Cam Kumlu Folyo

Cam kumlu folyo mevcut camları korur, ışık kirliliğini en aza indirir, doğal ışık girişini sağlarken aynı zamanda ısıyı bertaraf eder, enerji tüketimini de asgari seviyelere düşürür.

cam kumlu folyo

Cam Kumlu Folyo

Ev, iş yeri, oda kapıları, banyo ve tuvalet gibi cam kullanılan daha birçok alanlarda buzlu cam folyo çeşitleri kullanılabilir. İçeriden dışarıyı, dışarıdan içerisinin görünmesini önleyen ürünler, özellikle ofislerde sıklıkla kullanılır. Aydınlık ve farklı bir görünüm oluşturmasının yanı sıra ofislerde odaları ayırmak için kullanılan camların kaplanmasında da faydalanılır. İş yerlerinde dışarıdan gelen güneşin yansımasını engellemek için tercih edilen ürün güneşin ultraviyole ışınlarından çalışanların ve ofiste yer alan eşyaların zarar görmesinin önüne geçer. Kumlu cam folyo fiyatları işlevsel özellikleri ile değerlendirildiğinde oldukça uygun seviyelerdedir. Avantajları ve ekonomik oluşları ile tercih edilen cam folyo buzlu çeşitleri birçok ebatlarda üretilir. Ürün fiyatı metre cinsinden hesaplanır. Kullanıcının ihtiyacı olan ölçülerde kesilerek gönderimi sağlandığı gibi standart ölçülere sahip olan ürünler de mevcuttur. Camların dayanıklılığını da artıran ürünlerin uygulaması ve kullanımı da oldukça kolaydır. Buzlu cam folyo kaplama olan camların hafif bir darbede kırılması, çizilmesi veya parçalanması asgari seviyelere düşer. Şiddetli bir darbe uygulandığında ise kaplama olan cam parçalansa da, küçük parçalara ayrılıp ufalanmaz ve böylelikle zararın en hafif şekilde atlatılmasını sağlar.

cama folyo uygulama

Kumlu Cam Folyosu Çeşitleri Nelerdir?

Reklam sektöründe oldukça sık tercih edilen statik kumlu cam folyosu, ıslak yüzeye dahi kolayca yapışan özel bir üründür. Statik yapışkanlı özelliğini asla kaybetmeyen bu ürünün alt yüzeyinde yapışkan bulunmaz. Uygulama esnasında hata yapma riski neredeyse sıfırdır. Bu modellerin en önemli özelliği istenildiği zaman cam yüzeyden sorunsuz çıkarılabilir olmasıdır. Camda iz bırakmayan folyo, ihtiyaç durumunda tekrar yapıştırılabilir avantajını da birlikte sunar. Hava kabarcığı oluşmadan pratik bir şekilde uygulanabilen ürün, kendinden yapışkanlı folyolardan daha kolay uygulanır. Ayrıca uygulanmasında profesyonel bir deneyim gerektirmemesi ürünün tercih edilmesinin farklı nedenlerinden biridir. Özel yaşamların korunmasını destekleyen ürünler banyolar için oldukça idealdir. Banyolarda, duşakabin buzlu cam folyo ile kaplandığında duş alanının dışarıdan görülmesi imkansız hale gelir. Buzlu cam kumlama folyosu seçeneği de oldukça sık tercih edilen modellerden biridir.

Genellikle reklamcılık sektöründe kullanılan bu çeşit kaplamalar, mükemmel ve dekoratif görünüm kazanılmasına yardımcı olur. Cam dekor folyosu olarak da adlandırılan ürün, estetik görünümü yanı sıra kullanıldığı camın saydamlık oranına %10’a kadar düşürür. Kendinden yapışkanlı malzeme esnek bir yapıya sahip olduğundan, uygulama sırasında kolaylık sağlar. Pankart ve afişlerin üzerinde yazılan yazılarda kullanılırken, son zamanlarda farklı yüzeylerde dekoratif amaçlı olarak kullanımı mümkün kılınır. Cam yazıları, ofis ve ev camları, mağaza indirim yazılarında, apartman girişlerinde, pasajlarda ve alışveriş mekanları başta olmak üzere çok çeşitli iç ve dış mekanlarda tasarlanabilen kumlama buzlu cam folyo fiyatı açısından da oldukça uygun ve ekonomiktir. Desenli buzlu cam folyo çeşitleri, özellikle ev camlarında daha çok tercih edilen yaprak, kırık cam, su damlaları desenleri ile dikkat çeker. Yatak odası, mutfak gibi alanlarda kullanılabilen bu ürünler, ortama özel bir ambiyans kazandırır. Ev ortamlarında, şık ve uyumlu dekorasyonlar elde etmek için bu ürünlerden faydalanılabilir. Ofislerde de sıklıkla tercih edilen folyo cam kaplamalar, çalışanların dışarıyı görmesini önlediğinden personelin çalışma verimliliğinin artmasına da yardımcı olur.

Yapışkanlı Folyo Buzlu Cam

Yapışkanlı Folyo Buzlu Cam Oracal Yapışkanlı Folyo, Cam Vitray Folyolar, Geniş Reklam Folyolar, Kumlama ve Buzlu Folyo 1 metre ve katları olarak istediğiniz uzunlukta sipariş verebilirsiniz. Örnek: 3 metre almak istiyorsanız 63 cm x 1 metre seçerek 3 adet olarak sepetinize eklerseniz size 3 metrelik kesilmeden tek parça folyo kargo edilecektir.