Ataşehir Vinil Germe Tabela

Ataşehir vinil germe tabela özellikleri ve modelleri ekonomik en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Işıklı ve ışıksız vinil tabela burada.!

vinil Germe tabela edited

Ataşehir Vinil Germe Tabela

Ataşehir Vinil Germe Tabela için en uygun yerdesiniz. Vinil Germe tabela en ince ayrıntısına kadar titizlikle yapılmaktadır.

Ataşehir vinil germe tabela hizmetleri ve dijital baskı’da en uygun fiyat garantisi ve detaylı bilgi için Express Reklam firmamızı arayabilirsiniz. Ataşehir ışıklı ışıksız vinil baskı fiyatları değişiklik gösterdiğinden net bir fiyat belirtmemiz uygun olmayacaktır. Sizler işletmeleriniz için tercih edeceğiniz vinil baskı ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Ataşehir Tabela İmalatında Pratik Çözümler

Ataşehir vinil germe tabela, diğer tabela modellerine göre daha ucuzdur. Vinil tabela, metalden yapılma kasanın üzerine gerilerek hazırlanır.

Vinil tabela ışıklı ve ışıksız tabela modellerimizi incelemek veya fiyat teklifi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Vinil Tabela Fiyatları

Vinil tabela fiyatı net bir rakam vermek doğru olmayacaktır, montaj yapılacak yerin il ve ilçesine göre, kullanılacak malzeme ve işçilik, vinç kiralama gibi unsurlar göz önünde bulundurularak 1.500 TL ile 10.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

Branda Vinil Germe Tabela Örnekleri ve Fiyatları

Ataşehir vinil tabela reklam hizmeti işleminde, öncelikle dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin, profil şaseye dört bir yandan gerilmektedir. Önceden kasanın içerisine aydınlatma düzeneği yerleştirilmiş olan bir alüminyumun üzerine, hazırlanmış olan vinil kapatılmaktadır.

Vinil tabela hem kasa üzerine monte edilerek ışıklı bir şekilde de kullanılabilmektedir. Ayrıca istenildiğinde profil şase üzerine gerdirildikten sonra ışıksız olarak da monte edilebilmektedir.

Vinil tabela reklam hizmeti, teknik olarak birkaç şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan en çok tercih edilenler,

Aparatlı germe tekniği,
Zımba ile germe tekniğidir.

Vinil Tabela Reklam Hizmetinde Neye Dikkat Edilmelidir?

Bu tür tabelalar için özel olarak üretilen ışıklı vinilin kullanılması oldukça önemlidir. Çünkü ışık geçirgen bir yapıya sahip olan vinil kullanılmadığında, homojen bir görüntü elde edilmemektedir. Daha düşük maliyet olması için, çoğu firma bu tür tabelalarda ışık geçirgenliği düşük vinil kullanmaktadırlar.

Her yönüyle dört dörtlük bir vinil tabela reklam hizmeti almak için, bizlerle iletişime geçebilir ve uzman ekibimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir vinil Branda Germe Tabela fiyatları için fiyatlandırma, montaj alanı, ışıklı veya ışıksız tabela olmak üzere değişkenlik göstermektedir. ortalama tam bir fiyat vermek doğru olmasada fiyat aralığı 1.000 TL ile 7.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

Tabelaya mı ihtiyacınız var?

Hemen bizi arayın tabelacı olarak teknik kadromuz sizi ziyaret edip yerinizde ölçü keşif işlemlerinizi tamamlayarak, tabela fiyatları konusunda sizlere destek verelim.

Vinil Germe (Branda) Tabela Nedir? Nasıl Olmalıdır? Bilgi için aşağıda ki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Vinil Germe Tabela Nedir?

Vinil germe tabela, metal kasanın üzerine gerdirilen branda benzeri maddenin aracılığıyla yapılan tabela çeşididir. Diğer tabela çeşitlerine göre daha ucuz ve birçok firmanın tercih ettiği bir türdür. Işıklı vinil germe tabelalar ve ışıksız vinil germe tabelalar olmak üzere ikiye ayrılır.

Ataşehir Işıklı ve Işıksız Vinil Germe Tabela Nedir?

Ataşehir vinil germe tabela, dijital baskı yöndemi ile basılan vinilin(branda’nın), profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Vinil germe tabela, kasa üzerinde ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerdirildikden sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir.

Ataşehir Vinyl Germe Tabela

Ataşehir vinyl germe tabela, Işıklı Tabela ve reklam sistemi son 5 yıldır sıkça kullanılan bir Tabela ve reklam sistemidir. Bu sistemde diğer ışıklı tabela ve reklamlarda olduğu gibi avantajlar ve dezavantajlar bulunmaktadır. Vinyl germe tabela ve reklamının tercih edilmesinin sebeplerinin başında tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar.

Bu sistemde vinylin en büyük ölçüsü 5mt. x 50mt. dir. İkinci en önemli tercih sebebi ise Vinyl üzerine istediginiz renkte istediğiniz kadar resmi kullanabilmenizdir. Zemininizi tek renk yapmak değilde degrade geçişli yapabilme , zeminde olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz.

Vinil Germe Tabela Nasıl Yapılır?

Demir profillerin üzerine brandanın gerilmesi ve montelenmesi ile hazırlanmaktadır. Işıklı yapılmak istenirse de, içine florasan döşeriz. Bu şekilde ışıklı ve ışıksız olarak hazırlanabilmektedir.

Vinil Germe Tabela. ürünlerinizi veya markanızı çevrenize göstermek için kullanılan bütün objelerdir aslında. Tabela üretimi çok değişik şekillerde olabilmektedir. Işıklı tabela, ışıksız tabela tabela hususunda ana kategori denebilir.

Ataşehir Vinil Germe Tabela Dökme vinil, çekme vinir yanı sıra avrupa vinillerin dijital baskı uygulanarak içerisine baskı yapılması sonrasında demir konstrüksiyonlara gerilerek hazırlanan tabela modelidir.

Ataşehir vinil germe tabela hizmetleri için firmamız; İstanbul’da uzman ekibiyle vinil germe tabela tasarım, üretim ve hızlı şekilde montaj işlemleri yapmaktadır.

Vinil germe tabela, diğer tabela modellerine göre fiyatı daha ekonomiktir. Vinil germe tabela, metalden yapılma kasanın üzerine gerilerek hazırlanır. Işıklı vinil germe tabela ve ışıksız vinil germe tabela olarak ikiye ayrılmaktadır. Vinil germe tabela, demir profillerin üzerine brandanın gerilmesi ve tutturulması ile hazırlanmaktadır. Vinil germe tabela, ışıklı yapılacak olursa içine led veya florasan eklenmektedir.

İstanbul Ataşehir geneli vinil germe tabela hizmeti verdiğimiz bölgeler.

 • Aşık Veysel Vinil Germe Tabela
 • Atatürk Vinil Germe Tabela
 • Barbaros Vinil Germe Tabela
 • Esatpaşa Vinil Germe Tabela
 • Ferhatpaşa Vinil Germe Tabela
 • Fetih Vinil Germe Tabela
 • İçerenköy Vinil Germe Tabela
 • İnönü Vinil Germe Tabela
 • Kayışdağı Vinil Germe Tabela
 • Küçükbakkalköy Vinil Germe Tabela
 • Mevlana Vinil Germe Tabela
 • Mimar Sinan Vinil Germe Tabela
 • Mustafa Kemal Vinil Germe Tabela
 • Örnek Mahallesi Vinil Germe Tabela
 • Yeni Çamlıca Vinil Germe Tabela
 • Yenisahra Vinil Germe Tabela
 • Yenişehir Vinil Germe Tabela