Vinil Germe Tabela

Vinil germe tabela özellikleri ve modelleri en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Vinil germe standları uygun fiyatlar ile burada. En uygun avrupa vinil germe tabela, fiyatları ve çeşitleri size gelsin.

Vinil Germe Tabela

Işıksız vinil germe tabela üretimi firmaların talepleri doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Firmamız deneyimlerine her geçen gün yenlerini ekleyerek uzman ekip arkadaşlarımız ile beraber sizlerin hedeflerini hızlı bir şekilde geliştirmek için yanınızda olmaktan gurur duymaktayız.

Aklınızdan geçen tasarımları paylaşarak ile paylaşarak her türlü iklim şartlarına uygun ışıksız vinil germe tabela hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Baskı Hizmeti ailesi olarak her türlü reklam ve tanıtım ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi almak ve yaptığımız işleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

400gr. Dökme Avrupa Vinil Baskı Germe Tabela

Sizlerde firmanızın daha çok tanınması ve reklamlarınızın kaliteli bir şekilde yapılmasını hedefliyorsanız tabela çeşitlerinden en çok tercih edilen ışıksız vinil germe tabela hizmetimizden faydalanabilir markanızın bilinirliğini arttırırken müşteri potansiyelinizi yükseltebilirsiniz.

Reklamcılıkta en fazla tercih edilen tabelalardan biri olan vinil germe tabela ışıklı ve ışıksız olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda üretilmektedir. Firmamız alanında uzman ekip arkadaşları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tabela ve dijital baskı alanında hizmet vermektedir.

Işıksız vinil germe tabelanın sağlamış olduğu en büyük avantajlardan biri ise akılda kalıcı olması ve imaj çalışmalarınızda destek sağlamasıdır. İster tanıtım isterseniz de resim aracılığı ile hedef kitlenizi arttırabilirsiniz.

Branda ve Vinil Germe Tabela

Son yıllarda sıkça kullanılan vinil tabela reklam hizmeti, kullanıcısına pek çok avantaj sağlamaktadır.

  • Bunlardan en önemlisi, istenilen boyutlarda tek parça halinde kullanılabilmesidir. Bu tabelaların en büyük ölçüsü “5mt. x 50mt.” kadar olabilmektedir.
  • En önemli ikinci avantajı ise, vinil üzerine istenilen sayıda görseli, ihtiyaç duyulan her renkte kullanma olanağı sunmasıdır. Bu da tabelada istenilen tasarımın yapılmasına olanak sağlamaktadır.
  • Vinil tabelalarda zemin seçiminde birçok alternatifin olması da bu hizmetin diğer bir avantajıdır. Zemin sadece tek renk değil, degrade geçişli de yapılabilmektedir.
  • Vinil Tabela Reklamları Nasıl Yapılmaktadır?
  • Vinil tabela reklam hizmeti işleminde, öncelikle dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin, profil şaseye dört bir yandan gerilmektedir. Önceden kasanın içerisine aydınlatma düzeneği yerleştirilmiş olan bir alüminyumun üzerine, hazırlanmış olan vinil kapatılmaktadır.

Vinil tabela hem kasa üzerine monte edilerek ışıklı bir şekilde de kullanılabilmektedir. Ayrıca istenildiğinde profil şase üzerine gerdirildikten sonra ışıksız olarak da monte edilebilmektedir.

Vinil tabela reklam hizmeti, teknik olarak birkaç şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan en çok tercih edilenler,

Zımba ile germe tekniğidir.

Vinil Tabela Reklam Hizmetinde Neye Dikkat Edilmelidir?
Bu tür tabelalar için özel olarak üretilen ışıklı vinilin kullanılması oldukça önemlidir. Çünkü ışık geçirgen bir yapıya sahip olan vinil kullanılmadığında, homojen bir görüntü elde edilmemektedir. Daha düşük maliyet olması için, çoğu firma bu tür tabelalarda ışık geçirgenliği düşük vinil kullanmaktadırlar.

Vinil Germe Tabela Nedir?

Vinil germe tabela, dijital baskı yöndemi ile basılan vinilin(branda’nın), profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Vinil germe tabela, kasa üzerinde ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerdirildikden sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir.

Vinyl Germe, Işıklı Tabela ve reklam sistemi son 5 yıldır sıkça kullanılan bir Tabela ve reklam sistemidir. Bu sistemde diğer ışıklı tabela ve reklamlarda olduğu gibi avantajlar ve dezavantajlar bulunmaktadır. Vinyl germe tabela ve reklamının tercih edilmesinin sebeplerinin başında tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar.

Bu sistemde vinylin en büyük ölçüsü 5mt. x 50mt. dir. İkinci en önemli tercih sebebi ise Vinyl üzerine istediginiz renkte istediğiniz kadar resmi kullanabilmenizdir. Zemininizi tek renk yapmak değilde degrade geçişli yapabilme , zeminde olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz.