Şeffaf Folyo Baskı

Şeffaf folyo baskı parlak ya da mat kağıt üzerine yapılan baskıdır. PVC bazlı ve arkası yapışkan malzeme olan (Şeffaf Folyo) dijital baskı en sık kullanılan ürünlerdir.

Şeffaf Folyo Baskı

Şeffaf folyo baskı adından da anlaşılacağı gibi folyo baskının şeffaf olanıdır. Kullanımı rahat ve dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilir.

Dijital baskı çeşitlerinden biri olan Şeffaf folyo baskı; Gram ağırlığı, pvc özelliği, kalitesi ve mikron kalınlığına göre sınıflandırılır. Bu sınırlandırma ise farklı özelliklere göre olur. Şeffaf folyo baskı özellikle cam yüzeylerde kullanılır. Cam ve pleksi gibi yapıştırma yapmaya müsait, tozsuz ve kirsiz zeminler üzerinde uygulanır. Mağaza vitrinlerinde arka tarafın tamamen görünmesini sağlar. Dış mekanlarda kullanıldığı gibi şeffaf folyo baskı iç mekanlarda da çok fazla tercih edilir.

Folyo baskının şeffaf hali olan şeffaf folyo baskı, kullanımı fazlası ile dayanıklı ve rahat olduğundan uzun ömürlüdür. Arka yüzeyi yapışkanlıdır. Yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duyulmadan uygulanan şeffaf folyo baskı çeşitleri diğer folyo türleri gibi yapışkan özelliğe sahiptir.

Gram ağırlığı, PVC özelliği, mikron kalınlığı ve kalitesine göre sınıflandırılan şeffaf folyo baskı çoğunlukla cam yüzeylerde kullanılmaktadır. Tozsuz ve kirsiz zeminler üzerinde kullanılan şeffaf folyo cam ve pleksi gibi yapıştırma yapmaya çok müsaittir. Dış mekanlarda kullanıldığı gibi iç mekanlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Şeffaf Folyo Dijital Baskı

Şeffaf Folyo Baskı cam üzerinde magaza vitrinlerinde vitrindeki ürünlerinde üzerini kapatsa dahi arkasını göstermesini sağlayan dijital baskı türüdür. Transparan folyo olarakda adlandırılır. Uygulaması çok zor olmasına rağmen cam üzerinde şık tasarımlar yapılabilir.

Şeffaf folyo baskı adından da anlaşılacağı gibi folyo baskının şeffaf olanıdır. Kullanımı rahat ve dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilir. Arka yüzeyi yapışkanlı olan şeffaf folyo baskı yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duyulmadan uygulanabilir.

Şeffaf folyo baskı çeşitleri diğer folyo türleri gibi kendinden yapışkanlı özelliktedir. Transparan folyo olarak da tanımlanır. Kendi içlerinde mat ve parlak olarak 2 bölüme ayrılmaktadır. Dijital baskı çeşitlerinden biri olan Şeffaf folyo baskı, gram ağırlığı, pvc özelliği, kalitesi ve mikron kalınlığına göre sınıflandırılır. Bu sınırlandırma ise farklı özelliklere göre olur.

Şeffaf folyo baskı özellikle cam yüzeylerde kullanılır. Cam ve pleksi gibi yapıştırma yapmaya müsait, tozsuz ve kirsiz zeminler üzerinde uygulanır. Mağaza vitrinlerinde arka tarafın tamamen görünmesini sağlar. Dış mekanlarda kullanıldığı gibi şeffaf folyo baskı iç mekanlarda da çok fazla tercih edilir.

Şeffaf Folyo / Transparan Folyo

Şeffaf Folyo Baskı cam üzerinde magaza vitrinlerinde vitrindeki ürünlerinde üzerini kapatsa dahi arkasını göstermesini sağlayan dijital baskı türüdür. Transparan folyo olarakda adlandırılır. Uygulaması çok zor olmasına rağmen cam üzerinde şık tasarımlar yapılabilir.

Şeffaf folyo baskı, adından da anlaşılacağı gibi folyonun şeffaf olanıdır. Kendinden yapışkanlı olan bir ürün olduğundan baskı uygulandığı alanda güzel görüntüsünün yanı sıra kaliteli olması ile de dikkat çekmektedir.

Şeffaf folyo baskı sayesinde yüksek gelirler elde edilebilir çünkü aynı zamanda dekoratif bir cam filmi olarak da kullanılmaktadır. Üstelik şeffaf folyo baskı ulaşılması zor olan cephelerde dahi ters baskı ile vinç kullanılmadan uygulama olanağı sağlamaktadır.

Şeffaf Folyo Etiket Sticker

Şeffaf folyo baskı nedir? Şeffaf folyo, adından da anlaşılacağı üzere folyonun şeffaf olanına verilen isimdir. Kullanımının rahat olması ve uzun ömürlü olmasının yanında, uygun şeffaf folyo fiyatları ile sunulması sayesinde tercih edilir. Arka yüzeyinin yapışkanlı olması bu folyo baskı çeşitinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri olmaktadır. Yardımcı bir malzemeye ihtiyaç duymadan kullanılabilir ve uygulanabilir.

Folyo PVC esaslı bir malzemedir. Folyolar m2 başına gram ağırlığı (m2/gr), PVC özelliği, yapışkanlık kalitesi ve mikron kalınlığına göre sınıflandırılabilir. Bu sınıflandırmaya göre farklı kalite özelliklerine sahip olmaktadırlar.

Şeffaf folyo baskı nerede kullanılır? Özellikle cam yüzeylerde kullanılır. Mağaza vitrinlerinde arkasını neredeyse net bir şekilde göstermesini sağlar. Şeffaf folyo baskı dış mekanda kullanımının yanı sıra, iç mekanda da kullanılabilmekte olan bir malzemedir. Cam, pleksi, gibi yapıştırmaya müsait tozsuz ve temizlemiş zeminler üzerine uygulanabilmektedir.

Şeffaf Folyo Baskı Fiyatları Uygun şeffaf folyo baskı fiyatları ile hizmet veren firmamızdan kaliteli şeffaf folyo baskıları alabilirsiniz. Siparişinizi vererek hızlı bir şekilde baskılarınızı teslim alabilirsiniz. Şeffaf folyo baskı çeşitleri nelerdir? Şeffaf folyo baskı çeşitleri diğer folyo türleri gibi kendinden yapışkanlı özellikte olmaktadır. Transparan folyo olarak da tanımlayan kişi ve kurumlar vardır. Kendi içlerinde mat ve parlak olarak 2 sınıfa ayrılmaktadır. Şeffaf folyo baskı nasıl yapılır? Rulo halindeki folyo dış mekan dijital baskı makinalarına yerleştirilir.

Transparan Folyo Etiket Sticker

Grafik tasarımı yapılmış çalışma makinaya gönderilir. Şeffaf folyoya dijital baskı ters baskı olarak yapılır. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir. Ortalama 3 saat dinlendirildikten sonra uygulamaya hazırdır. Şeffaf baskı içerden yapıştırılır. Şeffaf Folyo baskı uygulamasında ne tür mürekkep kullanılır? Folyo baskı bir dış mekan ürünü olmakta ve bu nedenle solvent özlü, solvent boya formatına uygun makinalarda püskürtme sistemi ile basılır.

Express olarak bizim kullandığımız makinalar eco solventtir. (Solvent oranı düşük) makinalardır. Şeffaf folyo baskıda ne tür malzeme kullnılır? Folyo; baskı makinasından çıktıktan sonra ortalama 3 saat dinlenmesi gerekir. Bunun dışında uygulamaya hazırdır. Şeffaf folyo için bir ragle ve falçata olması yeterlidir. Şeffaf Folyo baskı nasıl korunur? Şeffaf folyo baskıya uzun ömürlü olması için laminasyon atılabilir. Bunun dışında uygulanacağı alan temiz ve pak olmalı. Uygulama sırasında toz, nem, rutubet, gibi etkenler folyonun erken bozulmasına neden olur. Şeffaf folyo baskı iç mekanda kullanılırmı? Şeffaf folyo baskı bir dış mekan ürünüdür. Fakat iç mekandada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şeffaf folyo baskı, adından da anlaşılacağı gibi folyonun şeffaf olanıdır. Şeffaf folyo baskı malzemesi kendinden yapışkanlı olan bir üründür. Şeffaf Folyo Baskı uygulandığı alanda güzel görüntüsü yanı sıra kaliteli bir reklam ürünüdür. Şeffaf folyo baskı sayesinde yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Şeffaf Folyo Baskı malzemesi dekoratif bir cam filmi olarakda kullanıabilir. Şeffaf Folyo Baskı ulaşılması zor olan cephelerde ters baskı yapılarak vinç kullanılmadan uygulama olanağı sağlayabilir.

Şeffaf Folyo Baskı Fiyatları

Şeffaf folyo baskı fiyatları çoğunlukla ihtiyaç ve isteklere göre değişkenlik göstermektedir. Kullanım süresi uzun ve rahat olan şeffaf folyo baskı, diğer folyolara göre daha çok tercih edilmektedir.

Arka yüzeyinin yapışkan olmasından dolayı sıklıkla tercih edilen şeffaf folyo baskı ürününe sahip olmak için doğru adresi tercih etmeniz gerekir. Böylelikle hem hedef kitlenize ulaşmış olacak hem de kaliteli ve uygun fiyatlara reklam ve tanıtımlarınızı yapmış olacaksınız.

Transparan Folyo Baskı

Transparan folyo olarak da adlandırılan şeffaf folyo baskı çeşitleri de kendi içlerinde mat ve parlak olmak üzere iki bölüme ayrılmaktadır. İç ve dış mekan kullanımına uygun olan şeffaf folyo baskı hizmeti almak için sitemizde yer alan numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şeffaf folyo baskı (TRANSPARAN BASKI) dijital baskı makinesinde, istenilen ölçülerde ve ebatlarda basılabilmektedir. Ayrıca folyo baskı ve opak baskı imalatımız seri üretimdir ve hızlı teslimat seçeneğiyle kaliteli bir şekilde alıcıya ulaşmaktadır.

CMYK olarak dijital baskı makinesinde basılarak üretim yapılır. Aynı zamanda yırtılmaz ve sağlam pvc etikettir. Ayrıca iç mekan ya da dış mekana uygun şeffaf etiket imalatımız vardır. Şeffaf stickerlar (etiket) opak olmakla beraber suya dayanıklı ve hemen solmayan etiketlerdir.

Şeffaf Folyo Baskı cam üzerinde magaza vitrinlerinde vitrindeki ürünlerinde üzerini kapatsa dahi arkasını göstermesini sağlayan dijital baskı türüdür. Transparan folyo olarak da adlandırılır. Transparan folyo olarak da tanımlanır. Kendi içlerinde mat ve parlak olarak 2 bölüme ayrılmaktadır.

Şeffaf & Transparan Folyo Baskes

Baskes folyo dijital baskı’yla istediğiniz şekil ve ebatta kendinden yapışkanlı çıkartma etiketlerinizi istediğiniz adetlerde sipariş verebilirsiniz. 1440 dpi Epson Ecosolventte folyoya basılan bu etiketler sudan ve güneşten etkilenmeme özelliğiyle dış mekan da 2 yıla kadar dayanabilme özelliğine sahiptir.

Şeffaf baskes baskı makinelerinde basılan ürünlerin yine aynı makine içinde ya da optik okuyuculu folyo kesim makinesinde yalnız ürünün içinde kalacağı şekilde kenarlarında kalan fazlalıkların kesilme işlemine baskes denir.

Transparan baskes; grafik tasarım işlemlerinin ardından ürünün baskı makinesine gönderilmesiyle başar. Aracın baskes özelliği varsa baskının ardından kesim işlemi de yapılarak çıkarılmaktadır. Baskes özelliği bulunmuyorsa baskı makinesinden çıkarılan ürün optik okuyuculu folyo kesim çıkarıldıktan sonra etrafındaki fazlalıkların alınmasıyla işlem tamamlanmış olur.

Verilebilecek minimum sipariş ölçüsü kartvizit ölçüsüdür. (8.5 x 5.2 cm) Sipariş verirken fiyat hesaplaması için dikkat etmeniz gereken hususlar aşağıda belirtilmiştir. En sona eklenen 2 rakamı etiketler arasındaki dizeleme boşluğu olarak 2 mm paydır. Hesaplama sırasında mutlaka eklenmelidir.

Şeffaf folyo baskı parlak ya da mat kağıt üzerine yapılan baskıdır. Arkası yapışkan malzeme olan (Şeffaf Folyo Baskes) dijital baskı’da sık kullanılan ürünlerdir.

Şeffaf folyo baskı hizmeti verdiğimiz bölgeler.

 • Adalar şeffaf folyo baskı
 • Arnavutköy şeffaf folyo baskı
 • Ataşehir şeffaf folyo baskı
 • Avcılar şeffaf folyo baskı
 • Bağcılar şeffaf folyo baskı
 • Bahçelievler şeffaf folyo baskı
 • Bakırköy şeffaf folyo baskı
 • Başakşehir şeffaf folyo baskı
 • Bayrampaşa şeffaf folyo baskı
 • Beşiktaş şeffaf folyo baskı
 • Beykoz şeffaf folyo baskı
 • Beylikdüzü şeffaf folyo baskı
 • Beyoğlu şeffaf folyo baskı
 • Büyükçekmece şeffaf folyo baskı
 • Çatalca şeffaf folyo baskı
 • Çekmeköy şeffaf folyo baskı
 • Esenler şeffaf folyo baskı
 • Esenyurt şeffaf folyo baskı
 • Eyüp şeffaf folyo baskı
 • Fatih şeffaf folyo baskı
 • Gaziosmanpaşa şeffaf folyo baskı
 • Güngören şeffaf folyo baskı
 • Kadıköy şeffaf folyo baskı
 • Kâğıthane şeffaf folyo baskı
 • Kartal şeffaf folyo baskı
 • Küçükçekmece şeffaf folyo baskı
 • Maltepe şeffaf folyo baskı
 • Pendik şeffaf folyo baskı
 • Sancaktepe şeffaf folyo baskı
 • Sarıyer şeffaf folyo baskı
 • Silivri şeffaf folyo baskı
 • Sultanbeyli şeffaf folyo baskı
 • Sultangazi şeffaf folyo baskı
 • Şile şeffaf folyo baskı
 • Şişli şeffaf folyo baskı
 • Tuzla şeffaf folyo baskı
 • Ümraniye şeffaf folyo baskı
 • Üsküdar şeffaf folyo baskı
 • Zeytinburnu şeffaf folyo baskı