One Way Vision Uygulamaları

One way vision baskı uygulaması genellikle cam yüzeylerde kullanılmaktadır. Son zamanlarda neredeyse her yerde görebileceğimiz bu uygulamalar pvc (folyo) üzerine yapılan dijital baskı sayesinde hem cam yapıların dışarıdan içerisi görünmez hem de reklamınızı yapmış olursunuz. İstediğiniz bir cama, fotoğraf yüksek kalitede basılarak kaplamalar yapılmaktadır. sadece yapılar değil araçlarda da bu metot kullanılmaktadır.

one way vision uygulamalari cam reklam giydirme ornekleri edited

One Way Vision Uygulamaları

One way vision uygulamaları (OWV), cam yüzey giydirilmiş binalarda uygulanan yapışkanlı ve delikli bir malzemedir. Cama uygulanan owv kaplamaya dışarıdan bakıldığında reklamını yani görsel baskı görünür, içeriden bakıldığında sanki ince bir cam filmi varmış gibi dışarısı net bir şekilde görünür. Bu ürünün dışarıdan gelen güneşide bir nebze olsun kesme özelliği bulunur. One Way Vision uygulamalarını baskı, üretim ve montaj dahil A’dan Z’ye gerçekleştiriyoruz.

Reklam amaçlı kullanılan One Way Vision Baskı Uygulamaları, halk arasında delikli folyo baskı olarak da bilinmektedir. Delikli olmasının nedeni ise iç kısımdan bakıldığında dışarının rahatlıkla seyredilmesini sağlar. Son sistem dijital cihazlar ile birlikte firma ve şahısların en çok tercih ettiği reklam uygulaması olan One Way Vision Baskı, ile istediğiniz görüntülere sahip olabilirsiniz.

Genel olarak cam giydirme binalar için tercih edilen oneway vision folyo dijital baskı uygulaması son dönemlerde sıklıkla tercih edilmektedir. En iyi One way vision örnekleri en ucuz oneway vision baskı fiyat seçeneği ile ExpressReklam’da.

Oneway Vision Baskı Cam Giydirme Uygulamaları

One way vision baskı uygulaması için ölçülendirme doğru bir şekilde yapılmalıdır. Aksi takdirde geri dönüşü olmayan büyük bir hata ile karşılaşmak mümkündür.

One way vision baskı cam giydirme, Folyo veya sticker olarak bilinen malzemenin delikli halidir. Cam cephe binalarda veya vitrin camlarında kullanılır.

Özellikle cam giydirme binalarda tercih edilen uygulama son yıllarda çok kullanılmaktadır. One Way Vision (delikli folyo) ile cephe giydirme uygulandığında gün ışığının gücü nedeniyle içeriyi görmek mümkün değildir, fakat dikkat edilmesi gereken en önemli detay, gece içeride ışık yandığında uygulamanın gözükmeyeceği gibi dışarıdan içeriyi görmenin mümkün olabileceğidir. Diğer malzemelerde olduğu gibi one way vision (delikli folyo) cam giydirme üzerinde de dijital baskı yapılmaktadır.

Cephe giydirme yahut bir diğer adı delikli folyo olan One way vision baskı, binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamalarına denilmektedir. One way vision baskı, reklam uygulamaların da çokça rağbet görmekte olan bir çeşittir. Reklam aracı olarak kullanılan bu folyonun delikli olmasının elbette ki bir nedeni vardır. Camın iç kısmından bakıldığında dışarı görülüyor iken dışarıdan bakıldığında iç mekan görülmemektedir. Bu hizmetten gerekli verimlerin alınabilmesi için iş, alanında uzman kişilerden edinilmelidir.

Son sistem dijital cihazlar ile birlikte şahıs ve firmaların talep ettiği reklam uygulaması olan one way vision baskı ile sizlerde istediğiniz görüntüye kavuşabileceksiniz. Uygulamanın yapılacağı alana ait görseller detaylı bir şekilde incelenmektedir. Daha sonra fotoğraflanan bu mekanlara ait görseller çok yönlü olarak temin edilmektedir. Mekana ait bu fotoğraflar, alanına hakim uzmanlarca bilgisayar ortamında bir takım programlar eşliğinde tasarlandıktan sonra bina giydirme işleminin yapılması için tüketiciden izin beklenmektedir. Tüketici onayladıktan sonra ise yapım safhası başlamaktadır.

One Way Vision Uygulamaları

One way Vision Uygulamaları hakkında en detaylı bilgileri öğrenebilmek için tarafımıza dönüş sağlayabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve işimize olan profesyonel bakışımız sizlere değer katacaktır.

Cam üzerine uygulanan One Way Vision ürünü tek taraflı baskının yapıldığı ön yüzeyden cam alanın içinin görülmesini engeller fakat içerden dışarının izlenebilmesine olanak sağlar. One way vision cam giydirme fiyatları baskı yapılacak alanın büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. One way Vision sökülme işlemleri özel kimyasallar ile firmamızca yapılmktadır.

One Way Vision (OWV) Dijital Baskı Uygulamaları

One way vision baskı uygulamaları, adından da anlaşıldığı üzere tek taraflı görüş sağlanarak oluşturulan bir baskı türüdür. Halk arasında delikli folyo olarak da bilinir. Genellikle cephe kaplamalarında kullanılan one way vision baskı sayesinde dış mekandan görsel belirgin hale gelirken iç mekandan gözlemleyenler dışarıyı görebilir. Genellikle cam kaplı binalarda uygulanan bu malzeme delikli ve kendi kendine yapışabilen bir malzemedir. Alışveriş merkezlerinde ve cam cephe yapılarda one way vision baskıya sıklıkla rastlamaktayız. Bu malzemenin amacı aslında iç mekan görünümü engellemek ile beraber gün ışığını engellememektedir. Aynı zamanda harika bir reklam aracı olarak kullanılmaktadır.

One way vision baskı, diğer baskı türlerine göre delikli yapısı itibari ile görsel kayıplar oluşturmaktadır. One way vision baskı sayesinde hem mağazanızın reklamını yaparken, delikli yüzeyi sayesinde güneşi de hissedebilirsiniz. Ayrıca kişiye özel baskılar sayesinde mağazanın penceresinde görmek istediğiniz herhangi bir tasarımı uygulayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin ilgisini çekebilir veya merak etmesini sağlayabilirsiniz.

Dijital Baskı One Way Vision Uygulaması

One way vision uygulamaları, delikli folyo olarakta bilinen bu malzemenin arka yüzeyi siyah ve yapışkanlı, baskı yapılan ön yüzeyi beyazdır. One way vision uygulanan camlarda içeriden dışarıyı görebilirsiniz fakat dışardan içeriye bakıldığında içeride ışık yoksa içerisi görünmez. Bir ürünün tanıtımını yapmak her zaman önemlidir. Çünkü her hangi bir ürünün üretimini yapan firmalar tanıttıkları ürünlerin satışını arttırmak ve tüm insanlar bakımından öğrenilmesini sağlamak istemektedirler.

Bu pazarlama açısından çok önemli bir konudur. Reklam firmaları da firmalara yardımcı olmak için çeşitli çalışmalar içerisine girmişlerdir. İnsanlarda bir farkındalık yaratmak, dikkatlerini bu ürün üzerine çekmek, diğer ürünlerde olmayan özellikleri belirterek ürünün daha çok satılmasını sağlamaktadırlar. Bu farklılığı yaratmak için one way vision (delikli folyo) baskı kullanılmaktadır.

Delikli folyo olarak da anılan cam grafiği olan bu baskı yönteminde kişiler baskılarını kendinden yapışkanlı olan folyo sistemiyle oluştururlar. Siparişlerinizin sonucunda, one way vision yani delikli folyo ile cephe ya da bina giydirme yani üzerine geçirme yapabilirsiniz. Bu sayede de gün ışığının gücü sayesinde içeriyi görmek mümkün olmaz. Ancak gece ışıklarında ise farklılık yaşanabilmektedir. Çünkü gece içeriden dışarıya ışık girdiği için içeriyi görmek mümkün hale gelir. Bu yüzden de giydirme yapılan alanlarla ilgili olarak bu bilgiyi paylaşmak gerekir.

Oneway Vision Uygulamaları

Oneway vision uygulamaları, baskı yapılacak olan yüzey beyaz renklidir. Bunun nedeni yapılacak olan baskılarda daha iyi sonuç almak adına fonun beyaz olması, üstüne atılacak boyaların altından fonun gözükmemesidir. Yapışkanlı tarafın rengi ise siyahtır. Bunun nedeni ise one way vision baskı uygulanmış olan cam bir yüzeyin, iç tarafından dış dünyaya bakıldığında, camın üstünde herhangi bir uygulama olduğunun anlaşılmamasını sağlamaktır. Genel kanı camların renginin siyah olduğu yönündedir. Bu nedenle yapışkanlı yüzey siyah renkli olarak üretilmektedir. Cam yüzeylerde uygulanan teknik vasıtası ile, binanın iç tarafından dışarının görülmesini imkân sağlayacak biçimde bina giydirme prosedürleri yapılabilmektedir.