Işıksız Totem Tabela

Işıksız totem tabela ürününü en uygun fiyatlar ile satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. (totem tabela) için hemen siparişinizi verebilirsiniz!

isiksiz totem tabela edited

Işıksız Totem Tabela

Işıksız totem tabela ürün ölçüleri 6 metre direk üzerine 10 metre x 450 cm çift taraflı ışıksız totem tabela olarak üretilmiştir. Spot aydınlatmalıdır. Çift tarafı 8mm su kontrası ile kaplıdır. Daha fazla bilgi ve tasarım için expresstabela.com ziyaret edebilirsiniz.

Totem Tabela

Işıksız totem tabela, gövde ve kaset bölümlerinden oluşmaktadır. Genellikle bir bütün gibi görünmesine rağmen birbirinden bağımsız parçalar halinde bulunur.

Uzun ömürlü olması için montajın dikkatle yapılması büyük önem taşır. Yalnızca boru ve kaset bölümlerine işlem yapılabilmektedir. Hava şartlarına karşı dayanıklı olabilmesi için seçilen malzemeler kaliteli olmalıdır.

Işıklı veya ışıksız kullanılabilen totem tabelalar, farklı tasarım seçenekleriyle müşterilerin dikkatini çekmektedir. Genellikle totem tabela, yüksek çelik boruların üstüne kutu kasetin oturtulmasıyla oluşmaktadır.

Firmaların ve kurumsal binaların dikkat çekmesi ve fark edilmesi için de kullanılır. Montajın sağlıklı yapılabilmesi için tabelanın konulacağı yerin belirlenmesi ve dikkatle ölçülerin alınması önemlidir. Her türlü hava koşulunda tabelanın sağlam kalabilmesi için, yere beton dökülür. Bazen de sabit tutabilecek malzemelerle tabela desteklenmektedir. Totem tabela ölçüleri ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak değişmektedir.

Işıklı totem tabela, ışıklı ışıksız vinil germe totem tabela tabelalar vinil germe totem ışıklı tabela tabelası tabelalar.

Işıksız totem tabela nedir ? Işıklı pilon tabela fiyatları ne kadar, genelde yol kenarlarına koyulan totem tabela modelleri için arayınız.

Işıksız Yol Totem Tabelaları

Totem tabela nedir? imalatı nasıl yapılır? totem tabelaları çeşitleri nelerdir ? gibi sorularınıza cevap vermeye çalışacağım.

Açık alanlarda, şehirler arası yolculuklarda, yol kenarlarında gözümüze çarpan o devasa reklamlara Totem Tabela deniliyor. Bu tabelaların, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilmektedir

Kurumların, Kurumsal firmaların, alışveriş merkezlerinin buna benzer büyük firmaların,firma önlerine veya caddelere müşterilerinin fark etmeleri için kullanılan ebat olarak büyük tabela çeşitlerimizden biridir. Totem tabela ayaklı tabela olarak ta adlandırılıyor.

Işıksız Totem Tabela Çeşitleri ve Fiyatları

Tabela sistemleri içerisinde en fazla tercih edilen tabelalardan biri olan ışıksız toten tabela, isminden de anlaşılacağı gibi herhangi bir aydınlatma sistemi içermeyen tabela cinsine verilen isimdir. Her sektörden firmaların kolayca kullanacağı bu tabela sistemleri diğer tabela çeşitleri ile de uyum içerisinde kullanılmaktadır.

Express Reklam olarak hem iç hem de dış mekânlarda rahatlıkla kullanılan ışıksız tabelalarda çok çeşitli boyut ve şekillerde hizmet vermekteyiz.

Bu tabelaların içerisinde aydınlatma materyalleri veya sistemi olmadığından sadece gün ışığında görülmekte, karanlıkta yani herhangi bir ışık kaynağı olmadığı durumlarda görülememektedir. Işıksız tabelalar, genellikle ışıksız ortamlarda veya gece görülmesine gerek olmayan konumlarda kullanılmaktadır. Bu tarz tabelalar çatı tabelası, cephe tabelası ya da yol veya totem tabelası gibi farklı şekillerde hizmet verebilmektedir. Işıksız tabela modelleri

Işıksız totem tabela çeşitleri oldukça fazladır. Tek taraflı ve çift taraflı kullanılabilir. Işıklı veya ışıksız olarak kullanılabileceği gibi kompozit zemin veya vinil germe olarak da üretimi gerçekleştirebilir.

İstanbul geneli ışıksız totem tabela hizmeti verdiğimiz bölgeler.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu,