Vinil Baskı

Vinil baskı yaptırma süreci artık çok daha kolay ve profesyonel!.. Dijital baskı lideri Express Reklam ile jet hızıyla ve en iyi fiyatlara yaptırın!

Vinil Baskı

Vinil baskı genel olarak dış mekanlarda kullanılmaktadır. Uygun fiyatları ile iç mekanlarda da kullanılabilir özelliğe sahip olan bu dijital baskı, çeşitlerinden biri olan vnil baskı, siparişinizi verebilirsiniz. Kaliteli vinil baskıları sizlere sunmak için piyasada az bulunan, tek parça işleriniz için de ideal olan spectra kafalı, beş metre dijital baskı makinemiz sayesinde işleriniz bizimle daha kolay ve daha canlı olsun.

Sadece yılın belli haftaları değil, bütün sene boyunca Express reklam tabela ekibimizin hazırladığı giderlerinizi düşüren dijital baskı kampanyalarımızı görün. Bir kere değil, her zaman kazananın. En uygun fiyatlara Vinil baskı merkezi sadece burada. İstanbul Ataşehir’de hizmetinizdeyiz. Branda vinil baskı siparişinizi Express Reklamcılık ile online olarak verin, ürünleriniz uygun fiyatlarla kapınıza kadar gelsin.

Avrupa Vinil Baskı

Piyasada en çok kullanılan Vinil (Branda) türleri Avrupa ve Uzakdoğudur. Avrupa viniller sarmal yapısı ile Uzakdoğu vinillere göre daha sağlam ve uzun ömürlüdür. Genellikle rüzgarlı cephelerde Avrupa Vinil tercih edilmektedir. Uzakdoğu vinil ise daha uygun bütçelerde kısa süreli reklam çalışmaları için uygundur. Işıklı ve ışıksız vinil seçenekleri ile bir çok uygulama alanına hizmet vermektedir.

Vinil uygulamalarımızda genelde 440 gram Avrupa Vinil kullanmamızla beraber yüksek kaliteli ürünler üretilmektedir. Dış cephe ve tabela gibi alanlarda düzenli ve kaliteli işlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelen branda fuar çalışmalarında da kullanılmaktadır.

Vinil Branda Baskı

Vinil Baskı ve tüm dijital baskı sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edin. Uygun fiyat teklifleri sizleri bekliyor. Vinil baskı hizmetinin en fazla tercih edilme nedenlerinden biri de fazlası ile ekonomik olmasıdır. Kullanım alanları bakımından da fazlası ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kullanım alanları ise şu şekildedir;

Açık hava reklam sektörünün en vazgeçilmez ürünleri arasında yer Vinil baskı aslında pvc esaslı kullanılan bir baskı çeşididir. Özellikleri sebebi ile yoğun bir talep gören vinil baskı en çok esnek ve sağlam olması sebebi ile tercih edilmektedir.

Vinil baskının çeşitli yerlerde branda baskı olarak da isimlendirildiğini görebilirsiniz. Vinil aslında PVC yanı poliviniz klorür esaslı olarak kullanılan bir malzemedir. Dijital baskı sektörünün ortaya çıkmasından önce reklamcılar, brandaların üstüne folyo kesimden yaptıkları yazıları yapıştırarak bunları afiş şeklinde kullanmaya başladı. Günümüzde ise reklamcılar tarafından dijital baskı sektöründe, vinil baskı vazgeçilmez bir baskı çeşidi olarak kullanıldığını görüyoruz.

Online Vinil Baskı Siparişi

Vinilin en fazla tercih edilmesinin sebebi ise; uygun fiyatlı olması, görseli tam olarak belli etmesi, esnek olması ve sağlamlığıdır. Bu özellikler birleştiği zaman özellikle uzun süreli kullanımlar için vazgeçilmez olarak görülmektedir. Vinil baskının tanımını yapacak olursak; vinilin üstüne dijital baskı makinaları kullanılarak yapılan baskı çeşidi olduğunu da söyleyebiliriz. Açıkhava reklam sektörünün en vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır.

Vinil malzemesinin tam olarak ne olduğunu çoğu kişinin bilmediğini görüyoruz. Vinil aslında her ne kadar dokuma iplik olsa da gördüğümüz her noktada karşımıza çıkabilmektedir. Vinil baskı günümüzde vinil tabela, bayrak, afiş ve bina giydirme gibi alanlarda çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Vinil, çeşitli gramajlara sahiptir ve afiş işleri için çok fazla kullanılmaktadır. Baskı fiyatlarının hesaplanmasında ise kullanılacak olan vinilin gramajı çok büyük bir önem arz etmektedir. Toplu bir şekilde üretildiği zaman afişlerin fiyatları genellikle daha uygun fiyatlara gelebilmektedir. Vinilin de çeşitli türlerinin olduğunu görüyoruz. Baskı isteğine göre bu türlerden birisi tercih edilir.

Vinil Baskı Fiyatları

Vinil baskı çeşitleri ışıksız, ışıklı, lamine, dökme, mat ve parlak şeklindedir. Aynı zamanda gramaj şeklinde çeşitlerinin olduğunu da görebiliyoruz. Vinil baskıyı yaptıracağınız zaman baskının gerçekten kaliteli olması için kullanılan görselinde son derece kaliteli olması gerekmektedir. Yüksek kaliteli olan imajlar yüksek çözünürlüğe sahip olan makinelerle basılır. Yakın mesafeden incelendiği zaman ise hatasız olduğu ve fotoğraf kalitesinde olduğu net bir şekilde görülmektedir. Basım sırasında ilk olarak baskı makinesine vinil yerleştirilir sonrasında grafik tasarımı yapılmış olan çalıma makineye gönderilir. Bu şekilde baskı işlemi başlar. Baskının yapımı ise püskürtme sistemi ile yapılmaktadır. Baskı bittikten sonra ise makineden alınır ve bir süre bekletilir.

Vinil baskı branda m2 fiyat hesaplama online teklif uygun fiyata alın. Pankart, afiş daha bir çok alanlarda kullanın. Hızlı kargo ile adresinize gelsin.

M2 Hesaplama Nasıl Yapılır; En ve boy ölçülerinizi santimetre cinsinden giriniz. Örnek: 150×200 (cm yazmanıza gerek yoktur.) size toplam metrekaresini ve toplam tutarı otomatik olarak hesaplayacaktır. Hazır tasarımlar da harf hatası, gibi diğer hatalar tarafımızca kontrol edilip sizlerden son onay alındıktan sonra baskı işlemine geçmektedir. Hazır tasarım gönderdiğiniz de gözden kaçan hatalardan firmamız sorumlu değildir. Tasarımınız hazır ve ihtiyacınız olan ürün hakkında bilginiz var ise işlemlerinizi hızlı şekilde yapmanıza olanak sağlamak için bu sistem oluşturulmuştur.

M2 hesaplamanın çalışması için minimum 6 m2 üzeri bir baskınızın olması gerekmektedir. Bunun altında ki baskı siparişleriniz için özel fiyat oluşturulmaktadır.

Vinil ( Branda ) – Vinil Reklam Baskısı

Hem iç mekanda hem dış mekanda kullanılabilen, dökme ve lamine çeşitleri mevcut olan vinil malzemeye solvent ve UV baskı yapılabilmektedir. Baskılı vinil hem afiş olarak hem karkasa gerilerek tabela olarak kullanılabilir. Rüzgar alan alanlarda delikli vinil olan mesh kullanılmaktadır. Mesh ve vinil baskı mağaza kapamalarında, backdrop, sahne arkalarında, cephe giydirmelerinde, fuar alanlarında, billboardlarda, ışıklı ve ışıksız tabelalarda kullanılmaktadır. Kullanılacak yere göre montajı kuşgözü açılarak iple bağlama, zemine zımbalayarak tutturma, kolon dikilerek ya da sopa takılarak montaj yapılması sağlanır.

Vinil baskı piyasada daha çok branda baskı olarak tanınmaktadır. Vinil, polistiren ham maddesi esaslı sarmal bir yapıya sahiptir. Reklam sektörünün ihtiyaçlarını bir hayli karşılayan branda baskı sistemi tek parça üretimle hemen hemen istenilen her türlü alana hitap etmektedir. Son zamanlarda yüksek kaliteli dijital baskı makinalarının yaygınlaşması ile birlikte fotoğraf kalitesine yakın baskılar alınabilmektedir.

Vinil Baskı – 260gr 280gr 400gr 440gr 510gr

Halkk arasında branda diye tabir edilen bu malzeme 280 – 320 – 440 -520 gr olarak vardır.

Gramaj artıkça kullanım yerindeki kalitede önemli 280 gr vinily genellikle seri afiş veya seçim afişlerinde çoğunlukla kullanılmaktadır. 440 gr veya 520 gr vinyl ise tabela yüzeylerinde veya billboard larda veya kaliteli iş yapmak için istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Vinylin, Uzakdoğu ve Avrupa imalatları olarak malzeme seçenekleri vardır Avrupa branda ipleri ve kalitesi ile Uzakdoğu brandadan daha kalitelidir, Vinyl malzeme ışıklı ve ışıksız olarak imal edilmektedir.

Vinyl germe tabela ve reklamının tercih edilmesinin sebeplerinin başında Tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar. Bu sistemde vinylin en büyük ölçüsü 5mt. x 50mt. dir. İkinci en önemli tercih sebebi ise Vinyl üzerine istediginiz renkte istediğiniz kadar resmi kullanabilmenizdir.

Zemininizi tek renk yapmak değilde degrade geçişli yapabilme , zeminde olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz. Bu sebeplerden dolayı Vinyl Germe tabela ve reklam sistemleri çok tercih ediliyor.

Işıklı Tabela ve reklamlarda kullanılmak için üretilmiş olan Işıklı Vinil, Backlit Vinyl kullanmalısınız. Işık geçirgen Vinyl kullanmazsanız ışığı homojen alamazsınız, Renkleriniz ve resimleriniz Soluk görünür. Kurumsal Reklam Firmaları haricindeki Reklamcılar , Tabela ve reklamcılar genelde düşük maliyet olsun diye Normal Işık Geçirgenliği olmayan, bu işe uygun düşmeyen malzemeleri kullanmaya malesefki devam etmektedirler.

440gr Vinil branda baskı, kalın branda olup genellikle büyük ebat baskı, cephe kaplama, büyük ebat pankart, tabela, düğünler, evlilik teklifi pankartları, doğum günü afişleri, emlak afişleri ve daha bir çok ürünlerde kullanılan malzeme cinsidir. Büyük ebatlar için kullanılması önerilir. Metrekaresi ölçülmesi için soldan sağa ve yukarıdan aşağının ölçüleri alınıp bir biri ile çarpılır. Web sitemiz üzerinden artık sizler çok kolay m2 hesaplamaları online olarak yapabilirsiniz.

En çok tercih edilen kullanım alanları ise büyük ebat afiş, cephe kaplama, tabela, polebanner ve pankart ürünlerinde tercih edebilirsiniz.

Ucuz Vinil Baskı Fiyatları

Branda baskılar dış mekan reklam ve tanıtım ürünleri olarak oldukça tercih edilen bir reklam üründür. Meydanlarda, caddelerde, sokaklarda, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla gördüğümüz pankart baskı da denilen branda vinil baskılar müşterilerin dikkatini çekmekte oldukça başarılıdır. Express Reklam’dan online olarak sipariş verebileceğiniz branda baskı 260 gr. Çin Vinil, 400 gr. Çin Vinil veya 400 gr. Avrupa Vinil malzemeye basılmaktadır.

Express Reklam’ın online ve müşteri odaklı hizmeti sayesinde oldukça uygun branda baskı fiyatları ile siparişinizi hem kolay hem de ekonomik bir şekilde verebilirsiniz. Branda baskı tasarımlarınızı site üzerinden bize ileterek uygun branda fiyatları ile online siparişi tamamlayabilir ve sonrasında ücretsiz kargo fırsatı ile ürününüzü kapıda teslim alabilirsiniz.

Ürün Özellikleri: Asımları kolay olması için tercihinize göre brandanın 4 kenarına kuş gözü çakılabilir.
Bir kenarı 100 cm’den uzun olan brandalarda kuş gözü tercih ettiğiniz durumlarda brandanın kenarlarına her 1 metrede bir kuş gözü çakılmaktadır. Branda vinil baskı siparişinizi Express Reklam ile online olarak verin, ürünleriniz uygun fiyatlarla kapınıza kadar gelsin. ✓ Kargo ✓ Taksit.

Sağlamlaştırma amacıyla tercihinize göre brandanın kenarlarına dikiş atılabilir. 300×500 cm ve 400×600 cm brandalarda sağlamlaştırma amacıyla 4 kenarına her zaman kolon dikim yapılmaktadır.
400×600 cm olan brandalar kaynaklıdır.

Dış mekan koşullarına daha dayanıklı olması için 400 gr. vinil brandaları tercih edebilirsiniz.
Çin vinil ve Avrupa vinil malzeme olarak birbirinden farklıdır. Baskı kalitesi olarak çok farklı olmamakla birlikte, malzeme kalitesi farkından dolayı uzun süreli kullanımlar için Avrupa vinil tavsiye edilmektedir.
Ürün görselinde bulunan ipler ürüne dahil değildir.

Branda Vinil Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler; Branda siparişlerinizden önce özellikle brandayı kullanacağınız yere göre ebat seçmeyi unutmayın. Doğru yerde doğru ebat kullanmak müşterinin dikkatini çekebilmek için oldukça önemlidir.

Hava koşullarından etkilenebilecek bir mekan tercihiniz var ise branda baskıyı farklı hava koşullarında dayanıklı olabilecek gramaja ve dikiş özelliklerine göre seçin.

Branda tasarımlarınızı vermek istediğiniz mesaja göre profesyonel bir şekilde hazırlamaya özen göstermelisiniz, özensiz bir tasarım markanızın imajına zarar verecektir. Tasarımınızı istediğiniz ebata uygun ve baskı kalitesinin iyi olması için yüksek çözünürlükte hazırlamayı unutmayın.

Vinly Baskı

Vinly baskı nedir?
Vinil baskı, branda baskı olarak da adlandırılan baskı türleri arasında yerini almaktadır. Vinil yapısı itibariyle PVC (Polivinil klorür) esaslı bir malzemedir. Express binlerce başarıyla bitmiş iş tecrübesi ile vinil baskı işlerinde sektör lideri konumundadır. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dijital baskı piyasasının ortaya çıkmasından önce reklamcılar, branda üzerine folyo kesimden yazılar yapıştırarak, afiş olarak kullanmaya başlamışlardır. Şimdilerde ise reklamcılar dijital baskı sektöründe branda vinil baskıyı baskının vazgeçilmez ürünü olarak kullanıyorlar. Vinil branda fiyatları hakkında bizlere ulaşarak mutlaka fiyatlarımızı öğreniniz. Vinil malzeme sağlamlığı en başta olmak üzere esnekliği, görselliği ve uygun fiyatından ötürü birçok alanda tercih edilmektedir. Vinilin üzerine dijital baskı makinaları ile yapılan baskı işlemine vinil baskı denir. Açıkhava reklam sektöründe, belkide en işlevsel ürün vinildir.

Vinil nedir?
Buradaki vinil nedir sorusunun cevap olarak, vinil petro kimyasallardan imal edilmiş, temeli plastikten oluşan organik bileşenli bir malzemedir. Vinil, PVC türünde bir branda malzeme olsada, bugün hemen her yerde karşımıza çıkmakta olan bir malzeme olmaktadır. Vinil bir baskı malzemesi olarak yapılan işlemle birlikte vinil baskı olarak anılmaktadır. Bugün vinil tabela, afiş, bayrak, bina giydirme gibi akla ilk gelen uygulamaların hepsinde kullanılmaktadır. Vinil malzeme, çeşitli gramajlarda olup, 440gr. ve 510gr. vinil malzeme genelde vinil germe tabela, vinil tabela, vinil reklam işleri için kullanılır. Daha ince olan 280gr. ve 320gr. vinil malzeme, vinil afiş işleri için kullanılır. Vinil baskı fiyatları Vinil baskı fiyatları hesaplanırken, malzemenin gramajı vinil fiyatlarını etkileyen hususlardan en önemlisidir.

Ucuz vinil baskı için kullanılan 280 gr. vinil malzeme, vinil afiş türünde kullanılır. Toplu olarak yapılan üretimlerde vinil afiş fiyatları daha uygun tutarlarda olabilmektedir. Vinil baskı fiyatları, firmamızda değişik etkenler göstermez. Her türlü vinil malzemeye aynı kalitede baskı yapmak başlıca görevlerimiz arasındadır. Vinil malzeme; Avrupa vinil , Uzakdoğu vinil, ışıklı vinil olarak kullanım yeri ve amacına göre çeşitlilik gösterir. Ayrıca vinil poster yapımı firmamızca titizlikle yürütülmektedir. Bu konuda tecrübeli bir elden isteğinize uygun en hesaplı ve kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Bu kadar fonksiyonel bir malzemenin, bir çeşidini her işte kullanamazsınız. Bize sorun, size yol gösterelim.

Vinil germe baskı nerede kullanılır?
Kimyası gereği oldukça dayanıklı olan vinil germe genel olarak açık alanlarda reklam ve bayrak sektöründe afiş, ışıklı ışıksız tabela, totem, yol panosu, cephe giydirme v.b. ürünlerin imalatında kullanılmaktadır. Açık hava reklamda vinil germe önemli bir konumda bulunmakta ve yoğun olarak kullanılmaktadır. Vinil germe çalışmalarımızı inceleyerek bizlere ulaşıp bu alanda kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Vinil reklam baskı çeşitleri nelerdir? Işıklı, ışıksız, dökme, lamine, mat ve parlak olarak vinil reklam baskı türleri bulunmaktadır. Ayrıca vinil reklam ürünleri kendi içerisinde gramaj olarakta çeşitlendirilir.

Vinil Afiş Baskı nasıl yapılır?
Baskının kaliteli olması için, hazırlanan görsel çalışmanın da kaliteli olması gerektiğini hatırlatırız. Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır. Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir. Vinil makinaya yerleştirilir. Grafik tasarımı yapılmış çalışma makinaya gönderilir. Vinil afiş baskı işlemi başlar. Baskı püskürtme sistemi ile yapılır. Baskı bittikten sonra makinadan alınır bir müddet dinlendirilir. Artık uygulanmaya hazırdır. Ayrı parçaların kaynak yapılarak birbirine eklenebilme özelliği nedeniyle istenilen boyuta ulaşabilmektedir

Vinil baskıda ne tür mürekkep kullanılır?
Vinil bir dış mekan ürünüdür bu nedenle solvent özlü ve yine solvent boya formatına uygun makinalarda püskürtme sistemi ile baskısı yapılır. Express Reklam olarak bizim kullandığımız makinalar eco solventtir. (Solvent oranı düşük) makinalardır.

Vinil reklam baskıda ne tür malzeme kullanılır?
Vinilin baskısı yapıldıktan sonra, dikim, yapıştırma veya kolon ihtiyacı var ise yapılır. Baskısı yapılan vinil reklam çalışmasını uygulamak için montaj malzemelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Vinil baskı nasıl korunur? Vinil baskı solvent bazlı boyalarla basılmaktadır. Solvent bazlı boyaların özelliği baskıdan hemen sonra kuruması ve malzemenin iliklerine kadar işlenmesidir. Bu nedenle iklim değişikliklerinden dolayı korunmaya ihtiyacı yoktur. Çok uzun süre güneş ışığına maruz kalmadıkça sorun olmaz.