Menü Kapat

Yönlendirme Levhası expresstabela’da! Yönlendirme Levhası modelleri, Yönlendirme Levhası özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile ExpressTabela’da. Yönledirme levhası, kamusal alanlarda, özel kuruluşlarda ve sosyal alanlarda o alanları kullanan kişilere bilgi vermek ve yönlendirmek amacı ile asılan levhalardır.

Yönlendirme Levhası

Pvc Foam Yönlendirme Levhaları B ile insanlar bulundukları yer, çalıştıkları ortam ve yaşadıkları çevre hakkında daha fazla bilgi sahibi olurlar. Yangın, deprem gibi doğal afetlerde panik yapmadan hemen çıkışı bulmamızı sağlar. İş yerinde kazaları minimuma indirir.

En uygun fiyatlara yönlendirme levhalar sadece burada! Yıllardır binlerce kişi ve firmaya hem yönlendirme levhası hem de tasarımlarda uygun çözümler sunduk. Yönlendirme levhaları neyin hangi yönde olduğunu bulmak çok kolay . Profesyonel bir ekiple daimi olarak sizlere hizmet vermeye hazırız. Fiyat bilgisi ve daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İç Mekan Yönlendirme Levhası Nedir?

İç Mekan Yönlendirme Tabelaları, yönlendirme tabelaları, kamuların ortak kullanım alanlarında park ve ya iş merkezi gibi geniş bir alanda kullanılan adından da anlaşıldığı gibi yön vermek için kullanılan tabelalardır.

İç mekân yönlendirme levhalarında, amaç iş yerinin daha düzenli ve ulaşılır olmasını sağlamaktır. Plaza, ofis, iş merkezi ortamlarında yabancıların aradıkları bölümü kolayca bulabilmeleri için iç mekân yönlendirme levhaları kullanılır. İç mekân yönlendirme tabelaları plaza, ofis, iş merkezlerinin kurumsal bir yapıda görünmesini sağlar.

İç Mekan Yönlendirme Levhası Genel Özellikleri

İnsanlara sağladığı en büyük kolaylık yön bulma konusunda yaşanan sıkıntıların üstesinden gelmektedir. İç mekân yönlendirme tabelaları insanların aradıkları bölüm veya yer hakkında daha kolay ulaşım sağlarlar. Bu levhalar daha çok plaza, iş merkezleri, alışveriş merkezleri gibi büyük ve ya birden çok işyerinin bulunduğu binalar içerisinde kullanım için uygundur. İnsanların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hazırlanan tabelalar büyük kolaylıklar sağlayarak yaşanacak olumsuz durumların ortadan kaldırırlar.

İç Mekan Yönlendirme Levhası Nasıl Yapılır?

İç mekân yönlendirme levhası, iş merkezlerinde, holdinglerde, fabrikalarda, ofislerde ve bunun gibi kurumların girişlerinde hangi birimin hangi katta olduğunu gösteren levhalardır. Bu levhaların çoğunluğu alüminyumdan üretilirler. Örnek olarak, giriş kata 50×70 ya da 70×100 cm ölçülerinde genel bir yönlendirme tabelası asılır. Örneğin 1. Katta; halkla ilişkiler, muhasebe, pazarlama, toplantı odası, WC v.b gibi odalar bulunuyorsa bu bölümler giriş katta bulunan yönlendirme tabelalarının üzerinde belirtilir. Birinci katta oda kapılarının üzerine ya da yanlarına yönlendirme levhası asılır. Örneğin; Muhasebe Odası gibi. Tabelaların fiyatları kullanılan malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Kullanılan malzemeler alüminyum ve ya vinil olabileceği gibi polikarbon da olabilmektedir. Alüminyum tabela boyanarak, üstüne dekope edilmiş yazı karakterlerinden oluşur.

Yönlendirme Levhası

Öncelikle Acil yönlendirme levhaları hakkında bilgi vererek, bu hizmeti almayı isteme durumunuzda daha kaliteli ve daha sağlıklı bir hizmet alma olanağına sahip olmanızı amaçlayacağız. Acil yönlendirme levhaları kamuların ortak kullanım noktalarında park ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılan adı gibi yön vermek amaçlı kullanılan malzemelerdir.

Fabrikalarda, iş merkezlerinde, ofislerde, bu ve bunun gibi kamu kurumlarının girişlerinde, hangi katta hangi birimin bulunduğunu gösteren Acil yönlendirme levhaları bulunmaktadır. Bu levhaların çoğunluğu alüminyum malzemelerden üretilir. Acil yönlendirme levhalarında kullanılan malzeme kalitesine göre çeşitli fiyat aralığında olur. Bu malzemeler alüminyum, vinil olabileceği gibi polikarbon da olabilir. Acil yönlendirme levhaları reklam amaçlı olarak da kullanılırlar. Bunlar dış mekan ve iç mekan uygulamaları olarak iki çeşittir.

  • Dış Mekan Yönlendirme Levhaları: Reklamı yapılacak olan yerin bulunduğu sokak veya cadde başlarında bulunacağı gibi sanayi merkezleri, alışveriş merkezleri girişlerinde de kullanılır. Amaç göz mesafesi olup hedeflenen yerin kolay şekilde varılmasını sağlamaktır.
  • İç Mekan Yönlendirme Levhaları: Amaç iş yerinin daha düzenli ve ulaşılır olmasını sağlamaktır. Ofis, plaza, iş merkezi ortamlarında yabancıların aradıkları kısmı rahatça bulabilmeleri için iç mekan yönlendirme levhaları kullanılır.
  • Acil yönlendirme levhaları uygulamalarında display ürünlerden de faydalanılmaktadır. Bu sayede daha şık, dekoratif uygulamalar elde edilmektedir. Acil yönlendirme levhaları sayesinde insanlar adres veya çıkış konusunda yaşanan sıkıntıların üstesinden gelinmektedir. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan Acil yönlendirme levhaları büyük kolaylıkları beraberinde getirerek yaşanacak olumsuz durumların ortadan kalkmasını sağlamaktadır.

Yönlendirme Levhaları & İkaz Levhaları

Yönlendirme ve İkaz (uyarı) Levhaları günlük hayatımızda, işlerimiz için kolaylık sağlamaktadır. Sıklıkla alışveriş merkezlerinde karşılaştığımız levhalardan biri yönlendirme levhaları olmuştur.

Yönlendirem levhaları gideceğiniz yerin nerede olduğunu daha kolay bir şekilde işaret eder. Baskı hizmeti ailesi olarak alanında yıllardır faaliyet sunduğu bir firmadır. Deneyimlerimiz ile bilgilerini gelişen teknolojiler dahilinde sürekli güncellemektedir.

Sizlerde yönlendirme ve ikaz (uyarı) levhaları fiyatları hakkında detaylı bilgi alarak en iyi hizmete sahip olmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Uyarı Levhaları

Günlük hayatta insanların karşısına çıkan yer, yön, kısıtlama ve bilgilendirme içeren birçok levha bulunmaktadır. Riskli alanlar, uzak durulması gereken tehlikeli atıklar, tehdit içeren durumlar, trafik levhaları, enerji hatları gibi birçok levhaya uyarı levhası denmektedir.

Bu levhalar ikaz, yönlendirme ve bilgilendirme amacı taşımaktadır. Uyarı levhaları iş güvenliği, günlük yaşamda güvenlik ve trafik güvenliği sağlamak için kullanılmaktadır. Bu levhalar çoğunlukla iş güvenliği ile can güvenliğini sağlamak için kullanılmaktadır.

Bu işaretler eylemin yapılmaması gereken durumları anlatmaktadır. Çoğu sarı renklidir. Yapılması zorunlu olan işaretlerin olduğu levhalara ise emredici işaretler çizilmektedir.

Uyarı Levhaları ve İşaretleri

Uyarı levhalarının kullanımı bazı durumlarda şart, bazı durumlarda ise isteğe bağlıdır. Örnek verecek olursak, bir işletmede temizlik yapılmış ise ve zeminin kayma riski varsa bunu anlatan bir levhanın olması şarttır. Ayrıca hastaneler, hava alanları, terminaller gibi alanlarda yön belirten, acil çıkışları gösteren levhaların kullanımı da şarttır.

Yönlendirme Levhaları Nedir?

Kamuların ortak kullanım alanları ile park ve iş yerleri birçok yerde kullanılan yönlendirme levhaları, iş yerleri, fabrika, ofis gibi kurumlarda insanların gidecekleri yönü belirtmek için kullanılmaktadır.

Yönlendirme ve ikaz levhalarının olmaması durumunda büyük kargaşalar yaşanabilir. Bunların önüne geçmek için bu levhaların kullanılması önem taşımaktadır. Yönlendirme levhalarının olmaması geri dönüşümü olmayan hatalar meydan getirmektedir.

İkaz Levhaları Nedir?

Günlük hayatta ve iş hayatında dikkat edilmesi gereken durumlardan biri de ikaz levhalarıdır. Her an başımıza gelebilecek kazaları önlemek için ikaz ve uyarı levhası sıklıkla kullanılmaktadır. İkaz levhaları trafikte ya da iş yerlerinde kişilerin can güvenliklerini sağlamak amacı için var olan levhalardır.

Topluma açık olan kuruluşlarda, kalabalık alanlarda ve ticari alanlarda kullanılması zorunlu olan ikaz levhaları, kamuların ortak kullanımlarına açık olması durumlarında giriş, çıkış, otopark hizmetlerinde dahi yönlendirme ve ikaz levhaları kullanılmaktadır.

Yönlendirme Levhaları & İkaz Levhalarının Avantajları

Yönlendirme levhaları kişilere yön göstermek için kullanılmaktadır.
Acil yönlendirme levhaları ile fayda sağlar.
Kamuların ortak alanları olan park ve iş merkezlerinde yön vermek adına kullanılır.


Yönlendirme levhaları yoğun şekilde kullanılan yön levhalarıdır.
Kişilerin güvenliğini sağlamak ve önceden uyarılmaları için ikaz levhaları kullanılmaktadır.


Yerel yönetimler ve çalışma koşullarına güvenliği sağlamaktadır.
Ayrıca uyarı levhaları, fosforlu, güneş enerjili ve elektrik ile çalışan ikaz levhaları mıknatıslı olmak üzere farklı özelliklerdedir. Sizlerde alanında uzman çalışma arkadaşlarımızdan bu hizmeti almak isterseniz sitemizde yer alan çalışmalarımızı inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yönlendirme ve İkaz Levhaları Fiyatları

Express Yönlendirme ve ikaz levhaları, beklentilere cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır. Uzun yıllar kullanacağınız diğer tabelalara göre fiyatları kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Kişi isimleri, giriş çıkış yönleri, hangi hizmetin hangi bölümde olduğunu göstermeye yarayan ve okul, hastane, alışveriş merkezleri, otel, resmi dairelerde insanlara pratik rehberlik sağlayan bu levhalar, yazı ile olduğu gibi çeşitli işaretlerle ve resimlerle de bu misyonu gerçekleştirmektedir. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan ve hayatımızın pek çok noktasında göze çarpan bu etiket türleri; Express Tabela Firması tarafından son sistem teknolojilerle ve alanında uzman bir ekip ile üretimi gerçekleşmektedir.

İstenilen renk ve boyutlarda alüminyum metal üzerine, naturel eloksallı yada statik boyalı malzemeler ile üretimi yapılan yönlendirme levha modelleri, kişilere bilgi ve yön rehberliği sunarken görsel yönüyle de estetik bir intiba bırakır. Uygulandığı alanlara dekoratif bir görünümde kazandıran bu levhalar, montajı oldukça kolay olan ve uzun ömürlü çalışmalardır. Belirli model ve kalıplar ile üretildiği gibi kişi ve kuruluşlara özel çalışmalar da sunmaktadır.