Sancaktepe Pilon Tabela

Sancaktepe pilon tabela, olarak İstanbul Sancaktepe ilçesine pilon totem tabela ve pilon tabelalar gibi hizmetlerinin üretim imalat hizmeti sunmaktayız.

pilon tabela

Sancaktepe Pilon Tabela

Sancaktepe pilon tabela genel olarak totem tabelalara benzese ve karıştırılsa da birbirinden ayrı iki tabela çeşididir. Totem tabelalar tek veya çift ayak üzerine kurulan tabelalardır. Pilon tabelalar ise daha yekpare düz bir yüzey şeklinde kullanılır.

Totem tabelalarda tek bir firmaya ait ürün veya hizmetin reklamı yapılırken pilon tabelalarda birden fazla firmanın ismi yer alabilir. Genellikle alışveriş merkezlerinde veya benzin istasyonlarında kullanılan ve reklamdan ziyade firma isimlerinin yer aldığı tabelalardır.

Pilon tabelalar istenildiği kadar büyüklükte tasarımı yapılabilir. Çift taraflı da kullanılan bu tabela çeşitleri dış mekan reklam araçları arasındadır. Üretim malzemesi genellikle paslanmaz çelik veya kromdur.

Pilon Tabelalarda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Tüm dış mekan tabelalarında olduğu gibi pilon tabelalarda da uzun ömürlü ve dayanıklı olması için en kaliteli malzemeden imal edilmesi ve montajının yapılması gereklidir. Dış hava koşullarına dayanması ve sağlam durması için malzemelerin kalitesi asla ödün verilmemesi gereken bir koşuldur.

Pilon tabelaların yüksekliği isteğe bağlı olarak yapılmaktadır. Ancak yer montajı ne kadar yüksek olursa o kadar sağlam yapılmalıdır. Görünürlük ve dikkat çekicilik pilon totem tabela içinde önemli bir kriterdir. Bu açıdan tasarım ve dizayna dikkat edilmelidir.

Sancaktepe Pilon Tabela İmalatı

Sancaktepe pilon tabela fiyatı net bir rakam vermek doğru olmayacaktır, montaj yapılacak yerin il ve ilçesine göre, kullanılacak malzeme ve işçilik, vinç kiralama gibi unsurlar göz önünde bulundurularak 1.500 TL ile 10.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

Sıklıkla totem tabela ile karşılan Sancaktepe pilon tabela çeşitleri yekpare şekilde yere monte edilerek hazırlanan tabelalardır. Pilon tabelalar firmaların girişlerinde bahçelerinde ve bayi tabelaları şeklinde kullanılmaktadır.

Tabela sadece tabela değildir. Pilon tabelalar her ne kadar totem tabelalarla karıştırılsa da işlevleri açısından birbirinden farklıdır.

Sancaktepe Pylon (Pilon) Tabela

AVM’lerde, hastanelerde, devlet dairelerinde, üniversite kampüslerinde ve kalabalık müşteri grubuna hitap eden işletmelerde sıklıkla karşımıza çıkan pilon tabelalar prestij için de çok fazla kullanılmaktadır. Pilon tabelalar her ne kadar totem tabelalarla karıştırılsa da işlevleri açısından birbirinden farklıdır.

Totem tabelalar daha ziyade uzaktan farkedilmek üzere kurgulanır. Pilon tabela ise işletme veya kuruma ulaşmış hedef kitleye daha iyi bir deneyim sunma amacını taşır. Örneğin hastane yerleşkelerinde çok fazla poliklinik bulunmaktadır. Aracıyla hastaneye gelen hastaları doğru polikliniğe yönlendirmek için sıklıkla pylon tabelalara ihtiyaç duyulur. Ya da işletmenin verdiği hizmetlerin bir listesini pilon tabelada kullanmak potansiyel müşterilerin o işletmeye girişini kolaylaştırmaktadır.

Sancaktepe pilon tabela ise çoğu zaman totem tabelalar ile karıştırılsa da temel olarak farklı özellikleri ile ayrılır. Firmamız müşterilerine daha iyi memnuniyet tadı verebilmek amacıyla daima kaliteli malzeme kullanmayı amaç ve ilke edinmiştir.Kalite standartlarını artırmak için teknolojiyi yakından takip etmiş ve bu doğrultu üzerinde hareket etmiştir.Bütün işlerde maddiyattan çok müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Pilon Tabela Nerelerde Kullanılır ?

Sancaktepe Pilon Tabela, Totem tabela diye bahsedilen tabelanın genel olarak çok benzerlik vardır ve tasarım olarakta hemen hemen birbirine yakın olan bir çeşit Totem Tabela modelidir.

Pilon Tabelalar genellikle işyeri girişinde ve dış yönlendirmelerde kullanılır.

Pilon Tabela İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler Unsurlar ?

Tüm dış mekanda kullanılan tabelalar gibi pilon tabelanında uzun ömürlü ve dayanıklı olması için kullanılan malzemelerin kaliteli olması gerekir. Dış mekan tabelalarda hava koşullarına dayanması ve sağlam olması için malzemenin kalitesi olması en önemli etkendir.

Pilon tabelanın yüksekliği müşterinin isteğine bağlı olarak tercih edilir.Ancak yapılması gereken en önemli husus yer montajı ne kadar yüksek olursa olsun sağlam montaj edilmesi en gerekli olandır. Görünürlük ve dikkat çekicilik pilon tabela için gerekli bir kriterdir. Tabiki tasarım ve dizaynda dikkat edilmesi gereken unsurlardandır.

İstanbul Sancaktepe geneli pilon tabela hizmeti verdiğimiz bölgeler.

 • Abdurrahman Gazi Pilon Tabela
 • Akpınar Pilon Tabela
 • Atatürk Pilon Tabela
 • Emek Mahallesi Pilon Tabela
 • Eyüp Sultan Pilon Tabela
 • Fatih Pilon Tabela
 • Hilal Pilon Tabela
 • İnönü Pilon Tabela
 • Kemal Türkler Pilon Tabela
 • Meclis Pilon Tabela
 • Merve Pilon Tabela
 • Mevlana Pilon Tabela
 • Osmangazi Pilon Tabela
 • Paşaköy Pilon Tabela
 • Safa Pilon Tabela
 • Sarıgazi Pilon Tabela
 • Veysel Pilon Tabela
 • Yenidoğan Pilon Tabela
 • Yunus Emre Pilon Tabela