Fotoblok Baskı Fiyatları

Poster veya resimlerin özel kartonlara yapıştırılması ve üzerine laminasyon yapılması sonucunda elde edilen fotoblok baskı fiyatları dijital baskı çeşitlerindendir.

fotoblok baski fiyatlari

Fotoblok Baskı Fiyatları

Fotoblok baskı fiyatları, 3, 5 ve 10 mm kalınlığında olup baskısı alınan afiş ya da fotoblok baskı posterin arkasına yapıştırılan yarı sert bir karton malzemedir. Kartondan daha kalın, içi süngerimsi başka bir deyişle sıkıştırılmış bir kağıt çeşididir. Ayrıca forekse göre daha hafiftir. Bununla beraber iç mekân da kullanılmaktadır. Aynı zamanda üzerine laminasyon uygulandığı taktirde kırılma ve buruşma gibi dış etkenlerden kendini korumakta ve uzun süre dayanmaktadır.

Fotobloklu afişler posterler arkasına çift taraflı bant veya silikonla kolayca duvara, cama yapıştırılabilir. Ayrıca tercihe göre arkasına ayaklık takılarak yerde kolayca durması da sağlanabilir. Fotoblok yapılmış afişler posterler için ekstra çerçeveye gerek yoktur.

Genellikle arkasına ayak takılarak kullanılır. Ancak isteğe göre delinerek misina ile dönkart olarak da kullanılmaktadır.

Ayrıca maliyet bakımından oldukça uygun fiyatlıdır. Bununla beraber kullanım alanı oldukça geniş olan ürünler arasındadır. Duvarlarda, çerçevelerde, tabelalarda, stand uygulamalarında veya reklam amaçlı birçok dış mekan alanında kullanılmaktadır.

AVM’ler, mağaza vitrinleri, sinemalar, restoranlar veya sinema salonları gibi birçok alanda bu ürünleri görmek mümkündür.

Fotoblok Fiyatları ve Ölçüleri (cm)

Yüksek adetli işlerinizde özel fiyat alınız.

Fiyatlarımız imalat teslim ve kdv hariç fiyatlardır.

Ayrıca Ups kargo ile anlaşmamız vardır.

Aynı zamanda tüm Türkiye’ye kargo yapılır.

Fotoblok Baskı

Farklı bir ölçü ve adetli baskılarınız varsa iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak özel fiyat alabilirsiniz. KARGO BİLGİSİ. Fotoblok baskı ürününüzü, hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte kargoya verir. İstanbul’dan sipariş veriyorsanız eğer kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.1m2 den fazla büyüklükteki ürünler kargoda sıkıntı yaratabilir.

Fotoblok Baskı Nedir?

Poster veya resimlerin özel kartonlara yapıştırılması ve üzerine laminasyon yapılması sonucunda elde edilen fotoblok baskı dijital baskı çeşitlerindendir. Uygulanan işlemle hem resimler hem de posterler kolay bir şekilde silinebilir hale gelir.

İstenen boyutlarda tasarlanan fotoblok baskı uygulaması çoğunlukla grafik tasarım sunumlarıyla fotoğraflarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda dekorasyon malzemesi olarak da kullanılan fotoblok baskı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.