Branda Baskı

Branda baskı yaptırma süreci artık çok daha kolay ve profesyonel!.. Branda vinil baskı ile firma reklamlarınızı jet hızıyla ve en iyi fiyatla yaptırın!

Branda Baskı

Branda – Vinil Baskı Hakkında Genel Bilgi; Reklam ve tanıtım amaçlı kullanılabilen birçok baskı ürünü mevcuttur. Bu farklı ürün gruplarını, kullanım şekli ve amacına göre farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Her işe ve her kategoriye uygun reklam ürünleri bulunmaktadır. Reklam ürünleri arasında en çok tercih edilenler arasında branda baskıları da yer almaktadır.

Branda (Vinil ) baskı ürünlerini, aklınıza gelebilecek her türlü tanıtım işlerinde kullanabilirsiniz. Branda, ince ve üzerine baskı yapılabilen bir Pvc malzemedir. Reklam ve tanıtım yapılacak alanların boyutlarına göre üzerine baskı yapılabilmektedir. Branda baskılı reklam ürünleri, açılışlarda, kampanya duyurularında ve siyasi parti toplantılarında kullanılabilmektedir. Bunun dışında birçok farklı şekilde kullanılan bir reklam ürünüdür.

Branda, baskıya hazırlanmadan önce ne boyutlarda yapılacağına karar verilir. Branda asılması planlanan yerin ölçüleri alındıktan sonra, gerekli ölçülerde kesilen branda bezi baskıya alınır. Üzerine yapılacak baskının şekli ve tasarımı da önceden hazırlanmış olmalıdır. Baskı makinasına alınan branda, makinanın bir ucundan girecek ve baskı yapılarak diğer ucundan çıkacaktır.

Bu işlem baskı kalitesine göre çeşitli zaman aralıklarında bitebilir. Baskı yapılan görsel, çok detaylı bir görsel ise baskı süresi daha uzun olacaktır. Bu baskılarda son derece kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Dış cephe baskı işlemi uygulanan branda, yağmur, kar ve güneş gibi dış etkenlerden olabildiğince az etkilenecek şekilde baskıya alınır.

Branda baskılarda en önemli sorun, brandanın hava koşullarından etkilenmeden olabildiğince uzun süre kullanılmasının sağlanmasıdır. Brandanın dayanıklı olabilmesi için yapılan baskıda kullanılan boyanın ve baskı türünün önemi büyüktür.

Hava şartlarından fazla etkilenmeyecek baskı boyaları kullanılır. Bu boyalar, yağmurda akmaz ve güneş altında da solmaz özelliklere sahiptir. Diğer önemli detay ise brandanın kalitesidir. Branda baskı m2 fiyatı kullanılacak malzemeye ve ölçüye göre farklılık gösterir.

Çok ince tercih edilen branda zamanla kopmalara ve yırtılmalara uğrayacaktır. Brandanın ömrünün kısa olmasında ki en önemli detayların başında brandanın kalınlığı gelmektedir.
Branda – Vinil Baskı Kullanım Alanları

Branda Baskı Fiyatları

Metrekare hesaplama çalışma mantığı şu şekil de işlemektedir. En ve boy ölçülerinizi santimetre cinsinden giriniz. Örnek: 300X200 (cm yazmanıza gerek yoktur.) size toplam metrekaresini ve toplam tutarı otomatik olarak hesaplayacaktır. Tasarımı yükle butonuna tıklayarak tasarım dosyanızı PDF formatında yükleyiniz. Hazır tasarımlar da harf hatası, gibi diğer hatalar tarafımızca kontrol edilip sizlerden son onay alındıktan sonra baskı işlemine geçmektedir. Hazır tasarım gönderdiğiniz de gözden kaçan hatalardan firmamız sorumlu değildir. Tasarımınız hazır ve ihtiyacınız olan ürün hakkında bilginiz var ise işlemlerinizi hızlı şekilde yapmanıza olanak sağlamak için bu sistem oluşturulmuştur.

Branda Vinil Baskı

Su ve ışık geçirmeyen bir kumaş türünden üretilmiş olan koruyucu malzemeye branda adı verilir. Branda afiş ise reklamcılık sektöründe, tabelalarda yer alan etkili birer pazarlama aracıdır. Ürün tanıtımı, kampanya bildirimi ve duyuru işlevleri olan branda afişler, dış mekânlarda kullanılan reklam araçları olduğu için hava, toz ve kir gibi etkenlere karşı dayanıklı malzemeden üretilirler.

Sağlamdır, esnektir ve maliyet olarak uygundur. Bu sebeple firmaların başlıca kullandıkları reklam araçları arasındadır. expresstabela.com’a gelerek branda afiş baskılarınızı hem hızlı hem de pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Sipariş Verilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler
✓ Bu ekranda farklı ölçülerdeki branda afiş, baskılarınızın siparişini verebilirsiniz.
✓ Sadece işinizin ebadını yazın. Gerisini Express hesaplasın.
✓ Her ebat için siparişinize yeni bir branda baskı ürünü ekleyebilirsiniz.
✓ Maksimum baskı genişliği 300 cm olup boy önemli değildir.

Nasıl Yapıyoruz?
Renkli Logo ve resim baskılarınız net çıkar.
Dijital renkli baskı, tek taraflıdır.
Afişinizin baskı öncesi görsel tasarımı hazırlanır.
WhatsApp üzerinden onayınız alınarak baskıya geçilir.

Malzeme Özelliği ve Kapsül, Kolok Kulancık Dikiş
Kaliteli avrupa vinil kullanmaktadır uzun ömürludür.
Dış mekana uygundur yağmurdan ve güneşten etkilenmez.
Sopa takılarak veya kuş gözlerinden gerdirerek kullanabilirsiniz.
Vinil Afiş bütün ölçülerde hazırlanabilir. ölçü belirtmeniz yeterlidir.
Branda kenarına kumaşın sağlamlığını artırmak adına dikiş yardımı ile geniş kolon dikilebilir.

Branda Afiş Baskı (Siparişinizi Verin!)
Dijital baskı ile Firmaların en başında gelen Express Reklam branda baskıları alanında sizlere en uygun fiyatlardan hizmet vermektedir.

Ucuz Branda Baskı

Branda baskılar dış mekan reklam ve tanıtım ürünleri olarak oldukça tercih edilen bir reklam üründür. Meydanlarda, caddelerde, sokaklarda, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla gördüğümüz pankart baskı da denilen branda vinil baskılar müşterilerin dikkatini çekmekte oldukça başarılıdır. Sipariş verebileceğiniz branda baskı 260 gr. Çin Vinil, 400 gr. Çin Vinil veya 400 gr. Avrupa Vinil malzemeye basılmaktadır.

Express Tabela müşteri odaklı hizmeti sayesinde oldukça uygun branda baskı fiyatları ile siparişinizi hem kolay hem de ekonomik bir şekilde verebilirsiniz. Branda baskı tasarımlarınızı site üzerinden bize ileterek uygun branda fiyatları ile online siparişi tamamlayabilir ve sonrasında ücretsiz kargo fırsatı ile ürününüzü kapıda teslim alabilirsiniz.

Branda Baskı özellikleri ve modelleri en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Dijital Branda Baskı uygun fiyatlar ile burada. En uygun branda baskı fiyatları ve çeşitleri size gelsin.

#İstanbul Branda Baskı ve Vinil Branda Baskı Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Özel Gün Afişleri, Doğum günü afişi, Doğum günü afişi, Doğun günü pankartı, Doğum günü ilanı, Çocuk doğum günü afişi, Erkek çocuk doğum günü afişi, Kız çocuk doğum günü afişi, Evlenme teklifi afişleri, Afiş evlenme teklifi, Benimle evlenirmisin afişi, Benimle evlenirmisin pankartı, Benimle evlenirmisin ilanı, Doğum günün kutlu olsun afişi, Doğum günü afişleri, Doğum günü afiş görselleri, Nişan branda afiş, Kına gecesi branda afiş, Sünnet düğünü branda afiş, Evlenme afişi, Evlilik teklifi afişi, Evlilik teklifi afiş, Evlilik teklifi pankartı, Evlilik teklifi bez afiş, Doğum günü afişi, Evlilik yıldönümü afişi, Teklif afişi

Vinil Afiş Fiyatları, Branda Baskıları, Branda afiş baskıları, Branda afiş firmaları, Branda baskıcısı, Brandacı, Bez afiş, Baskılı branda, Satılık afişi, Kiralık afişi, Pankart firmaları, Branda dijital baskı, Kiralık pankart, Satılık pankart, Satılık branda afiş, Emlakçı afişi, Emlak satış bez afiş, Kiralık daire afişi, Kiralık ev afişi, Kiralık dükkan afişi, Kiralık daire ilanı, Satılık daire ilanı, Kampanya afişleri, Branda baskı afi Satılık pankartı, Sahibinden kiralık pankart, Sahibinden satılık pankartı, Emlakçı kiralık afişi, Emlakçı satılık afiş, Balkon afişi, Balkon brandası

En ucuz afiş fiyatları, Emlak afiş fiyatları, Doğalgaz afiş fiyatları, Branda afiş fiyatları, Ucuz dijital baskı, Afiş reklam fiyatları, Satılık afiş fiyatları, Vinil afiş fiyatları, Büyük afiş fiyatları, Afiş pankart, Emlak afişi, Reklam afiş fiyatları, Kiralık afişi, Kiralık bez afiş, Kiralık pankart, Satılık pankart, Satılık branda afiş, Emlakçı afişi, Emlak satış bez afiş, Kiralık daire afişi, Kiralık ev afişi, Kiralık dükkan afişi, Kiralık daire ilanı, Satılık daire ilanı, Kampanya afişleri, Tanıtım afişleri,