Sultanbeyli Totem Tabela

Sultanbeyli totem tabela, olarak İstanbul Sultanbeyli ilçesine ışıklı totem tabela ve ışıksız totem tabela gibi hizmetlerinin üretim imalat hizmeti sunmaktayız.

totem tabela edited

Sultanbeyli Totem Tabela

Sultanbeyli totem tabela, firmamız siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaç taleplerini en iyi şekilde karşılamak için en geniş yelpazede ürün ve hizmeti sizlere sunmaktadır. Firmamız daima müşteri beğenisini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak amacı ile işini yapmış olmaktadır.

Firmamız kurulduğu günden bu yana, kaliteli totem tabela çözümlerini zamanında ve istenilen sürede üreterek siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir.

Sultanbeyli Işıklı Işıksız Totem Tabela

Işıklı veya ışıksız kullanılabilen totem tabelalar, farklı tasarım seçenekleriyle müşterilerin dikkatini çekmektedir. Genellikle Sultanbeyli totem tabela, yüksek çelik boruların üstüne kutu kasetin oturtulmasıyla oluşmaktadır.

Firmaların ve kurumsal binaların dikkat çekmesi ve fark edilmesi için de kullanılır. Montajın sağlıklı yapılabilmesi için tabelanın konulacağı yerin belirlenmesi ve dikkatle ölçülerin alınması önemlidir. Her türlü hava koşulunda tabelanın sağlam kalabilmesi için, yere beton dökülür. Bazen de sabit tutabilecek malzemelerle tabela desteklenmektedir. Totem tabela ölçüleri ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak değişmektedir.

Sultanbeyli Totem Tabela Fiyatları ve Özellikleri

Sultanbeyli totem tabela ürünümüzde 13 mt direk üzerine 10mt x 4mt kaset ölçüsü ile ışıklı totem tabela içinden samsung led aydınlatmalı çift taraflı dijital baskı vinil germe tabela kurumsal kimlik çalışma projemizdir.

Totem tabelalar ışıksız, ışıklı (içten veya dıştan aydınlatmalı) güneş enerjili olabilir. Totem tabelalarında ve diğer yol tabelalarında trafik güvenliğine engel olmamak ve görüntü kirliliği yaratmamak özellikle dikkat edilmesi gereken hususlardır. Totem tabelalar markaların karakteri ve ilk intibahlarıdır. Görünürlüğü ve tercih edilirliği arttıran tabelalar, mal ve hizmetler, yer ve yön kakında bilgi verirken bazen sade ve kurumsal bazende yaratıcı ve eylenceli formartta tasarlanabilmektedir.

Totem Tabela Fark Yaratır; Birçok Malzeme ve metaryal birleşiminden oluşan Totem tabelalar Firmamız tarafından profesyonelce projenlendirilerek üretilmektedir.. Totem Tabela yaptırarak fark yaratın…

Sultanbeyli ışıklı totem tabela bir hayli geniş bir yapıya sahiptir. Çoğunlukla yol kenarlarında reklam tanıtım amacıyla küçük totem tabelalar tercih edilir ve boyut olarak diğer tabelalara göre boyut olarak küçük tasarlanır. Likit totem tabela yerden bir hayli yüksek bir yapıya sahiptir ve tek gövde biçiminde yukarıya doğru yüksek bir boyuttadır. İsteğe göre ışıklı veya ışıksız hazırlanabilir. Tabelanın imalatından önce yerin tespiti yapılır ve tabelanın nasıl olması gerekli olduğu saptanır. Daha sonra projelendirme, tasarım yapma, kullanılacak malzeme gibi aşamalar gelir ve değerlendirmeler yapılır. Belirleme sonrasında imalat ve montaj aşamalarına geçilir.

Sultanbeyli Totem ve Yol Tabelaları

Totem Tabela Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Totem tabelalar, büyük ve açık alanlarda şehirlerarası karayollarında veya büyük caddelerde kullanılan uzaktan da görülmesi kolay bir tabela çeşididir. Genellikle alışveriş merkezleri, kamu kurumları gibi yerler için tasarımlanan bu tabelalar tasarımında bu konuda deneyimli ve bilgili kişilerin yer alması önemlidir.

Totem tabelalar kendi içerisinde çeşitlenmektedir. Şöyle ki; tek veya çift bacaklı olabildiği gibi, ışıklı veya ışıksız da olabilir. Diğer çeşitleri arasında likit, kompozit, alüminyum, çelik saç, vinily germe veya profil gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Işıklı tabelaların enerjisi elektrik tesisatları ya da güneş enerjisi sistemleri ile sağlanabilmektedir. Şekil ve boyut açısından çok büyük olan bu tabelalar oldukça dikkat çekici ve gösterişlidir. Özellikle de farklı ve değişik tasarımlar bu tabelaları daha da ilgi çekici ve merak uyandırıcı hale getirmektedir.

Totem Tabelada Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Sultanbeyli totem tabelalar boyutları sebebi ile montajı en önemli tabelalardan biridir. Dış mekân tabelaları olan bu çeşit tabelaların her hava koşuluna dayanması önemlidir. Bu sebeple yere beton dökülerek sağlamlaştırılması gereklidir.

Sadece montajının değil iskeletinin de çok sağlam olması gerekmektedir. Çok büyük olan bu tabelaların rüzgâr, yağmur gibi sert hava koşullarında zarar görmemesi ve uzun ömürlü olması gereklidir.

Totem tabelaların yerinin seçimi de dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır. Yanlış bir yere konumlandırılan bir ışıksız totem tabela reklamınızın müşteriler tarafından görülmemesine sebebiyet verecektir. Ayrıca farklı ve değişik tasarımlar bu tabelalar için olmazda olmaz koşullardır. İlgi uyandırıcı ve dikkat çekici bir totem tabela marka bilinirliğinizi sağlayarak en etkin araçtır.

Totem Tabela

Büyük Reklamlar Totem İle Başlar. Totem tabelalar, özellikle şehirlerarası uzun mesafeli yollarda genellikle büyük dinlenme tesisleri veya benzin istasyonları tarafından dikkat çekmek amacıyla kullanılan geniş ebatlı ve ışıklandırmalı tabela sistemleridir. Totem tabelalar yalnız şehirlerarası yollarda kullanılmamakla birlikte şehir içinde de büyük firmalar tarafından dikkat çekmek amacıyla kullanmaktadır. Alışveriş merkezleri, sağlık kuruluşları ve büyük resmi dairelerde özellikle totem tabela kullanımını tercih edilmektedir.

Kutu harf tabela modelleri; Sultanbeyli Totem tabela modelleri; LED tabela modelleri; Neon tabela modelleri; Pleksi ışıklı tabela modelleri. Bütçenize uygun fiyatlarla totem tabela modelleri ve daha fazlasına sahip olmak için firmamızın hizmetlerinden yararlanmanız yeterlidir. Şirketimiz kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetine verdiği önemle sektörde adından sık sık söz ettirmeye devam etmektedir.

Totem Tabela Fiyatları Nedir?

Totem tabela fiyatı net bir rakam vermek doğru olmayacaktır, montaj yapılacak yerin il ve ilçesine göre, kullanılacak malzeme ve işçilik, vinç kiralama gibi unsurlar göz önünde bulundurularak 4.000 TL ile 50.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

Totem Tabela Nedir?

Genellikle açık arazilerde, geniş caddeler ve şehirlerarası yollarda kullanılan uzun boyutlu bir tabela çeşididir. Bir firmanın, devlet kurumu ya da binanın, otel, alışveriş merkezlerinin vb.. ürün ve hizmetlerinin veya adres konumu yönlendirmesi için kullanılmaktadır. Totem tabelalalar gösterişli grafik reklamlar, dikkat çekici yazılar ile birlikte dizayn edilirken, mesafeye göre farklı ebatlarda dış ortama dayanaklı bir şekilde üretilmektedir.

İstanbul Sultanbeyli geneli totem tabela hizmeti verdiğimiz bölgeler.

 • Abdurrahmangazi Totem Tabela
 • Adil Totem Tabela
 • Ahmet Yesevi Totem Tabela
 • Akşemsettin Totem Tabela
 • Battalgazi Totem Tabela
 • Hamidiye Totem Tabela
 • Hasanpaşa Totem Tabela
 • Mecidiye Totem Tabela
 • Mehmet Akif Mahallesi Totem Tabela
 • Mimar Sinan Mahallesi Totem Tabela
 • Necip Fazıl Totem Tabela
 • Orhangazi Totem Tabela
 • Turgut Reis Totem Tabela
 • Yavuz Selim Totem Tabela