Maltepe Pleksiglas Tabela

Maltepe Pleksiglas Tabela; Tabela çeşileri arasında fiyatının uygun olması sebebi ile en çok kullanılan tabela modelidir. Pleksiglas Tabela , Işıklı ve Işıksız olarak iki şekilde de kullanılabilir. Pleksiglas malzeme üzerine dijital baskı veya folyo kesim yazı olarak kullanılabilir.

pleksiglas tabela edited

Maltepe Pleksiglas Tabela

Pleksiglas tabela özellikleri ve modelleri en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Plexiglass tabela standları uygun fiyatlar ile burada. En uygun plexi tabela, fiyatları ve çeşitleri size gelsin.

Pleksiglas Tabela Nasıl Yapılır?

Pleksi kutu harf Pleksiglass levhaların cnc router veya cnc lazer ile kesilerek istenilen forma getirildikten sonra el işçiliği ve kloroform ile iç kenar ve dış kenarlarına istenilen ölçülerde bant dönülerek kutu haline getirilmesidir. Pleksş kutu harfler Pleksi havuzlarında renk kodları dökülerek döküm ile imal edilir Renk seçeneği çoktur istenilirse Ral kodu rengine veya CMYK rengine göre de özeI döküm yaptırılabilir. ışıklı ve ışıksız olarak imal edilebilir.Pleksi tabelayı diğer materyallerden ayıran en önemli özelliği ışığı homojen yansıtması ve hafif olmasıdır. Plexiglass olarak da adlandırılan malzeme ısıtılarak yumuşatılır ve istenilen forma sokulur. Çoğu yerde camdan daha zor kırıldığı için cam olarak da kullanılmaktadır.

Pleksiglas Tabela Tabela çeşitleri arasında en çok tercih edilen Tabela Modellerinden biridir. Sağlam olduğu kadar görsellik açısından da kullanışlı ve göze hoş gelmesi de yine bir tercih sebebidir. Maltepe Pleksiglas Tabela, Işıklı Pleksiglas Tabela ve Işıksız Pleksiglas Tabela tercihlerinin yanında bir çok şekilde kullanılabilir.

Pleksiglas Tabela Fiyatları ve detayları hakkında bilgi ve görüşlerimizi almak için bizimle iletişim’e geçebilirsiniz.

Plexiglass Tabela

Günümüzde, tabela sektörü gün geçtikçe gelişen sistemler çerçevesinde büyük bir gelişim göstermektedir. Bu gelişim dahilinde artan tabela çeşitleri, bu sektöre oldukça büyük katkılar sağlamaktadır.Bu tabela sistemleri içerisinde günümüzde sektöre büyük katkılar sağlayan çeşitlerinden biri de pleksi tabela sistemleridir.

Maltepe pleksiglass tabela ( Pleksi Tabela ) birçok yerde kullanılan dayanıklı akrilik malzemeden yapılır.Tabela sektöründe pleksiglass gerek dış mekan gerekse iç mekan olmak üzere iki yerdede reklam ve tabela ihtiyaçlarınıza cevap verebilir.pleksiglassın tutulmasının nedeni özellikle dış mekan tabela ve reklam malzemelerindeki dayanıklılığı ve hava şartlarında deforme olmaması ve ışığı yansıtmasıdır.Pleksilerin en büyük özelliği döküm levha olmasıdır.

Genel adıyla pleksi olarak adlandırdığımız akrilik cam, cam gibi görünen ama camdan 6 kat daha direnç gösteren ve aynı zamanda geniş bir renk yelpazesi içeren plastik bir malzemedir. Dolayısıyla da oldukça geniş bir kullanım alanına yayılarak farklı işlevsel özelliklerde hemen her alanda karşımıza çıkabilen bir ürünü içermektedir. Bildiğiniz gibi hizmet sektöründe verilen hizmet kalitesi kadar görselliğin de önemi oldukça büyüktür. İşte bu noktada kendini belli eden Pleksiglas Tabela, son derece estetik ve zengin yapısıyla sektörünüzdeki markanızı temsil ederek, sizlerin bir adım daha ön plana çıkmanızdaki en iyi destekçinizdir. Takdir edersiniz ki, markanızın reklamını en iyi tabela sisteminizle gerçekleştirebilirsiniz. Uzak bir noktadan dahi gösterişiyle kendini belli ederek marka veya ürününüzün adını hafızalara kazıyacak bir sistem, kuşkusuz sektörünüzde parlamanızı sağlayacaktır.

Maltepe Plexiglass Tabela

Akrilik malzemeden üretilen reklam panelleri hava şartlarından etkilenmeyen özelliğe sahiptir. Dayanıklılık açısından oldukça önem taşıyan tabelalar pleksi malzemeden yapılarak herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalınmasını engeller.

Olumsuz hava koşullarına karşı sağlam yapısı ile baş gösteren bu ürünler reklam sektörü içerisinde broşürler ve reklam panelleri ile ilişkilidir. Görsellik ve estetik açıdan broşürlerin sağlam bir tabela yerleştirilmesi ile dikkat çekici bir görünüm kazandırılmış olur. Bu sayede tabelalarda etkileyici reklamların görülmesi de etkili bir reklam çağrısı olacaktır.

Kutu harf tabelalara benzeyen pleksiglas tabelalar, son yıllarda firmalar tarafından kullanılan ilk sıralardaki tabela türüdür. Kutu harf tabelalarla birlikte de kullanılabilmesi en önemli özelliklerindendir. Pleksiglas tabelanın tercih edilmesinin oldukça fazla nedeni vardır.

Açıklama. Led aydınlatmalı şeffaf pleksi tabela çalışmamız. Express Reklam hizmetleri olarak yukarıdaki Led Işıklı Maltepe Pleksiglas Tabela ve benzeri ürünlerin imalatında on yılı aşkın mesleki deneyimimizle, müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Her nevi reklam, promosyon ve yönlendirme ihtiyaçlarınız için teklif isteyiniz. İhtiyacınıza uygun ürünü bulamadıysanız diğer imalat örneklerini inceleyebilir veya aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Maltepe geneli pleksiglas tabela hizmeti verdiğimiz bölgeler.

 • Altay Çeşme Pleksiglas Tabela
 • Altıntepe Pleksiglas Tabela
 • Aydınevler Pleksiglas Tabela
 • Bağlarbaşı Pleksiglas Tabela
 • Başıbüyük Pleksiglas Tabela
 • Büyükbakkalköy Pleksiglas Tabela
 • Cevizli Pleksiglas Tabela
 • Çınar Pleksiglas Tabela
 • Esenkent Pleksiglas Tabela
 • Feyzullah Pleksiglas Tabela
 • Fındıklı Pleksiglas Tabela
 • Girne Pleksiglas Tabela
 • Gülensu Pleksiglas Tabela
 • Gülsuyu Pleksiglas Tabela
 • İdealtepe Pleksiglas Tabela
 • Küçükyalı Pleksiglas Tabela
 • Yalı Mahallesi Pleksiglas Tabela
 • Zümrütevler Pleksiglas Tabela