Cam Kaplama

Cam kaplama ürününü en uygun fiyatlar ile satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. (cam reklam kaplama) için hemen siparişinizi verebilirsiniz!

Cam Kaplama

Son dönemde dijital baskı işlemi, birçok alanda kullanılıyor. Genellikle reklamcılık alanında ön plana çıksa da, ajanslarda, restaurant larda ve büyük şirketler tarafından tercih ediliyor. Dijital baskı türlerinden biri olan cam kaplama, oldukça ince ustalık gerektiren ve ölçülerinin çok dikkatli alınmasının gerektiği bir alandır. Kıvrımlı cephelerden dolayı ölçme işlemlerinde bazı zorlanmalar yaşanabiliyor. Bu nedenle bu işlemler usta kişiler tarafından yapılmalıdır.

One way vision kendinden delikli baskı malzemesidir. Gün ışığını uygulandığı camdan iç mekana geçirmesine rağmen dışarıdan bakıldığında baskı yapılan reklam grafik uygulamaları gözükmektedir. Yalnızca cam uygulamalarında kullanılmaktadır.

Cam Reklam Kaplama

Ölçüler alındıktan sonra cam kaplama işleminin uygulanacağı alanın fotoğrafları çekilir ve ardından bazı programlar aracılığıyla düzenlenerek proje sonunda nasıl bir şeyin ortaya çıkacağı hakkında bilgi sahibi olunur. Folyo tercih edildiğinde dışarısı içeriden görünmediği için bu işlem genellikle tercih edilmiyor. Onun yerine One Way Vision delikli folyo daha fazla kullanılıyor.

Cam kaplama uygulamaları, kumlu folyo, buzlu folyo uygulamaları, Cam reklam, Ofis cam kaplama, Şeffaf dijital baskı, Lazer kesim, Folyo kesim, Plotter kesim, Cam logo ve tasarım işlemleri.

Folyo; Günümüzde çokça kullanılan ve dijital baskı yapılabilen bir malzemedir. Kesim ,baskı, sıvama gibi amaçlar ile kullanılmaktadır. Özelliği iç ve dış mekanlarda uygulanan bu malzeme arka yüzünden ışığı hemen hemen yansıtmaz. Dışa görsellik sunumu yapar.

Folyo Yazı Kesim; Plotter, makinesinde tasarımı yapılmış çalışmaların kesimi folyo malzemesine uygulanarak yapılır. Harf, logo gibi her türlü şekil ve görsel uygulamaları folyo üzerinde mümkündür. İç ve dış mekânlarda kullanılabilir.

One Way Vision Cam Kaplama; Cam yüzeylere dışarıdan uygulanan, üzerinde hücresel delikler olan dijital baskıya uygun olan bir malzemedir. Özelliği dışarıdan bakıldığında reklam görselini yansıtan, içeriden bakıldığında dışarının görülmesini sağlayan transparan bir sunumu mevcuttur.

İstanbul Cam Kaplama

Normal kumlu folyolar hafif grimsi olarak 122 cm eninde 50 metrelik bobinler halinde üretilmektedir. Vektörel olarak tasarlanan geometrik şekiller, logolar veya çizgiler makinalarda kesildikten sonra cama uygulanır…

Normal kumlu folyolar hafif grimsi olarak 122 cm eninde 50 metrelik bobinler halinde üretilmektedir. Aklınızdaki renk ve desen kombinasyonlarında veya işletmenizin kurumsal çizgisine yönelik baskılar yapabilmekteyiz…

Genellikle mağazaların vitrin camlarında, arkasında yer alan teşhir ürünlerini kapatmaması, ürünün satışını hızlandırma veya mağazanın görselini değiştirme amaçlı tercih edilen bir folyo türüdür. Bu tür folyolar fabrikasyon…

Cam film uygulamaları genellikle çok güneş alan yerlerde kullanılırken, içerinin görünmesini önlemek amaçlıda kullanılmaktadır. Derecesine göre 3 çeşit siyah cam filmi ve aynalı cam olmak üzere dört çeşitten…

Reklam veya görsel amaçlı kaplanması istenen dolap, su sebili, masa, cam, stand, asansör kapısı, kepenk, duşakabin duvar…vb. gibi bir çok alanda kullanılan etiketli ve etiketsiz pvc ürünler grafik ortamında istenilen…

Reklam amaçlı kullanılan one way vision malzemenin özelliği üzerine istenilen baskının yapılıp cam olan alanlarda kullanılmasıdır. Dışarıda reklam olamsına rağmen camlar özelliğini kaybetmez dışarıyı net bir şekilde…

Cam kaplama , cam kumlama , cam kumlama folyosu , cam folyo kaplama , cam kaplama folyosu , kumlu cam folyosu , kumlu cam filmi , reklam kaplama , cam reklam kaplama.

ofis cam kaplama , ofis cam buzlama , ofis cam folyo kaplama , ofis cam buzlu folyo kaplama , ofis cam reklamları , ofis cam kaplamaları.