Zemin Yönlendirme

Zemin yönlendirme gittiğiniz büyük bir hastane ne nerde? Ne tarafa doğru gitmeyim? Zemin yönlendirme hayatı kolaylaştıran bantlar.

zemin yonlendirme edited

Zemin Yönlendirme

Zemin yönlendirme insan hayatında büyük kolaylıklar sağlayan, yönlendirme amaçlı basılan yazı ya da resimlerdir. Genellikle kalabalık, büyük yerlerde ( avm. firmaları, ulaşım firmaları …) tercih edilmektedir.

Zemin Yönlendirme Ne İşe Yarar?
Örneğin ilk kez gittiğiniz büyük bir hastanede, “Ne? Nerede? Ne tarafa doğru gitmeliyim?” diye düşünürken kafanızı aşağı indirdiğinizde hastanenin kırmızı, yeşil, sarı alan yönlendirmelerini göreceksiniz ve gideceğiniz yeri kolayca bulabileceksiniz ya da acil bir durumda ve kalabalık bir alanda nerden kaçabileceğinizi öğrenebileceksiniz.

Zemin yönlendirme Etiketleri

Zemin yönlendirme etiketleri %30 indirimde fırsatı kaçırmayın Zemin yönlendirme etiketleri toptan fiyatına parakente satış.

Floor Graphics Foil (Floor Grafik) kaydırmaz yer laminasyonu zemine uygulayacağınız reklamları kaplayıp çok daha dayanıklı ve kaydırmaz yapar.

Yer etiketi yada yer grafiği olarak da adlandırılan ve isminden anlaşılacağı üzere zeminlere yapıştırılmak sureti ile kullanılan uyarı ve reklam malzemeleridir.

zemin folyo kaplama edited

Floor Grafik Zemin Folyosu

Zemin grafik (floor grafik) ürünleri ile bulunduğunuz ortamları farklı kılmak artık sizin elinizde.

Zemin Grafik ürünleri mağazaların, alışveriş merkezlerinin, evlerin, iş yerlerinin, plazaların, kamu binalarının zemininde kullanılabilen en önemli reklam ve dizayn tanıtım araçlarındandır.

Aynı zamanda etkinlik ve fuar alanlarında da yerlere uygulanan farklı grafiklerle canlılık katarak ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Üzerine kaplanan özel kaydırmaz laminasyon koruması sayesinde, oluşabilecek tüm deformasyonlara karşı etkisini uzun zaman boyunca korumaktadır.

Aynı zamanda özel baskı teknikleri ile 3 boyutlu zemin grafikleri konusunda da size birbirinden farklı özel çözümler sunmaktadır.

Marka logosu, aile fotoğrafı, kurumsal kimlik çalışması vb. istediğiniz tasarımı dilediğiniz boyutlarda hazırlayıp profesyonel bir şekilde Türkiye’nin her noktasına uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

(Apartman, Avm, Fabrika, Hastane, İş yeri, Konut, Okul, Otel, Plaza, Rezidans, Villa, Yurt, Yazlık vb. kurumsal projeleriniz için bize ulaşabilirsiniz)

floor grafik zemin folyo kaplama

Floor Grafik Folyo Baskı

Floor grafik folyo baskı;İç mekan mağazalarda; tanıtım ve yönlendirme, hastanelerde, acil giriş çıkışlarında, polikliniklerde yönlendirme olarak da kullanılmaktadır. Dikkat çekici baskı kalitesi yüksek makinelerde yapılan tasarım basılarak yapılmaktadır. Dijital folyo baskı yapılan Avrupa folyo üzerine 100 micron floor grafik şeffaf folyo ile üzeri laminasyon makinesinde kaplanmaktadır. Böylelikle çizilmelere ve yıpranmalara karşı dayanıklılığı artırılmaktadır. Genelde yere uygulanan ve yönlendirmelerde çok kullanılan özel bir malzemeden oluşmaktadır. Bazı üretimlerimizi sayfada görebilirsiniz.

Floor Grafik Yer Folyosu

Floor Grafik;Bir ürünün yada verilen hizmetin reklamını yapmak, etkili bir biçimde dikkatleri üzerine çekmek, bilgi vermek yada yönlendirmek için tercih edilen Floor Grafik Modelleri, ofset yada serigraf baskı yöntemi uygulamak sureti ile ortaya çıkan ürünlerdir.

Zemine yapıştırılan ve özel yapısı sayesinde deforme olmadan uzun süre orada kalan, canlı görünümü ve farklı tasarımları ile tüm dikkatlerin odağı olan Yer Grafiği Çeşitleri, açık alan reklam yöntemlerinin en dikkat çekici ve radikal olanıdır. Özellikle alışveriş merkezlerinde, marketlerde ve spor salonlarında görmeye alıştığımız ve daha pek çok zemin de rahatlıkla kullanılan mikronlu kalın laminasyonlu bir malzemedir.