Floor Grafik

Floor Grafik Folyosu En Ucuz Fiyatla ve hızlı kargo avantajıyla Floor Grafik Folyosu ürünlerini inceleyin.

floor grafik

Floor Grafik

Reklamlarınızın,grafiklerinizinianlık promosyonlarınızın yada uygulamalarınızın müşterilerinizin önünde sergilenmesini istemezmisiniz?

Bu amaçla sizlere hizmet veren zemin folyoları yaptırdığınız dijital baskı görselinizi marketlerde , alışveriş merkezlerinde , kaldırımlarda, yoğun yaya trafiğinin yaşandığı tüm alanlarda yere uygulunarak dikkat çekebilirsiniz.

3-6 ay arası dayanıklılığa sahip zemin folyoları sizlere düşük reklam bütçeleriyle büyük reklamlar yapacaklardır. Floor grafik ,floor grafik folyosu , zemin folyosu

Floor Graphics

Floor Graphics Filmi (Floor Grafik) kaydırmaz yer laminasyonu zemine uygulayacağınız reklamları kaplayıp çok daha dayanıklı ve kaydırmaz yapar.

Floor Grafik Folyo Baskı

Floor grafik folyo baskı; iç mekan mağazalarda; tanıtım ve yönlendirme, hastanelerde, acil giriş çıkışlarında, polikliniklerde yönlendirme olarak da kullanılmaktadır. Dikkat çekici baskı kalitesi yüksek makinelerde yapılan tasarım basılarak yapılmaktadır.

Dijital folyo baskı yapılan Avrupa folyo üzerine 100 micron floor grafik şeffaf folyo ile üzeri laminasyon makinesinde kaplanmaktadır. Böylelikle çizilmelere ve yıpranmalara karşı dayanıklılığı artırılmaktadır. Genelde yere uygulanan ve yönlendirmelerde çok kullanılan özel bir malzemeden oluşmaktadır. Bazı üretimlerimizi sayfada görebilirsiniz.

floor graphics

Yer Zemin Floor grafik

Zemin grafik (floor grafik) ürünleri ile bulunduğunuz ortamları farklı kılmak artık sizin elinizde.

Zemin Grafik ürünleri mağazaların, alışveriş merkezlerinin, evlerin, iş yerlerinin, plazaların, kamu binalarının zemininde kullanılabilen en önemli reklam ve dizayn tanıtım araçlarındandır.

Aynı zamanda etkinlik ve fuar alanlarında da yerlere uygulanan farklı grafiklerle canlılık katarak ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Üzerine kaplanan özel kaydırmaz laminasyon koruması sayesinde, oluşabilecek tüm deformasyonlara karşı etkisini uzun zaman boyunca korumaktadır.

Aynı zamanda özel baskı teknikleri ile 3 boyutlu zemin grafikleri konusunda da size birbirinden farklı özel çözümler sunmaktadır.

Marka logosu, aile fotoğrafı, kurumsal kimlik çalışması vb. istediğiniz tasarımı dilediğiniz boyutlarda hazırlayıp profesyonel bir şekilde Türkiye’nin her noktasına uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

(Apartman, Avm, Fabrika, Hastane, İş yeri, Konut, Okul, Otel, Plaza, Rezidans, Villa, Yurt, Yazlık vb. kurumsal projeleriniz için bize ulaşabilirsiniz)