Sopalı Afiş

Sopalı afiş ürününü en uygun fiyatlar ile satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. (sopalı reklam afişi) için hemen siparişinizi verebilirsiniz!

Sopalı Afiş

Grafik tasarım işlemleri bittikten sonra ürünün baskı makinesine gönderilmesi ile başlamaktadır. Aracın baskes özelliği varsa baskıyı yaptıktan sonra kesimini de yaparak çıkmaktadır. Baskes özelliği yoksa da baskı makinesinden çıkarılan ürün optik okuyuculu folyo kesim çıkarıldıktan sonra etrafında ki fazlalıkların alınması ile işlemler tamamlanmış olur.

Herhangi bir mesajı vermek için özel olarak hazırlanan, üzerindeki baskının birkaç kelime ile anlatıldığı bez ya da kartondan hazırlanan sopalı afiş baskı en çok tercih edilen baskı türlerinden biridir. Bez afişler 260 gr Uzakdoğu vinil malzemeye dijital baskı yöntemi ile uygulanan baskıdır. Üstelik yaygın olarak reklam ve tanım amacı ile kullanılan materyallerden biridir.

Sopalı afiş baskıların sabit bir ölçüleri bulunmamaktadır. Genellikle seçim zamanlarında ya da maç tribünlerinde kullanılmaktadır. Reklam amaçlı da kullanılan sopalı afiş baskılar, emlakçılar tarafından da satılık ya da kiralık gayrimenkullerin afişleri olarak kullanılmaktadır. Sopalı afiş baskılar ile sizlerde firmanızın tanıtımını göze hitap edecek şekilde yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sopalı Afiş Baskı

Sopalı afişler çoğunlukla seçim afişi olarak kullanılmakla birlikte şirketlerin kendi reklamını vermek için kullandığı direklere, tellere sopalı afiş baskı imalatı yapmaktayız.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de devletimizi, belediyemizi, bizleri ve bulunduğumuz mahallemizi temsil edecek adaylar belirleriz. Bu adaylar ise seçimlerde başarılı olmak için bir takım reklam ürünlerinden faydalanırlar. Öncelikle seçim afişi nedir onu açıklayarak başlayalım;

Seçim dönemlerinde aday ve aday adayların tercih ettikleri bir baskı türüdür. Partilerin, muhtar adayların ve belediye başkan adayların oy toplamak için bir çok muhitlerde afiş tasarımlarının yapılmasına seçim afişleri denilir. Ayrıca afiş baskı ürününden farklı olarak araç giydirme işlemi de aynı sonuç için kullanılmaktadır.

Oy verilecek adayları ve siyasi partileri seçim afişleri aracılığı ile görmek bilinç altına etki edeceği için sıklıkla tercih edilir. Seçim afişleri hazırlamak için alanında uzman ekipler hayati önem taşır. Seçim afişi yapılırken dikkat edilmesi gerekenleri başlıklar altında kısaca inceleyelim;

Branda Afiş, Vinil Afiş her boyda dijital baskı yapılarak kullanıma hazırlanır. bez afiş yerine artık vinil afiş yapıyoruz. Reklam afişleri avrupa vinil’e basıldığından uzun ömürlüdür.

Sopalı Seçim Afişi

Seçim afişi dijital baskı makineleri ile Uzakdoğu vinil brandaya 320 cm genişliğe sahip dijital baskı makinelerinde hazırlanan görselin üzerine baskı yapılması ve hazırlanan baskının kesilmesi istenilen ebata gelmesi kenarları dikilmesi ve sopa takılmasıyla oluşmaktadır.

Seçim afişi standart boyutları 400×80 cm ve 500×90’dır. Ama istenilen ebatta ve ölçülerde yapılabilmektedir. Günlük seçim afişi üretim kapasitemiz 500 adettir. Örnekler aşağıda yer almaktadır. Kargo ile tüm Türkiye’ye gönderim yapabiliyoruz.

Seçim afişleri kitlelerin dikkatlerini çekmek için kullanılan büyük boyutlu baskı ürünleridir. Fakat boyutlar oldukça önemlidir. Haddinden fazla büyük afişler göze güzel görünmeyebilir, çok küçük boyutlarda da yapılan afişler verilmek istenen mesajları iletmeyebilir. Doğru seçim afişi boyutları;

Seçim afişi hazırlarken görsel kullanımı en fazla dikkat çekecek alanlardan biridir. Adayların fotoğraflarının olması oldukça önemlidir. Bir seçim afişinin başarısındaki temel etken görsel seçimidir. Görsel grafik, ikon, fotoğraflar gibi tüm görselleri kapsamaktadır. Adayın fotoğrafının yanı sıra parti seçimlerinde siyasi partinin logosu’da önemlidir.

Seçim afişi hazırlarken ilk dikkat edilecek nokta hedef kitlenin dikkatini çekecek renkler kullanılmasıdır. renkler parlak, canlı ve göz alıcı olarak seçilirse daha fazla dikkat çekecektir. Bilimsel olarak kabul edilen renklerin zihinsel açısından önemi yadsınamaz gerçeklerden biridir.

Seçim metinleri ve etkileyici sloganlar ve en dikkat çekilecek olan vaatler seçim afişlerinde yer almalıdır. Adaya oy vermek isteyen vatandaşın bu adayı neden seçeceği metinler ile dikkat çekici şekilde belirlenmelidir. 2019 yılı yerel seçimlerde bir çok aday şimdiden seçim hazırlarına başlamış durumdadır.

Seçimlere kısa zaman kaldığı için adayların veya bu alana ilgi duyanların en çok merak ettiği konulardan biride seçim afiş türleridir. Yerel seçimler nedeni ile bir çok seçim afiş çeşidi kullanılacaktır. Bunlar;

Ucuz Sopalı Afiş

Karışık Ürünler kategorisine ait Sopalı Afiş ürününü en uygun fiyatlar ile online satın almak için expresstabela.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Sizlerde sopalı afiş baskı yaptırarak özel günlerinizde, doğum günlerinde, evlenme teklifinde ve daha birçok alanda kullanarak özel anlarınızı unutulmaz anlamlarla doldurabilirsiniz. Ayrıca iş yeri reklam ve tanıtımlarında da sopalı afiş baskı kullanılması reklamlarınızın görünürlüğünü arttıran diğer etkenlerden biridir.

Sopalı afiş baskı hazırlık aşamasında çok fazla dikkat edilmelidir. Uygun bir tasarım ve düzgün baskı ile hazırlanan sopalı afiş baskı çeşitlerinde hata yapılması reklamlarınızın dikkat çekici özelliğini ortadan kaldıracak ve ters etki yaratacaktır. Sopalı afiş baskı yaptırırken özellikle boyutları kullanılacak olan alana uygun olmalıdır. Aksi halde alan ile uyumsuzluğu baskının görünümünü de olumsuz etkileyecektir.

Genellikle dernekleri belediye ya da yeni açılacak olan firmalar tarafından tercih edilen sopalı afiş baskı bunların dışında seçim dönemlerinde muhtar adayları ve siyasi partiler tarafından da tercih edilen bir baskı türüdür. En çok tercih edilme nedeni ise kolaylıkla asılması ve sopaları sayesinde düzgün durmalarıdır. Önceden bezden yapılan sopalı afiş baskılar zamanla bez kullanımının azalmasından dolayı branda üzerine baskı uygulanarak kullanılmaktadır.

Sopalı Afiş Baskı Fiyatları

Sopalı afiş baskı fiyatları da yapılacak olan baskının boyutu, firmaların ihtiyaç, istek ve taleplerine göre değişiklik gösterdiğinden net bir fiyat bilgisi vermek doğru olmayacaktır.

Sopalı afiş baskı yaptırmak istiyorsanız alanında uzman ve profesyonel olan ekip arkadaşlarımızdan sopalı afiş baskı üretimi ve fiyatları hakkında bilgi için iletişim numaralarımızdan arayarak bilgi sahibi olabilir ve reklamlarınızı daha etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

Yaygın olarak kullanılan reklam ve tanıtım materyalleridir. Genelde belediyeler, dernekler ve yeni açılış yapacak firmalar kullanıyor. Bunun haricinde seçim dönemlerinde siyasi parti ve muhtar adayları da yoğun olarak kullanmaktadır. Sopalı afişlerin tercih edilme sebebi asması kolay asıldığı yerde sopaları sayesinde düzgün durmasıdır. Bazı belediyeler sopalı afişlerin çevrede görüntü kirliliği yapmaması için sopalı afiş asılması için özel alanlar yapmışlardır. Bir zamanlar sopalı afişler bezden yapılırdı artık bez kullanan pek kalmadı. Bez afiş yerine branda sopalı afişler kullanılmakta.

  • Aday Adayı Afişi
  • Muhtarlık Afişi
  • Belediye Afişi
  • Milletvekili Afişi
  • Parti Afişi

İstanbul‘da sopalı reklam afişi hizmeti verdiğimiz bölgeler.