Ataşehir Cam Kaplama

1996 yılında İstanbul’un Ataşehir ilçesinde hizmet vermeye başlayan Express Cam Kaplama Hizmetleri, İstanbul ve çevresindeki illere hizmet vermektedir.

Ataşehir Cam Kaplama

Son dönemde dijital baskı işlemi, birçok alanda kullanılıyor. Genellikle reklamcılık alanında ön plana çıksa da, ajanslarda, restaurant larda ve büyük şirketler tarafından tercih ediliyor. Dijital baskı türlerinden biri olan cam kaplama, oldukça ince ustalık gerektiren ve ölçülerinin çok dikkatli alınmasının gerektiği bir alandır. Kıvrımlı cephelerden dolayı ölçme işlemlerinde bazı zorlanmalar yaşanabiliyor. Bu nedenle bu işlemler usta kişiler tarafından yapılmalıdır.

Folyo baskı cam kaplama, kendinden yapışkanlı arkasında yağlı koruma kağıdı bulunan reklam ürünlerinde sıklıkla kullanılan önemli dijital baskı ürünlerindendir. İster folyo üzeri dijital baskı yapılarak , istenirse boş olarak kullanılabilir. Uygulanacak alanın temiz ve pürüzsüz olması uygulama kalitesi açısından önemlidir.

One way vision cam kaplama, diğer adıyla delikli folyo, binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamasıdır. One way vision reklam uygulamalarında çokça rağbet gören bir dijital baskı çeşididir. One way vision Ürünün ismi İngilizce olduğu için bu terimden çok, toplum arasında “delikli folyo” adı ile bilinmekte olan bir tür reklam amaçlı baskı prosedürüdür. PVC esaslı bir malzemeden üretilmekte olup, delikli bir yapısı vardır.

Ataşehir cam kaplama, vitrin ofis bina camı cephe reklam kaplama ve açık hava reklamcılığı alanında ürünlerinizin ve firmanızın tanıtımını çok fazla kişiye ulaşmanızı sağlar, dijital baskı cam kaplama, uygulamalarımız genellikle tanıtım amaçlı kullanılır folyo, ve one way vision, bunların vazgeçilmezlerin den biridir.

İstanbul Ataşehir’de cam kaplama hizmeti verdiğimiz mahalleler

İstanbul Ataşehir Cam Kaplama, Aşık Veysel Cam Kaplama, Atatürk Cam Kaplama, Barbaros Cam Kaplama, Esatpaşa Cam Kaplama, Ferhatpaşa Cam Kaplama, Fetih Cam Kaplama, İçerenköy Cam Kaplama, İnönü Cam Kaplama, Kayışdağı Cam Kaplama, Küçükbakkalköy Cam Kaplama, Mevlana Cam Kaplama, Mimar Sinan Cam Kaplama, Mustafa Kemal Cam Kaplama, Örnek Cam Kaplama, Yeni Çamlıca Cam Kaplama, Yenisahra Cam Kaplama, Yenişehir Cam Kaplama,