Yer Zemin Folyosu

Yer zemin folyosu dijital baskı çalışmasında en ucuz fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Floor grafik baskı, zemin folyo baskı fiyatları için iletişime geçiniz.

yer zemin folyosu

Yer Zemin Folyosu

Genellikle spor salonları, alışveriş merkezleri, okul ve eğitim kurumları ve daha bir çok alanda geniş bir kullanıma sahiptir. Zemin folyo baskı ürün ya da hizmeti tanıtmak amaçlı kullanılıyor olsa da aynı zamanda uyarı nitelikli olarak da kullanılmaktadır.

Yer zemin folyo baskı uygulaması yapıldığından en çok dikkat edilecek noktalar arasında grafik tasarımının en doğru açıdan ve dikkat çekici olarak hazırlanması gelmektedir. Tasarım hazırlanırken kullanılan renkler ve objeler hizmeti tanıtırken doğru sıralı ve anlaşılır şekilde yerleştirilmelidir.

Zemin Folyo Baskı

Zemin folyo baskı yere yapıştırılmak suretiyle serigrafi veya ofset baskı teknikleri kullanılarak üretilen koruyucu tabaka uygulaması işe üzerine basılmaya uygun hale getirilen çok estetik ve dikkat çekici bir reklam ürünüdür.

Etkinlik ve fuar alanlarında zeminlere uygulanarak farklılık kazandırarak ziyaretçilerin dikkatini çekebilirsiniz. Büyük işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilen zemin folyo baskı yeni reklam araçlarından biridir. Floor grafik baskı aynı zamanda akılda kalıcılık yönünden de diğer bir çok reklam aracından daha fazla dikkat çekmektedir. Herhangi başka bir malzemeye ihtiyaç olmadan tek başına kullanılabilir.

Zemin Grafik Folyo Baskı

Zemin grafik folyo baskı çeşitleri aynı zamanda kullanım alanı açısından da diğer reklam ürünleri gibi kalabalık bir alana sahiptir. Dayanıklı olmasının yanı sıra gösterişli tasarımları bakımından son zamanlarda sıklıkla kullanılan reklam ürünlerinden olmuştur. Floor grafik baskı kullanım alanları;

  • Fuarlar
  • AVM
  • Alışveriş merkezi
  • Market
  • Mağaza
  • Okul
  • Hastane
  • Güzellik Merkezi

Yukarıda yer alan alanlar dışında zemini tozsuz ve temiz olan iç ve dış mekanlarda kullanımı mümkündür. Zemin folyo baskı aynı zamanda evlerde de dekorasyon amaçlı olarak aile fotoğraflarının üzerine basılması ile uygulanabilir.

Floor Grafik Baskı

Floor grafik baskı diğer folyo çeşitleri gibi kendinden yapışkanlı bir özelliğe sahiptir. Laminasyon uygulaması yapılmadan kullanılmaz. Laminasyon uygulaması yapılmayan zemin folyo baskı kısa sürede tahrip olacaktır. Zemin baskı uygulama yapılacak alana göre iç ve dış mekan dijital baskı makinesine yerleştirilir. Tasarım makineye gönderilir. Yüksek çözünürlük içeren bir görsel için yüksek çözünürlüğe sahip dijital baskı makineleri kullanılır.

Dijital baskı makinesinden alınan tasarım laminasyon makinesi yerleştirilir. Fuar gibi geçici süreli kullanımlar için maliyeti en az seviyeye indirmek açısından normal laminasyon kullanılır. İç mekanlar ve evlerde kullanımı için ise yer kaplama laminasyonu uygulaması yapılır.

Uygulama yapılacak alanın tozdan ve kirden arındırılması gereklidir. Zemin folyo baskı işlemi iç mekanlarda ve ev ortamında kullanılacak ise temas etme durumundan dolayı su bazlı organik boyalar kullanılarak yapılır. Dış mekanlarda ise solvent bazlı boyalar kullanılır.

Yer kaplama folyosu ve Alüminyum folyo baskı ürünleri en uygun zemin Folyo baskı m2 fiyatı ile Express Reklam’da. Zemin Folyo baskı nasıl yapılır? veya Folyo baskı metrekare fiyatı hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Zemin Folyosu Baskı

Zemin folyo baskı akılda kalıcılık bakımından da diğer bir çok reklam ürününe göre çok daha fazla etkili bir çalışma olarak bilinmektedir. Folyo PVC esaslı bir malzemedir. Zemin folyo baskı fiyatları m2, gram ağırlığı, pvc özelliği, malzemenin kalitesi ve mikron kalınlığına göre farklı fiyatlandırmalara sahiptir. olarak en ucuz zemin folyo baskı uygulaması ile maliyetlerinizi en aza indirmeye çalışmaktayız.

Folyo baskı çeşitleri arasında yer alan zemin folyo baskı, Ucuz folyo baskı fiyatları ile Express Reklamda. Yer grafiği olarak sıklıkla tercih edilen zemin folyo baskı çeşitleri siparişi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Zemin Folyo Dijital Baskı

Folyo baskı genellikle cam vitrinler, duvarlar veya dış cephe kaplamaları gibi noktalarda yapışkan özelliği ile kullanılan renkli ve dayanıklı bir tanıtım aracıdır. Ancak aynı teknoloji ile zemin folyo baskı tarzında bir kullanım elde edilmesi de mümkündür. Bugün İzmir ilinde birçok sokakta zemine yapıştırılmış folyolar veya kurumların iç kısmında benzer kullanımlar görebilirsiniz. Bu uygulamaların birçoğunda Express Reklam olarak firmamızın hizmetleri yer almaktadır.

Zemin folyo baskı örnek olarak bir spor mağazası içerisinde zeminlerde farklı bölümlere veya kasa gibi bir noktaya yönlendirme için kullanılabilir. Çocuk kreşlerinde zeminde görsellik elde etmek açısından da İzmir ilinde birçok kurumda uygulama tercih edilmektedir. Yani İzmir içerisinde aklınıza gelebilecek birçok farklı noktada market, hastane, güzellik merkezi, alışveriş merkezi veya okullar için bu folyoları talep edebilirsiniz.

Çoğu zaman merdivenlerde bastığınız her basamakta zemin folyo baskı uygulamalarını görmek özellikle okul ve dershane gibi kurumlarda sıklıkla rastlanan bir durumdur. Bu kapsamda İzmir ilinde bu pratik hizmeti Express Reklam üzerinden çok uygun rakamlarla almak da mümkün olacaktır.

Yer grafiği baskı, folyo üzerine dijital baskı yöntemiyle baskı yapılarak oluşturulan zemin kaplama tekniğidir.

Floor Grafik , Floor Grafik Folyosu , Zemin Folyosu, Yer Folyosu, Floor Grafik Yer Folyo Kaplaması, Floor Grafik Folyo Baskı, Yer Stickerı, Market Yer Folyosu, Floor Sticker, Floor Graphics Sticker, Yere Yapıştırılan Sticker, Yere Yapıştırılan Laminasyon, Zemin Yönlendirme, Floor Grafik Baskes,