Vinil Afiş

Vinil afiş en uygun vinil branda afiş fiyatları. Üstelik ücretsiz tasarım ve kargo fırsatıyla, kredi kartına 6 taksit kapınıza teslim.

vinil afis

Vinil Afiş

Vinil afiş, branda baskılar dış mekan reklam ve tanıtım ürünleri olarak oldukça tercih edilen bir reklam üründür. Meydanlarda, caddelerde, sokaklarda, duvarlarda, dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla gördüğümüz pankart baskı da denilen branda vinil baskılar müşterilerin dikkatini çekmekte oldukça başarılıdır. Expressreklam’dan online olarak sipariş verebileceğiniz branda baskı 260 gr. Çin Vinil, 400 gr. Çin Vinil veya 400 gr. Avrupa vinil afiş malzemeye basılmaktadır.

Vinil afiş kategorisine ait 70×100 Vinil Branda Afiş ürününü en uygun fiyatlar ile online satın almak için expresstabela.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Avrupa Vinil Afiş

Avrupa vinil afiş baskı branda m2 fiyat hesaplama online teklif uygun fiyata alın. Pankart, afiş daha bir çok alanlarda kullanın. Ücretsiz kargo ile adresinize gelsin.

Ürün Özellikleri

  • Asımları kolay olması için tercihinize göre brandanın 4 kenarına kuş gözü çakılabilir.
  • Bir kenarı 100 cm’den uzun olan brandalarda kuş gözü tercih ettiğiniz durumlarda brandanın kenarlarına her 1 metrede bir kuş gözü çakılmaktadır.
  • Sağlamlaştırma amacıyla tercihinize göre brandanın kenarlarına dikiş atılabilir. 300×500 cm ve 400×600 cm brandalarda sağlamlaştırma amacıyla 4 kenarına her zaman kolon dikim yapılmaktadır.
  • 400×600 cm olan brandalar kaynaklıdır.
  • Dış mekan koşullarına daha dayanıklı olması için 400 gr. vinil brandaları tercih edebilirsiniz.
  • Çin vinil ve Avrupa vinil malzeme olarak birbirinden farklıdır. Baskı kalitesi olarak çok farklı olmamakla birlikte, malzeme kalitesi farkından dolayı uzun süreli kullanımlar için Avrupa vinil tavsiye edilmektedir.
  • Ürün görselinde bulunan ipler ürüne dahil değildir.