You are currently viewing Kendinden Yapışkanlı Folyo Baskı

Kendinden Yapışkanlı Folyo Baskı

Kendinden yapışkanlı folyo baskı, iç ve dış mekanda cam vitrin, alimünyum gibi yüzeylere kolayca uygulanır. Kaliteli baskı, uygun fiyat.

Kendinden Yapışkanlı Folyo Baskı

Dijital folyo baskı işinde folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısımında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen dijital görsel de folyo üzerine aktarılabilir. Genelde cam, ahşap kompozit, cephe uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Yapışkanlı Folyo Baskı Hakkında

Yapışkanlı folyo baskıyı hem iç hem de dış mekanlara rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz. Özel içeriği sayesinde güneş ışınlarından ve kötü hava koşullarından 3 yıl boyunca etkilenmeyen folyo baskıyı yıllar geçse de ilk günkü renkleriyle kullanabilirsin. Şeffaf Folyo, gümüş folyo ya da kumlanmış folyo seçeneklerini ihtiyacına göre seçip istediğin ölçüde ister standart ister özel kesim folyo siparişi verebilirsin. Bastırmak istediğiniz folyo ölçüsünü seçin, gerisini Express Reklam’a bırakın!

Yapışkanlı Folyo Baskı Fiyatları

İhtiyacınıza göre folyo çeşidini seçin, folyo baskının boyutlarını yazın. Express Reklam’ın pratik ücret hesaplayıcısını m2 hesabını pratik şekilde yapsın ve folyo baskı fiyatını hesaplayın. Sonrasında online tasarım panelini kullanarak tasarımınızı yapmaya başlayın. Siparişinizi kolayca online verin.

Folyo Baskı Online Tasarım Yapın

Yaptırmak istediğiniz folyo ister vitrin reklamı olsun, ister cam folyosu, Express Reklam’ın online tasarım panelini kullanarak ihtiyacınızı karşılayacak tasarımı kendiniz kolayca yapın. Elinizde hazır tasarımınız varsa onu sisteme yükleyin ve gerisini Express Reklama bırakın. Tasarımınız yok ve kendiniz de tasarlamak istemiyorsanız Express Reklam’dan profesyonel tasarımcı kiralayın, şık ve güzel folyonuzu tasarlatın.

Kargo

Express Reklam folyo için uygun fiyatları size sunar, hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte kargoya verir. İstanbul’dan siparişi veriyorsanız eğer kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.