Mesh Baskı

Mesh baskı genel olarak bina cephelerinde kullanılmaktadır. Reklam amaçlı ve cephe giydirme, işlerinde ucuz maliyetli bir çözüm sunan delikli malzemedir. Mesh branda siparişinizi vermek için bizi hemen arayabilirsiniz.

Mesh Baskı

Mesh baskı yaptırma süreci artık çok daha kolay ve profesyonel!.. Dijital baskı lideri Express Reklam ile jet hızıyla ve en iyi fiyatlara yaptırın.! Delikli mesh baskı, siparişinizi Express Reklam ile online olarak verin, ürünleriniz uygun fiyatlarla kapınıza kadar gelsin.

Mesh Baskı Fiyatları

Mesh isimi delikli olan baskıya verilen isimdir. Mesh baskı nedir? Sorusuna cevap vermek gerekirse, genelde vinil baskı ve one way vision baskı yöntemlerine benzeyen mesh baskı delikli brandalara uygulanan dijital baskı yöntemidir. Geniş alanlara uygulama imkanı sağladığı için dış mekanlarda yaygın olarak kullanılan mesh baskının dökme ve lamine olmak üzere iki çeşidi vardır.

Mesh Baskı Cephe Giydirme

Mesh baskı dış mekanda yapılabilen bir baskı türü olduğu için solvent özlü boya ile mesh baskı makinaları kullanılarak yapılmaktadır. Mesh baskı ile binalar tamamen kapatılabilir. Rüzgara karşı geçirgenlik özelliği sebebi ile binaya zarar vermez. Eğer camlar geniş ise en iyi verimi elde etmek adına mesh baskı yaptırdığınız zaman camlarda sergileyebilirsiniz.

Mesh Baskı Hakkında Bilgiler

Mesh baskı, çoğunlukla vinil baskı ve one way vision baskı yöntemlerine benzemektedir. Delikli brandalara uygulanan dijital baskı yöntemi olan mesh baskı, geniş alanlara uygulama imkanı sunduğundan dış mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Dökme ve lamine olmak üzere iki çeşidi bulunan mesh baskı, solvent özlü boya ile baskı makinesi kullanılarak yapılmaktadır. Rüzgara karşı geçirgenlik özelliğine sahip olan mesh baskı hizmetini sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere arayarak alabilirsiniz.

Mesh Baskı Cephe Giydirme

Mesh baskı delikli vinil malzeme üzerine yapılan dijital baskı türüdür. Halk arasında branda olarak isimlendirilen vinil malzemeler uygun fiyatları ve tek parça halinde büyük boyutlu baskılara olanak sağlaması ile reklamcılık sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır. Metrekare birim ağırlığı bazında farklı türleri bulunan (280 – 320- 480 – 520 gr/m2) vinil türlerinden mesh baskı için en uygun olanı 320 gr/m2 ağırlığı bulunan üründür. Genellikle dış cephe uygulamalarında kullanılan mesh baskı iç mekân için hem fiyat hem de işlevsellik açısından pek uygun görünmemektedir. Vinil malzemeler 5 metre genişlik ve 50 metre uzunluk olmak üzere oldukça büyük tek parçalı malzemeler olarak üretilmekte ayrıca istenildiği kadar ek yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Mesh Baskı İçeriden Dışarıyı Gösteren Delikli Baskı

Dışarıdan bakıldığında ek yapıldığı neredeyse hiç belli olmayan bu malzemeler tüm renkleri basabilen son teknoloji ürünü baskı makinelerimizde ister resim ister yazı ister her ikisini de karışık olarak basabilmektedir. İster uzaktan bakılsın ister yakından yaptığımız baskı yüksek çözünürlüklü fotoğraf kalitesindedir ve kesinlikle renklerde bozulma ve dağılma olmamaktadır. Delikli olması sayesinde rüzgâra karşı dayanıklılığı ve içeriden dışarının görünmesini sağlayan yapısıyla mesh baskı ister tadilat yapılan binalarda ister cephe kaplamalarında güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Dış mekân ürünü olan mesh vinillerde solvent esaslı boyalar kullanılmaktadır.

Bu boyalar uygulandıktan sonra kısa sürede uygulandığı ortamın içine işlemekte ve çok çabuk kurumakta aynı zamanda ışık yağmur kar ve rüzgârın aşındırıcı etkisine diğer ürünlere göre çok daha fazla dayanmakta uzun yıllar rengini kaybetmemektedir. Bu sebeple ekstra bir koruma önlemine ihtiyaç duymamaktadır. Alanında uzman saha ekibimiz mesh baskının kullanılacağı alan için keşif yapmakta ölçülerini almakta projesini hazırlayarak renkli çıktıları ile size sunmaktadır proje üzerinde istediğiniz değişiklikler yapıldıktan sonra proje son hali almakta ve baskısı yapılarak montaj aşamasına geçilmektedir.

Uzun yıllardır reklamcılık alanında tecrübesi olan ekibimiz projenizi en yüksek kalitede ve en kısa sürede uygulamakta ve size teslim etmektedir. İster iç mekân ister dış mekân olsun tüm tanıtım çalışmalarınızda güvenle tercih edebileceğiniz firmamız size en uygun fiyatları ve en uygun ödeme koşullarını sunmaktadır. Dilerseniz referanslarımızı inceleyebilir hakkımızda bilgi alabilirsiniz.

Delikli Mesh Branda Baskı

Mesh baskılar genellikle cephe kaplamalarda kullanılan üründür. Vinil brandaların delikli haline denilmektedir. Orijinal adı ise Mesh baskı olarak bilinmektedir.

Mesh branda baskılar delikli olmasından dolayı büyük ebat cephe kaplamalarında rüzgara karşı daha dayanıklı olur. Aynı zamanda delikli branda olmasından dolayı ön tarafından bakıldığında kullanılmış olan görsel veya reklamı net olarak gösterir arka tarafı göstermez. Arkadan bakıldığında dış mekanı görebilirsiniz. Işık geçirgenliği ile karanlık bir ortam yaratmaz.

Eğer ki büyük ebat bir cephe kaplayacaksanız. Bu işi riske atmamayı düşünmelisiniz. Çünkü büyük ebat baskılar da hem zaman, hem de maliyet açısından sizleri büyük zarara uğratabilir. Bu neden ile profesyonel baskı kurumsal çözümler hizmetler sunan Cemre Reklam ile iletişime geçerek bizlerden en uygun mesh delikli branda baskı fiyatları telifini alabilirsiniz.

Endüstriyel baskı makinelerimiz ile işinizi şansa bırakmıyoruz. Yüksek baskı kalitesi ile sizlere en iyi baskı hizmetini sunmaktadır.

Mesh Baskı Kullanım Amaçları

Mesh baskılar genellikle yeni yapılan inşaatlar da, tadilat yapılan binalar da, Restorasyon yapılan tarihi binalar da büyük ebat baskılar da kullanılmaktadır.

Büyük ebat baskılar da yüksek ısı ile yapıştırılarak yırtılması ve kopması engellenmiş olur. Bu sayede daha daynıklı olmaktadır. Çevresine kolonlar ile dikiş yapılarak asımı daha kolay hale gelmektedir.

Mesh delikli brandalar rulo halinde 50mt, 100mt sarılı rulo halinde VUTEK dijital baskı makinesi ile Ultra yüksek kalitede basmaktayız. Bu da sizlere daha uzun ömürlü kullanma imkanı vermektedir.

Mesh Baskı Fiyatları

Express Tabela sizlere endüstriyel baskı makineleri ile profesyonel baskı hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Türkiye’nin her noktasına gönderim ile en uygun mesh branda baskı fiyat teklifi için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.