Kartal Çatı Tabelası

Kartal çatı tabelası özellikleri ve modelleri ekonomik en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Çatı panosu ve çatı tabelaları burada.!

cati tabelasi cati panosu cati tabelalari bina cati tabelasi

Kartal Çatı Tabelası

Kartal çatı tabelası yaptıracak firma veya kurumun ilk önce tabelanın konulması gereken yer hakkında fizibilite çalışması yaptırması gerekmektedir.

Diğer tabelalara göre daha fazla rüzgar alması çatı tabelalarının montajının çok dikkatli yapılması gerektiği başlıca kurallarından biridir.Çatı tabelasında kullanılacak harflerin yüksekliği bina kat sayısı tabelanın okunması gereken mesafe tabela zemin ölçüleri vb unsurlar göz önünde bulundurularak hesaplanıp fotoğraflarının okunması gereken yerden çekilip görsel tasarımının buna göre yapılması gerekmektedir.

Çatılara koyulmak üzere tasarlanan büyük boyutlarda tabela modelleridir . çatı tabelaları bir çok şekilde projelendirilebilir . Çatı tabelaları hakkında daha fazla bilgi almak için gençler tabela adresini ziyaret edebilirsiniz . Çatı tabelaları fiyatları ve modelleri hakkında bilgilere erişebilirsiniz.

Kartal Çatı Tabelası Çeşitleri ve Fiyatları

Kartal Çatı Tabelası Fiyatları. Totem tabela fiyatı net bir rakam vermek doğru olmayacaktır, montaj yapılacak yerin il ve ilçesine göre, kullanılacak malzeme ve işçilik, vinç kiralama gibi unsurlar göz önünde bulundurularak 4.000 TL ile 50.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

Kartal Çatı Tabelası Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Kartal çatı tabelaları firma ve kurumların isim veya reklamlarının yapıldığı, büyük ölçekli çatılarda yer alan tabelalara verilen isimdir. Diğer tabela çeşitlerden göre daha büyük şekilde tasarlanan bu tabelalar çok uzaklardan fark edilmesi amaçlı olarak inşa edilirler.

Sıklıkla yeni yapılan inşaatlarda ve hastanelerde kullanılan bu tabelalar yoğun binalar arasında çok uzaklardan bile fark edilmeyi sağlar. Çat tabelaları gerektiğinde ışıklı, ışıksız, kutu harfli ya da ledli olarak farklı tabela çeşitleri ile birlikte de kullanılır.

Çatı Tabelasında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Bu tarz tabelalarda uygulanacak yerin seçimi ve buna göre tabelanın yapılacağı malzemenin seçimi önemlidir. Yüksek yerde monte edileceğinden rüzgar gibi aşındırıcı hava şartlarında karşı dayanıklı olmalıdır. Hem iskeleti hem de monte edilmesi en kaliteli malzemeden ve en iyi şekilde yapılması gereklidir.

Çatı tabelasında kullanılacak harflerin boyutu da çevre binaların durumuna bağlı olarak ayarlanmalıdır. Firmalar veya kurumlar için büyük bir reklam aracı olan çatı tabelalarının farklı renk ve tasarımları da dikkat çekicilik ve marka bilinirliği açısından önemlidir.

Totem tabela modelleri; Cephe tabela modelleri. Siz de bu tabela çeşitleri arasında yer alan Kartal çatı tabelası çeşitlerini inceleyerek, firmanız için en ideal çözümlere ulaşabilirsiniz. Dayanıklı ve son derecede kullanışlı olan bu tabelalar sayesinde sektörde rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Kartal Çatı Panosu

Kartal Çatı Tabelası yaygın anlamda diğer tabela modellerine göre daha farklı tasarlanan ölçüleri ile çok uzak mesafelerden fark edildiği için, yüksek yerlere konumlandırılır ve büyük ölçülerde imal edilir.
Çatı tabelası hizmeti alacak olan kurum veya firmalar öncelikle tabela hizmeti alacakları alanda fizibilite çalışması yaptırmalıdır.

Büyük boyutu nedeniyle diğer tabela çeşitlerine göre daha fazla rüzgar alması bu tabelaların montajının diğerlerine göre daha dikkatli ve kaliteli yapılmasını gerektirmektedir. Tabela üzerinde kullanılacak kutu harflerin yüksekliği, tabelanın okunacağı uzaklık, binadaki kat sayısı, tabelanın zemin ölçüleri gibi konulara dikkat edilerek hesaplama yapılması gerekmektedir.

Kartal Çatı Tabelası Firmaları

Bina ve yapıların en üst katlarına montajı yapılan tabelalara Kartal çatı tabelası denir. Bu tabelalar genelde hem tasarım hem de montaj olarak en zorlu tabelalar arasındadır. Bu tepe tabelalarının imalatlarında görsellik kadar tabela arkasında yer alan konstrüksiyon sistemi de büyük önem arz ediyor. Bu durum tabelanın ömrünü ve kalitesini büyük oranda etkilemektedir.

Kullanılan demirlerin ebatları, yapılan statik rüzgar hesabına göre imal etmekteyiz. Harflerin ebatları kullanılan malzeme dayanıklılık tarafımızdan en iyi şekilde hesaplanarak imal edilmektedir. Çatılardaki tabela imalatlarında müşterilerimizin ilk tercihi arasında yer almaktayız. Kartal çatı tabela firmaları arasında yapmış olduğumuz çalışmalarımız her daim taktir toplamıştır.

Alınan iş güvenliği önlemleri, personellerimizin can güvenliği bizim için çok önemlidir. Çatı tabelalarında kullanılan harfler olarak; genelde alüminyum sac ters tava veya fileli alüminyum tercih edilmektedir. Işıklı çatı tabelalarında kullanılan pleksi, glass minimum 5 mm olmalıdır. Paslanmaya karşı demir ayakların ve harfte kullanılan alüminyum malzemenin fırın statik boyalı olması gerekmektedir.

Çatı Tabelası Nedir?

Kartal Çatı Tabelası; Günümüz şartlarına uygun modern ve en şık ışıklı veya ışıksız açık hava reklamcılığında kullanılan tabela modelidir. Uzun ömürlü ve kullanıma göre dizayn edilmektedir. Çatı tabelası yapımında genellikle daha hafif olduğu için alüminyum malzemeler kullanılmaktadır fakat isteğe göre paslanmaz çelik veya galvaniz malzemeler kullanılarak da üretim yapılmaktadır. Bu malzemeler her türlü hava şartına dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Kartal Çatı tabelası, çatı tabelası fiyatları, çatı tabelası modelleri, bina çatılarına tabela yada plazaların çatı tabelası olarak kullanılabilir. Bir işletmenin en önemli reklam kaynaklarından birisi çatı tabelasıdır. Çatı tabelası işletmenizin rakiplerinizden sıyrılarak bir adım öne geçmenizi sağlar. Fiziksel olarak çatı tabelası bulunduğunuz yerde markanızın imzası niteliğini taşıyacak olan çatı tabelası olması işletmenizin gücünü gösterir.

Kartal Bina Çatı Ponosu

Kartal çatı tabelası dış ortamda binaların yüksek katlarında veya çatılarında yer alır. Cephe tabelası olarak da kullanılabilir. Geniş görüntü açısından ötürü uzak noktalardan da görünmesini sağlar ve müşterileriniz tarafından daha fark edilir hale gelirsiniz. Tabela modelleri arasında en çok tercih edilen modellerinin arasında yer alır. Kompozit cephe kaplama ile beraber kullanılabilir. Işıklı tabela veya ışıksız tabela olarak tercih edebilirsiniz. Tabelanızın ışıklı olması sizi günün her bir saati görünür kılar. İşletmenizin varlığının 7/24 dışarıda fark edilir olması oldukça önem taşır. Dış ortamda bulunmaları nedeniyle olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı malzemelerden üretilir ve uzun ömürlü kullanımı vardır. Yılları aşkın tecrübe ile hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetine büyük önem verir.

Kartal çatı tabelasının belirli aralıklarla bakımlarının yapılması gerekmektedir. Montaj sonrasında belli aralıklarla yapılan bakım çalışmaları tabelanızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar ve olası bir arıza olmasının önüne geçer. Kartal tabela hizmeti veren firmamız tabelacı sektöründe oldukça deneyimli ve tecrübelidir. Tüm tabela çeşitlerini üretebildiğimiz büyük bir atölyemiz bulunmaktadır. Bize telefonla arayarak veya e-mail atarak ulaşabilirsiniz.

Kartal Çatı Tabelaları

Çatı tabelası genel olarak diger tabela ölçülerine göre daha farklı tasarlanıp ölçüleri genel olarak çok ileriden fark edilecegi ve yüksek yerde oldugu için büyük ölçülerde yaptırılması ön görülmektedir.

Görünebilme ve fark edilmeme kaygisinin tasiyan ve rakipleri arasinda öne geçmek isteyen firmalar için bir yardimci araçta çati tabela uygulamalarıdır. Çatı tabelaları uygun kullanildigi takdirde markayi bir çok göz tarafindan takip edilir hale getirmektedir.

 • Çatı Tabela
 • Çatı Tabelası
 • Çatı Tabelaları
 • Çatı Panosu
 • Çatı Panoları
 • Çatı Reklam Panosu
 • Çatı Reklam Tabelası
 • Çatı Bina Tabelası
 • Çatı Reklamları
 • Çatı Reklam Tabelaları

Kartal Çatı Tabelası ve Çatı Ponoları

Çatı tabelası genel olarak diger tabela ölçülerine göre daha farklı tasarlanıp ölçüleri genel olarak çok ileriden fark edilecegi ve yüksek yerde oldugu için büyük ölçülerde yaptırılması ön görülmektedir.

Görünebilme ve fark edilmeme kaygısının taşıyan ve rakipleri arasında öne geçmek isteyen firmalar için bir yardımcı araçta çatı tabela uygulamalarıdır. Çatı tabelaları uygun kullanıldığı takdirde markayı bir çok göz tarafından takip edilir hale getirmektedir.

Çatı Tabelası Nedir Kartal Çatı Tabelası imalatı genelde bina üzerinde kamu kurum ve kuruluşlarında bulunur. Çatı Tabelası hastane ve otel gibi yerlerde daha çok kullanılmaktadır. Tabela özellikleri genelde lambri üzeri ışıklı kutu harf şeklinde yapılmaktadır…

İstanbul Kartal geneli çatı tabelası hizmeti verdiğimiz bölgeler.

 • Atalar Çatı Tabelası
 • Cevizli Çatı Tabelası
 • Cumhuriyet Çatı Tabelası
 • Çarşı Çatı Tabelası
 • Çavuşoğlu Çatı Tabelası
 • Esentepe Çatı Tabelası
 • Gümüşpınar Çatı Tabelası
 • Hürriyet Çatı Tabelası
 • Karlıktepe Çatı Tabelası
 • Kordonboyu Çatı Tabelası
 • Orhantepe Çatı Tabelası
 • Orta Çatı Tabelası
 • Petroliş Çatı Tabelası
 • Soğanlık Çatı Tabelası
 • Topselvi Çatı Tabelası
 • Uğur Mumcu Çatı Tabelası
 • Yakacık Çatı Tabelası
 • Yalı Çatı Tabelası
 • Yukarı Çatı Tabelası
 • Yunus Çatı Tabelası