Mat Folyo Baskı

Mat folyo baskı ya da mat kağıt üzerine yapılan baskıdır. PVC bazlı ve arkası yapışkan malzeme olan folyo dijital baskı işlemlerinde en sık kullanılan ürünlerdir.

mat folyo baski edited

Mat Folyo Baskı

Folyo Baskı Teknik Bilgileri: Mat Folyo baskı ürünümüz 110 gr. PVC folyo (m2) başına düşen ağırlığıdır. A+ kalite üründür.
Kalınlık: 80 mikron Optik beyazdır. Ön yüzeyi mat arka kısmı ise yapışkanlıdır. Dijital baskı ön yüzeye yapılır. Arka kısmına yapılmaz.
Malzeme genişliği maksimum 150cm dir. Büyük ebat baskılarınızda ek yapılarak birleştirilir.
Üretim süresi iş yoğunluğu veya işinizin büyüklüğüne göre 1-3 iş günü içerisinde üretilmektedir.

Yapışkanlı Folyo Baskı

Yapışkanlı folyo baskı ürünümüz opak beyaz olduğu için istediğiniz ölçüler de basılmaktadır. Küçük ebat veya büyük ebat sticker baskılarınızı ister iç mekan ister dış mekan da cama veya sert pürüzsüz yüzeylere reklam amaçlı veya farklı amaçlar içinde kullanıma uygundur. Tavsiye edilen kullanım süresi 2-3 yıldır. Dış mekan ürün olduğu için olumsuz hava şartlarına uzun süre dayanabilmektedir.

Gerisini Express hesaplasın. Her ebat için sepetinize yeni bir mat folyo baskı ürünü ekleyebilirsiniz. Maksimum baskı genişliği 196 cm olup boy önemli değildir.

Mat folyo baskı yöntemi kullanılarak tarafımızca yapılan baskılar iç ve dış mekanda en çok kullanılan baskı türleri arasında olmaktadırlar.

Folyo Baskı

Arka kısmı yapışkan folyo veya mat kağıt üzerine yapılan baskı türlerinden biri olan folyo baskı reklam tanıtımı ve dekorasyon alanında sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen modellerde kesilmeye ve şekillendirilmeye uygun dijital baskı ürünüdür.

Uzun ömürlü yapısı sayesinde iç ve dış mekanlarda uygun olan folyo baskı çeşitleri iç mekanlarda uygulandıklarında yüzey kaplama yani laminasyon işlemi gereklidir. Kullanımı kolay ve pratik olduğundan günümüzde reklam amaçlı en çok tercih edilen folyo baskı hizmeti için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dijital Folyo Baskı

Dijital mat folyo baskı işinde folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısımında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen dijital görsel de folyo üzerine aktarılabilir. Genelde cam, ahşap kompozit, cephe uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Yapışkanlı mat folyo materyallerinde düzgün bir yapıştırma için temiz ve düz bir alan gerekmektedir. Tırtıklı, pürüzlü veya ham ağaç üzerine uygulamalarda verimli sonuçlar alınamamaktadır.