Unifol Folyo Baskı

Yapışkanlı unifol folyo dijital baskı – (100x100cm) kredi kartına 6 taksitle, üstelik ücretsiz tasarım ve kargo fırsatıyla.

unifol folyo baski parlak folyo baski edited

Unifol Folyo Baskı

Unifol folyo baskı yöntemi kullanılarak tarafımızca yapılan baskılar iç ve dış mekanda en çok kullanılan baskı türleri arasında olmaktadırlar.

Arka kısmı yapışkan parlak veya mat kağıt üzerine yapılan baskı türlerinden biri olan unifol folyo baskı, reklam tanıtımı ve dekorasyon alanında sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen modellerde kesilmeye ve şekillendirilmeye uygun dijital baskı ürünüdür.

Uzun ömürlü yapısı sayesinde iç ve dış mekanlarda uygun olan unifol folyo baskı çeşitleri iç mekanlarda uygulandıklarında yüzey kaplama yani laminasyon işlemi gereklidir. Kullanımı kolay ve pratik olduğundan günümüzde reklam amaçlı en çok tercih edilen unifol folyo baskı hizmeti için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Unifol Mat ve Parlak Folyo Baskı

Unifol folyo baskılar istenilen ebatlarda iç mekan veya dış mekan baskı makinalarında elde edilir. üzerine parlak veya mat laminasyaon atılrısa daha dayanıklı olur. Folyo Baskılar, her türlü düz zemine yapıştırılabilir. Cam giydirme, araç kaplamarı ve eğimli zeminler için kullanılır. Floor graphic baskı, yer zemin folyosu gibi üzeri zor deforme olan bu folyolar zeminlere yapıştırılır.

Dijital Baskı sektöründe sıklıkla kullanılan unifol folyo baskı, tekniği genel olarak arkası yapışkanlı folyo üzerine dijital baskı yapılması şeklinde uygulanmaktadır. Folyo üzeri dijital baskı uygulandıktan sonra üzerine dayanıklılığını arttırmak amacı ile laminasyon kaplama (parlak laminasyon ve mat laminasyon olarak ikiye ayrılmaktadır.) yapılmaktadır.

unifol folyo baski edited

Unifol Dijital Baskı Folyosu

Folyo dijital baskı işinde unifol folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısmında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen dijital görsel de unifol folyo üzerine aktarılabilir. Genelde cam, ahşap kompozit, cephe uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Unifol folyo baskı ister iç mekan ister dış mekan folyo baskılarınızı baskı makinalarımız ile dış mekan folyo baskılarınız baha uzun ömürlü ve daha kaliteli baskılar ile Günlük Baskı Üretimi Kapasitemiz ile aynı gün teslimat. Yapışkanlı folyo baskı m2 fiyatları.