Yapışkanlı Folyo Baskı

Yapışkanlı folyo baskı yöntemi kullanılarak tarafımızca yapılan baskılar iç ve dış mekanda en çok kullanılan baskı türleri arasında olmaktadırlar. Bunun en önemli nedeni kullanımının oldukça rahat, uzun ömürlü ve maliyetinin küçümsenmeyecek oranda düşük seviyede olmasıdır.

yapiskanli folyo baski edited

Yapışkanlı Folyo Baskı

Yapışkanlı Folyo Dijital Baskı – (100×100 cm) kredi kartına 6 taksitle, üstelik ücretsiz tasarım ve kargo fırsatıyla.

Yaptırmak istediğiniz folyo ister vitrin reklamı olsun, ister cam folyosu, Express Reklam’ın online tasarım panelini kullanarak ihtiyacınızı karşılayacak tasarımı kendiniz kolayca yapın. Elinizde hazır tasarımınız varsa onu sisteme yükleyin ve gerisini Express Reklama bırakın. Tasarımınız yok ve kendiniz de tasarlamak istemiyorsanız Express Reklam’dan profesyonel tasarımcı kiralayın, şık ve güzel folyonuzu tasarlatın.

Folyo Baskı

Arka kısmı yapışkanlı parlak veya mat kağıt üzerine yapılan baskı türlerinden biri olan folyo baskı reklam tanıtımı ve dekorasyon alanında sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen modellerde kesilmeye ve şekillendirilmeye uygun folyo dijital baskı ürünüdür.

Uzun ömürlü yapısı sayesinde iç ve dış mekanlarda uygun olan folyo baskı çeşitleri iç mekanlarda uygulandıklarında yüzey kaplama yani laminasyon işlemi gereklidir. Kullanımı kolay ve pratik olduğundan günümüzde reklam amaçlı en çok tercih edilen folyo baskı hizmeti için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yapışkanlı Dijital Folyo Baskı

Yapışkanlı dijital folyo baskı işinde folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısımında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen dijital görsel de folyo üzerine aktarılabilir. Genelde cam, ahşap kompozit, cephe uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Malzeme ölçüleri olarak piyasada 105, 127, 137 ve 152 cm’lik ölçüleri tercih edilmektedir.

Kendinden Yapışkanlı Folyo Baskı

  • Özel boyut sipariş
  • Gelişmiş online tasarım stüdyosu
  • Opak ya da şeffaf malzeme
  • Dış mekan şartlarına dayanıklı
  • Üzun süreli vitrin reklamları
  • Tüm dış mekan düz yüzey kaplamaları

Bu ürünle farklı ölçülerdeki folyo baskılarınızın siparişini verebilirsiniz.
Sadece işinizin ebadını yazın. Gerisini Express hesaplasın. Her ebat için sepetinize yeni bir folyo baskı ürünü ekleyebilirsiniz.
Maksimum baskı genişliği 196 cm olup boy önemli değildir.
Daha büyük boyutlardaki ürünler, uygun malzemeye göre binme payı verilerek bölünür. Bu adımda verilen folyo baskı siparişleri 720 dpi ve 1440dpi kalitesinde Roland baskı makinalarında basılmaktadır.

Folyo Baskı Nasıl Uygulanır?

Başlamadan önce; yapıştırılacak yüzeyin, kirden, tozdan, yağdan arınmış olduğundan emin olun.
Grafiğinizin cama bakmasını sağlayın ve üstten bantlayarak sabitleyin. Daha sonra astarı bir miktar dikkatle geriye doğru soyun.
Yapıştırılacak yüzeyi ve one way vision ürününün yapışkanlı kısmını, yarı yarıya sulandırılmış camsil ile ıslatın.
Bu şekilde, ürünü cam yerleştirebilir ve dilediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz.
Daha sonra bir ragle yardımıyla ürün ile cam arasında kalan suyu kenarlara doğru iterek çıkartın.
Astarın kalan kısmını da yapışkanlı yüzeyden ayırın ve aynı işlemleri videoda görüldüğü şekilde tekrarlayın.