alınamaz ve iptal edilir!

Bas Kes Makinası alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren lider firmamız sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Site fiyatlar için sitemizi ziyaret edin.

Grafik tasarım işlemleri bittikten sonra ürünün baskı makinesine gönderilmesi ile başlamaktadır. Aracın baskes özelliği varsa baskıyı yaptıktan sonra kesimini de yaparak çıkmaktadır.

Aynı ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların dahi talepleri ihtiyaçlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle baskes fiyatları ile ilgili sitemizden net bilgi almak mümkün değildir. İstediğiniz özelliklere uygun fiyat tespiti için detaylı bilgiler sunmaktayız.