Tuzla Işıksız Tabela

Tuzla ışıksız tabela, olarak İstanbul Tuzla ilçesine reklam tabela ve vinil germe tabela gibi hizmetlerinin üretim imalat hizmeti sunmaktayız.

Işıksız Tabela

Tuzla Işıksız Tabela

Tuzla ışıksız tabela aydınlatması olmayan ve en ekonomik tabela türüdür. Işıksız tabela malzemeleri geri dönüşüm ürünlerinin de olması sebebiyle ekonomik ve kolay ulaşılabilir malzemelerdir. Dolayısı ile ışıksız tabela maliyetleri de düşük olmaktadır. Işıksız tabelalar müşterilerin taleplerine hızlı bir şekilde hazırlanır. Işıklı tabelaların görünürlüğü ve kitlelere hitabı çok yüksektir. Işıksız tabelaları genellikle büyük firmalar müşterilerine veya bayiliklerine hediye amaçlı yaptırıp göndermektedir. Ülkemizde bazı sektörlerde genellikle ışıksız tabelaya istek fazladır. Cephe reklamları ya da çok fazla reklam alanı olan işletmeler ana tabela haricindeki alanlara reklam olarak en ekonomik olan bu reklam unsurunu tercih etmektedir. Vinil germe tabela, Alüminyum kompozit üzeri folyo, dekota harfler, Köpük harfler gibi çeşitleri ve fiyatları da değişkenlik göstermektedir.

Işıksız tabela neden tercih edilir?

Işıksız tabela fiyatının uygun olması ve geçici reklam ihtiyaçları için çok tercih edilmekle beraber bina cepheleri gibi reklam alanlarında çok kullanılmaktadır. Reklam maliyeti en düşük olan vinil germe tabeladır ki hem cephede ki hoş olmayan kötü görüntüyü kapatmak hem de firma reklamını yapmak için kullanıldığında çok cazip olmaktadır.

Levha üzeri folyo uygulama da ekonomik olarak ikinci seçenek olarak yer almaktadır. Belirli bir ölçü de seri üretimi bile yapılmaktadır ki bir çok firma bayilerine bu şekilde kurumsal destek sağlamaktadır.

Işıksız Tabela Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Firmaların tabela seçimleri arasında en fala tercih edip kullandıkları tabelaların başında ışıksız tabela gelmektedir. Işıksız tabela isminden de anlaşılacağı gibi üzerinde herhangi bir aydınlatma materyali veya düzeneği olmayan tabelalardır.

Her sektörden büyük veya küçük firmaların tercih ettiği bu tabelalar gün ışığında kolay görülse bile gece görülmezler. İçerisinde aydınlatma materyallerinin olmaması sebebi ile daha uygun fiyatlı olan bu tabelalar ışıklı tabelalar kadar göz alıcı da olmamaktadır.

Işıklı Tabelada Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Tuzla ışıksız tabelalarda ne kadar sadece gün ışığında kullanılsa da iyi birer reklam aracıdır. Her tabela da olduğu gibi bu tabelaların da uzun ömürlü ve sağlam olması önemlidir.

Işıksız tabelalarının temel iskeletinin sağlam olması önemlidir. Her türlü hava koşullarından etkilenmemesi için gerekli önlemlerin alınması zorunludur. Özellikle demirden yapılmış iskeletlerin nemden ve pastan korunması gereklidir.

Işıksız tabelalara gerekirse dışarıdan aydınlatma konulabilinir. Ancak bu ışıklı bir tabelanın vermiş olduğu verimi ve göz alıcılığı her zaman sağlamayabilir.

Işıksız tabelalarının tasarımı, üretimi, kurulumu ve montajı tabelanın sağlamlığı ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Bakım ve onarımına dikkat edilen bu tarz bir tabela size uzun seneler destek verecektir.

Tuzla Işıksız Tabela Modelleri

Tuzla ışıksız tabela modelleri Alüminyum, Krom, Pleksi,Strafor Köpük , Dijital Baskı Tabelalar, Totem , Pilon tabela gibi birçok modelden oluşabilmektedir. Işık kaynağı olmayan tüm tabelaları ışıksız tabelalar olarak adlandırmaktayız. Express Reklam olarak birkaç tabela referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Işıksız Tabela

Işıksız tabelalar ek ışık kaynağına ihtiyaç duyulmayan veya ışık kaynağı için eletrik vb güç kaynağı olmayan yerler için tercih edilen tabela çeşididir. Işıksız tabelalar birçok sektörde tercih edilmekte ve dikkat çekici tasarımları ile reklamınızı yapmaktadır. Tabelalar hem iç hemde dış mekanlarda dekorasyona uygun olarak tasarlanmakta, alınan ölçülere göre tabelalarınız hazırlanıp montaj edilmektedir.

Işıksız Tabela Fiyatları

Tuzla tabela fiyatları kullanılan metaryele, tabela büyüklüğüne , tabelanın çeşidine göre değişiklik göstermektedir. En uygun tabela ve Kaliteli malzemelerden ürettiğimiz tabela fiyatları için bizden online fiyat teklifi almalısınız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Tuzla Işıksız Tabela Nedir? Fiyatları ve Çeşitleri Nelerdir?

Tabela sistemleri içerisinde en fazla tercih edilen tabelalardan biri olan ışıksız tabela, isminden de anlaşılacağı gibi herhangi bir aydınlatma sistemi içermeyen tabela cinsine verilen isimdir. Her sektörden firmaların kolayca kullanacağı bu tabela sistemleri diğer tabela çeşitleri ile de uyum içerisinde kullanılmaktadır.

Express Tabela olarak hem iç hem de dış mekânlarda rahatlıkla kullanılan ışıksız tabelalarda çok çeşitli boyut ve şekillerde hizmet vermekteyiz.

Bu tabelaların içerisinde aydınlatma materyalleri veya sistemi olmadığından sadece gün ışığında görülmekte, karanlıkta yani herhangi bir ışık kaynağı olmadığı durumlarda görülememektedir. Işıksız tabelalar, genellikle ışıksız ortamlarda veya gece görülmesine gerek olmayan konumlarda kullanılmaktadır. Bu tarz tabelalar çatı tabelası, cephe tabelası ya da yol veya totem tabelası gibi farklı şekillerde hizmet verebilmektedir.

Tuzla Işıksız Tabela Nedir ?

Tuzla ışıksız tabela Küçük ya da büyük ölçekli bütün firmaların kullandığı standart görsellerdir. Maliyeti uygundur, üretimi ve montajı da basittir, Işıklı tabelayla kıyaslandığında en büyük fark aydınlatma düzeneğinin bulunmayışıdır. Kasa derinliği bulunmamakta ve isteğe göre, istenilen tarzda tasarlanabilmektedir. Işıksız reklam tabelaları gün ışığında kolaylıkla seçilebildiği gibi, karanlıkta belirgin olarak görülemezler. Express Reklam olarak ışıksız tabela yaptırmak isteyen müşterilerimize genelde fosforlu yazı dijital baskı çalışması yapıyoruz. Diğer şekillerde hizmet verebilmektedir.

İstanbul Tuzla geneli ışıksız tabela hizmeti verdiğimiz bölgeler.

 • Akfırat Işıksız Tabela
 • Anadolu Işıksız Tabela
 • Aydınlı Işıksız Tabela
 • Aydıntepe Işıksız Tabela
 • Cami Mahallesi Işıksız Tabela
 • Deri Organize Sanayi Işıksız Tabela
 • Evliya Çelebi Işıksız Tabela
 • İçmeler Işıksız Tabela
 • İstasyon Işıksız Tabela
 • Mescit Mahallesi Işıksız Tabela
 • Orhanlı Işıksız Tabela
 • Postahane Işıksız Tabela
 • Şifa Mahallesi Işıksız Tabela
 • Tepeören Işıksız Tabela
 • Yayla Işıksız Tabela