İç Mekan Cam Giydirme

İç mekan cam giydirme, sizler için daha şık bir ortam hazırlamak adına ofisinizin camlarına, istediğiniz renk seçeneklerde uygulanmaktadır.

İç Mekan Cam Giydirme

İç Mekan Cam Giydirme

İç mekanlarınızın camlarınızı folyo ile kaplıyoruz. Şık ve estetik ortamlar için folyo uygulama ile fark oluşturun.

İç mekan cam giydirme, ofisler, hastaneler, şirketler, spor salonları okullar, bankalar, kamu kurumları, vitrinler ve daha ismini sayamadığımız birçok alanda uygulanmaktadır.

İç ya da dış mekânlar için uygulanabilen baskılar için malzeme çeşitleri; folyo, vinil, one way vision, mesh, bez afiş gibi malzemelerdir. Örneğin; şirket binanız için yaptıracağınız folyo baskı giydirme ile dışarıdan verdiğiniz reklam görünürken bina içerisinden herhangi bir yansıma ya da karanlık olmadan dışarısı net görünebilmektedir.

Ofis Cam Giydirme Örnekleri

Ofis cam giydirme örnekleri Cam kumlamaları, cam filmleri ve reklam giydirme, folyoları ile ofis, konut, plaza içi dekorasyon uygulamaları yapmaktayız. Dilediğiniz görsel kaplama ve logo çalışmaları uygun materyal ile üretilip uygulama yapılabilmektedir.

Ofis Cam Giydirme ile alakalı uygulama çeşitleri ve kullanım alanları oldukça geniştir. Cam filmi özellikleri kullanılan alanın konumuna göre seçilmektedir müşterilerin ihtiyacına göre en uygun cam filmi tavsiye edilmektedir.

OFİS CAM GİYDİRME NEDİR? Ofis içindeki camların daha estetik görünmeleri veya içerinin görünmemesi için çeşitli malzemeler ile kaplanmasıdır.

İç Mekan Ofis Cam Kaplama

Ofis Cam Kaplama Modelleri Nelerdir? Ofis Cam Kaplama Nedir? Ofislerde bulunan dışarıya bakan camların ve ofis içerisinde bulunan cam bölmelerin çeşitli desen ve renklerde ya da düz modellerde kaplanması ofis cam kaplama olarak adlandırılmaktadır. Bulunduğu ortama pek çok fayda sağladığı gibi aynı zamanda dekorasyon açısından da oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir. Kurum kimliğine uygun renklerde ve modellerde cam kaplama yapılmaktadır.

İç Mekan Cam Giydirme Nedir? Çeşitli alanlarda kullanılan folyo dijital baskı PVC malzemeden üretilmektedir. PVC malzeme arkasına uygulanan yapışkan kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterir. bunlar ikiye ayrılmaktadır. Birçok marka folyoda kod numarası sonunda P veya R ibaresi bulunur, bu harflerin açılımı Permanent ve Removable’dır.