Menü Kapat

Dezenfektan standı özellikleri ve modelleri en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. El dezenfektan standları uygun fiyatlar ile burada. En uygun dezenfektan stanları fiyatları ve çeşitleri size gelsin.

​El Dezenfekte Standı


El Dezenfektan Standı 40×140 cm ölçüsünde verilmektedir. Standt ile birlikte monte edilebilen Aparatda verilmektedir. el dezenfektan standı, el dezenfektan standları, dezenfektan standı, dezenfektan stand aparatı, dezenfektan standtları, hijyen noktası, hijyen noktası dezenfektan standı

Hijyen Noktası El Dezenfektan Standı

Ellerin dezenfekte edilmesi amacıyla kullanılan dezenfektan standı, üzerinde takılı bulunan fotoselli dezenfektan verici dispenser, işyerleri, ofisler, banka şubeleri, marketler, apartman ve siteler, belediyeler, kamu kuruluşları, benzin istasyonları, cafe ve restoranlar, okullar gibi toplu yaşam alanlarında çalışanların ve misafirlerinizin ellerini kolaylıkla dezenfekte edebilmesi için geliştirilmiş bir hijyen noktası standıdır.Hijyen noktası standına kurumunuzun ya da firmanızın logosu ile istediğiniz tasarım digital baskı olarak uygulanabilir.Böylelikle başta corona covid 19 virüsü ve diğer virüs ve bakterilerden sevdiklerinizi, müşterilerinizi ve çalışnalarınızı korurken aynı zamanda dezenfekte ve hijyen konusunda farkındalık yaratmış olursunuz.

Koronavirüs Hijyen Standı Nedir?

Hijyen Noktası ve Sensörlü Dezenfektan Verici El Dezenfektan Standı sacdan imal edilmiş olup cm ölçüsünde verilmektedir. Standt ile birlikte fotoselli dezenfektan verici de verilmektedir. hijyen noktası, hijyen noktası standı, hijyen noktası sensörlü dezenfektan, sensörlü dezenfektan verici, standlı sensörlü dezenfektan verici, hijyen noktası ve sensörlü dezenfektan aparatı, sensörlü dezenfektan dispenseri ve hijyen noktası, hijyen noktası fiyatları, hijyen nokta fiyatı

Hijyen Noktası ve Sensörlü Dezenfektan Makinası

Ellerin dezenfekte edilmesi amacıyla kullanılan dezenfektan standı, üzerinde takılı bulunan fotoselli dezenfektan verici dispenser, işyerleri, ofisler, banka şubeleri, marketler, apartman ve siteler, belediyeler, kamu kuruluşları, benzin istasyonları, cafe ve restoranlar, okullar gibi toplu yaşam alanlarında çalışanların ve misafirlerinizin ellerini kolaylıkla dezenfekte edebilmesi için geliştirilmiş bir hijyen noktası standıdır. Hijyen noktası standına kurumunuzun ya da firmanızın logosu ile istediğiniz tasarım digital baskı olarak uygulanabilir.Böylelikle başta corona covid 19 virüsü ve diğer virüs ve bakterilerden sevdiklerinizi, müşterilerinizi ve çalışnalarınızı korurken aynı zamanda dezenfekte ve hijyen konusunda farkındalık yaratmış olursunuz.

Dezenfekte Ürün Standları

Hijyen Noktası ve Sensörlü Dezenfektan Verici El Dezenfektan Standı sacdan imal edilmiş olup cm ölçüsünde verilmektedir. Standt ile birlikte fotoselli dezenfektan verici de verilmektedir.hijyen noktası, hijyen noktası standı, hijyen noktası sensörlü dezenfektan, sensörlü dezenfektan verici, standlı sensörlü dezenfektan verici, hijyen noktası ve sensörlü dezenfektan aparatı, sensörlü dezenfektan dispenseri ve hijyen noktası, hijyen noktası fiyatları, hijyen nokta fiyatı.

Pedallı Hijyen Standı

Pedallı Hijyen Noktası 137×32 cm ölçüsünde olup Pedallı dezenfektan standı ile ayak ile kullanım olduğundan hijyen konusunda kolaylık sağlamaktadır. pedallı hijyen noktası, ayaklı hijyen noktası, ayak basmalı hijyen noktası, pedallı hijyen standı, pedallı hijyen noktası standı, pedallı hijyen noktası fiyatları, pedal basmalı hijyen verici, hijyen verici fiyatları, pompalı pedallı hijyen noktası standı

Pedallı Hijyen Noktası Dezenfektan Standı

Pedallı Hijyen Noktası ile ayak ile kullanım olduğundan hijyen konusunda kolaylık sağlamaktadır. Ürün ile birlikte bir adet pompalı boş şişe de verilmektedir. Ellerin dezenfekte edilmesi amacıyla kullanılan dezenfektan standı, üzerinde takılı bulunan pompalı dezenfektan verici dispenser, işyerleri, ofisler, banka şubeleri, marketler, apartman ve siteler, belediyeler, kamu kuruluşları, benzin istasyonları, cafe ve restoranlar, okullar gibi toplu yaşam alanlarında çalışanların ve misafirlerinizin ellerini kolaylıkla dezenfekte edebilmesi için geliştirilmiş bir hijyen noktası standıdır.Hijyen noktası standına kurumunuzun ya da firmanızın logosu ile istediğiniz tasarım digital baskı olarak uygulanabilir.Böylelikle başta corona covid 19 virüsü ve diğer virüs ve bakterilerden sevdiklerinizi, müşterilerinizi ve çalışnalarınızı korurken aynı zamanda dezenfekte ve hijyen konusunda farkındalık yaratmış olursunuz.

El Dezenfektanları

El dezenfektanları ellerin ve cildimizin lokal dezenfeksiyonunda kullanılır. Hastanelerde, Kliniklerde yani kısacası sağlık birimlerinde tercih edilmekle birlikte evde, iş yerinde, ofiste, araç kullanırken, kalabalık ortamlarda hatta çantanızda bile saklayabileceğiniz ürünlerdir. Kullanımı kolay ve pratik olmakla birlikte bakterileri %99,98 oranında yok ederek mükemmel bir hijyen sağlamaktadır. 30 saniye ellerinizi ovun. El dezenfektanı, el dezenfektanları, ankara el dezenfektanı, 1 litre el dezenfektanı, el dezenfektan fiyatları, dezenfektan fiyatları, dezenfektanlar, el vücüt dezenfektanıi el dezenfektan apatarı, el dezenfektan aparatları, el dezenfektan fiyatı, el dezenfektanı, el dezenfektanları, ankara el dezenfektanı, 1 litre el dezenfektanı, el dezenfektan fiyatları, dezenfektan fiyatları, dezenfektanlar, el vücüt dezenfektanı, el dezenfektanı aparatlı, el cilt dezenfektanı, el cilt dezenfektanları, el cilt dezenfektanı aparatı, el dezenfektanları,

Koronavirüs El Dezenfekte Standları

Koronavirüs pandemisine karşı alınan tedbirlerin başında el dezenfeksiyonu geliyor. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü yetkilileri, ellerin her temas sonrasında özel sıvılarla dezenfekte edilmesi gerektiğini söylüyor. İş yerinize uygun el dezenfektan standları ile hem çalışanlarınızı hem de müşterilerinizi riske atmayın.

Covid-19 Dezenfekte Standları

El dezenfekte stand fiyatları, her işletmeye uygun paketler halinde sunulmuştur. Ekonomik, standart, smart ve lüks paketler tüm işletmeler için uygundur. Ayrıca çocuk boy el dezenfekte standı da stoklarımızda yer almaktadır. Özellikle otel, fırın, süpermarket, eczane gibi işletmelerde tercih edilen el dezenfeksiyon standları gün boyu tam koruma sağlar.

Dezenfektan Standları Özellikleri Hakkında Bilgiler

Dezenfektan standı firmaların işletmelerin işyerlerine girişlerinde yada iç kısımlarına stand şeklinde koyup hem reklam hemde müşterilerinin sağlığı için işletmeye girmeden elleri dezenfektan yapması için kullanılan imalatımız olan dezenfektan standı aynı zamanda hijyen standı da diyebiliriz. Sensörlü veya manuel cihazlar ile müşterilerin elleri kolonya , el dezenfektanı v.b ürünler ile dezenfekte yapılması sağlanır.

Dezenfektan Standı Nerelerde Kullanılır ?

Dezenfektan standı toplu alanlarda özellikle kullanılmakta olup artık günümüzdeki korona salgını ile işletmelerin müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığına önem verdiğini göstermek için işletmelerinde çeşitli önlemler almaktadır. Bunlardan biride işletmeye girişlerde veya iç kısımlara konulan hijyen standları yani dezenfektan standlarıdır. Hastanelerde görmeye alışık olduğumuz dezenfektanlar artık evimize kadar girmiş durumda bundan sonrada daha yaygın şekilde görüceğe benziyoruz. Belediyeler kendi binalarında yada pazar girişlerinde, kütüphanelerde, vakıf derneklerde, sağlık ocakları, dersaneler, kurslar, eğitim kurumları ve özel işletmelerin kullanabileceği dezenfektan standı yani hijyen standı işletmelerin hem reklamı olucak hemde işletmenin hijyenini sağlamış olucaktır.

En Uygun Fiyatlı Dezenfektan Hijyen Standı

Dezenfektan standı en uygun fiyatlı olarak birçok firma yapmaktadır. Bizdeki modeller hem ahşapdan üretilmiş olup hemde metal olarak standlarımız bulunmaktadır. Ahşap standlara göre metal standlarımız daha dayanıklı olup daha uzun ömürlü olmaktadır. Her bütceye uygun dezenfektan standı en uygun fiyatlara dezenfektan standı bulunmaktadır. Yüksek adetli siparişlerinizde isteğinize göre özel üretimde yapılabilmektedir.

Dezenfektan Standı | Hijyen Standı

Dezenfektan standı resmi kurumların ve firmaların,  işyerlerine girişlerinde yada iç kısımlarına stand şeklinde koyup hem reklam hemde müşterilerinin sağlığı için işletmeye veya kamu alanlarına girmeden elleri dezenfektan yapması için kullanılan imalatımız olan dezenfektan standı aynı zamanda hijyen standı da diyebiliriz. Sensörlü veya manuel cihazlar ile müşterilerin elleri kolonya, el dezenfektanı vb. ürünler ile dezenfekte yapılması sağlanır.

Dirsek Temaslı Hijyen Dezenfektan Standı

Ellerin dezenfekte edilmesi amacıyla kullanılan dezenfektan standı, üzerinde takılı bulunan dirsek kumandalı dezenfektan verici dispenser, işyerleri, ofisler, banka şubeleri, marketler, apartman ve siteler, belediyeler, kamu kuruluşları, benzin istasyonları, cafe ve restoranlar, okullar gibi toplu yaşam alanlarında çalışanların ve misafirlerinizin ellerini kolaylıkla dezenfekte edebilmesi için geliştirilmiş bir hijyen noktası standıdır.Hijyen noktası standına kurumunuzun ya da firmanızın logosu ile istediğiniz tasarım digital baskı olarak uygulanabilir.Böylelikle başta corona covid 19 virüsü ve diğer virüs ve bakterilerden sevdiklerinizi, müşterilerinizi ve çalışnalarınızı korurken aynı zamanda dezenfekte ve hijyen konusunda farkındalık yaratmış olursunuz.

Hijyen Standı Fiyatları | Coronavirüs Standları

Etiketler: dezenfektan standı, ayaklı dezenfektan standı, stant, stand, dezenfektan dispenseri, otomatik dezenfektan, hijyen standı, sensörlü Hijyen Standı, En Uygun Fiyatlı Dezenfektan Hijyen Standı, En Uygun Fiyatlı Dezenfektan İstasyonu, Dezenfektan Standı Fiyatları, Dezenfektan İstasyonu Fiyatları, Dezenfektan Standı Fiyatı, Dezenfektan İstasyonu Fiyatı, Toptan El Dezenfektan Standı, Toptan El Dezenfektan İstasyonu,

Hijyen Noktası Standı Özellikleri

Hijyen standı üzerine monte edilebilen sensörlü dezenfentan verilmektedir.
​Tüm ortak alanlarda kullanım için uygundur  
Hijyen Noktası Dezenfektan Verici Özellikleri:
Fotoselli Dezenfektan Sprey Aparatı
6 Adet AA Pil ile çalışır.
1 veya 2 veya 3 kez art arda Sprey verme seçeneği
Her defasında 0,3ml sprey verir.

İstanbul Dezenfektan Standı Siparişleriniz İçin Bizi Arayın!

Türkiye Geneli Dezenfektan Standı Siparişleriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak