Dış Mekan Dijital Baskı

Express Reklam dış mekan dijital baskı, branda baskı, vinil baskı, one way vision baskı, folyo baskı hizmeti vermektedir.

dis mekan dijital baski edited scaled

Dış Mekan Dijital Baskı

Açık hava reklamcılığı sektöründe kullanılan; tanıtım, reklam amacı ile büyük veya küçük afişler, araç üstüne giydirmeler, billboardlar vs. gibi malzemelerin hazırlanmasında kullanılan baskı çeşidine dış mekân baskı denmektedir. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve dijital baskı makinelerinde kullanılan boyaların kalitesine göre fazla güneşte ve kötü hava şartlarında da dayanıklılık göstermektedir.

Dış Mekan Baskı

Dijital baskı Fiyatları görsel ebadı ve kullanılacak malzemeye göre hesaplanır.

Dış Mekan Dijital Baskılarımız, Dış mekanlarda, cephelerde, Avm içi, Mağaza Vitrini, Cephe germe, Araç kaplama ve benzeri alanlarda kullanılır. Dış mekan dijital baskılar güneş, yağmur ve kötü hava koşullarına dayanıklıdır.

Genellikle açık hava reklamcılığında kullanılan bu baskı çeşitleri en çok; ışıklı raketlerde, bina dış cephe kaplamalarında, mağaza ve araç giydirmeleri ile billboardlarda karşımıza çıkmaktadır. Bilgisayar üzerinde tasarlanan görsel ya da yazıların, dilenilen boyutta, farklı zeminler üzerine basılması ile oluşturulan bu uygulamayla, reklam sektörü her alanda kendini gösterebilir hale gelmiştir.

Dış Mekan Baskı (Outdoor Print)

Dış mekan baskı (OUT DOOR PRINT) Adında anlaşılacağı gibi dış ortama uygun bir baskı türüdür. Dış Etkenlere karşı UV ışınlarına ve Yağmur’a da maruz kalsada uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmektedir. Yeni Sistem Hp Latex Baskı Parkurumuzda bulunan baskı makinası ile artık iç mekan çözünürlüğünde baskı alınabilmektedir. Dış Mekanda Kullanılan Malzeme Türleri Kullanım Alanlarınıza Göre Değişmektedir. Değişik Türde Malzemelere Baskı İsteğinizde de Çözüm Ortağınız Olabiliyoruz Teknik Ekibimize İstenilen Türde Kullanılacak Malzele Türünü İlettiğinizde Size Kısa Sürede Bilgi Aktarıp En Doğru Sonuç Alabilmenizi Sağlayabilmektedir Vinil, Branda , Mesh, Folyo, One Way Vision Delikli Folyo, Şeffaf Folyo, Kumlama Folyo Üzeri Baskı, Reklektif Folyo Üzeri Baskı, Araç Üzeri Baskı, Yer Grafikleri Mega light , Poster, Menü Board Duratrans, Bilboardlar, Cephe Folyo Giydirme, Suni Deri Üzeri Baskı, Kepenk Üzeri Baskı, Cut Out Baskı gibi…

Dış mekan dijital baskı türleri ; Folyo baskı, vinil baskı, branda baskı, one way vision baskı, mesh baskı, cast folyo baskı, şeffaf folyo baskı, duratrans baskı, blackout baskı, yer grafiği baskıdır. Dış mekan dijital baskılarda baskının kaliteli olması çok önemlidir bu nedenle seçilen görselin yüksek çözünürlükte olması gerekmektedir. Baskının kaliteli olması ile birlikte baskı makinesininde yüksek kalite de baskı yapıyor olmalıdır.