Sopalı Bez Afiş

Sopalı bez afişler 260 gr Uzakdoğu vinil malzemeye dijital baskı yöntemi ile uygulanan baskıdır. Üstelik yaygın olarak reklam ve tanım amacı ile kullanılan materyallerden biridir.

sopali bez afis edited

SOPALI BEZ AFİŞ

Sopalı Bez Afiş 400×80 cm ince vinil denilen uzak doğu 250gr brandaya sanayi tipi dijital baskı makinelerinde basılmaktadır. Özellikle bu afişlerin genel amacı karşı tarafa bilgi vermektir.

Aynı zamanda çokça tercih edilen reklam ve tanıtım araçlarından biridir. Ayrıca gürgen sopa takılmaktadır.

Genellikle dış mekanlarda tercih edilir. Özellikle belirli bir boyutu yoktur. Yaptırmak isteyen firmaya veya kişiye göre değişmektedir.

Aynı zamanda kullanım alanı oldukça geniş olan afişlerdir. Hatta günlük hayatta sık sık karşımıza çıkmaktadır. Seçim afişleri, kurban bayramı afişleri, partiler, mağaza açılışları, duyurular, özel günler, fuarlar veya organizasyonlar gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Özellikle bu tarz çalışmaları yaparken hazırlanan tasarım çok önemlidir. Ayrıca basılan görseller kaliteli ve yüksek çözünürlükte olmalıdır. Çünkü yüksek çözünürlükte olmayan görseller baskıya uygun değildir. Ayrıca basılsa bile kötü bir görüntü oluşturacaktır. Aynı zamanda buradaki en önemli husus hedef kitleye hitap etmektir. Hatta kaliteli görsellerin yanı sıra canlı renkler de kullanılmalıdır.

Ayrıca kokusuz boyalar kullanılmalıdır. Çünkü sağlık açısından oldukça önemli bir noktadır.

Ayrıca yırtılmaz sağlam malzeme kullanılmalıdır.

Sopalı Afiş Fiyatları

En az 20 adet sipariş alınmaktadır. Aynı zamanda günlük üretim kapasitemiz 500 adettir.

Ayrıca kendi üretimimiz olan sopalı seçim afişleri fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Parti seçimleri
  • Özel organizasyonlar
  • Duyurular
  • Okul kayıt işlemlerinde
  • Tanıtım ve Reklam alanlarında
  • Emlak gayrimenkullerinde
  • Fuarlarda
  • Maç tribünleri

Sopalı Afiş

Herhangi bir mesajı vermek için özel olarak hazırlanan, üzerindeki baskının birkaç kelime ile anlatıldığı bez ya da kartondan hazırlanan sopalı afiş baskı en çok tercih edilen baskı türlerinden biridir. Bez afişler 260 gr Uzakdoğu vinil malzemeye dijital baskı yöntemi ile uygulanan baskıdır. Üstelik yaygın olarak reklam ve tanım amacı ile kullanılan materyallerden biridir.

Sopalı afiş baskıların sabit bir ölçüleri bulunmamaktadır. Genellikle seçim zamanlarında ya da maç tribünlerinde kullanılmaktadır. Reklam amaçlı da kullanılan sopalı afiş baskılar, emlakçılar tarafından da satılık ya da kiralık gayrimenkullerin afişleri olarak kullanılmaktadır. Sopalı afiş baskılar ile sizlerde firmanızın tanıtımını göze hitap edecek şekilde yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sopalı Branda Afiş

Sopalı bez afiş firmamız, deneyimli kadrosuyla birlikte (sopalı branda afiş) reklamın amacına ve hedefine yönelik modern tasarımlar oluşturur.

Sopalı Bez Afiş İmalatçısı

Bez Afiş birçok alanda kullanılmaktadır. Bez Afiş özellikle fiyat uygunluğu sebebi ile tercih edilmektedir. Bez Afiş üretimi düşük maliyetli olduğundan bir çok firma tarafından halen kullanılmaktadır. Bez Afişin malzemesi ismindende anlaşıldığı üzere bez yani kumaş olduğundan dış mekanda çok dayanıklı değildir. Bez afişin Uzun yıllar kullanılma gibi bir lüksü yoktur.

Bez Afiş ilk önceleri üzerine fırça vasıtası ile çeşitli sloganlar yazılmaya başlayarak reklam sektörüne adımını atmıştır. Bez Afişlerden çok yüksek adetlerde istendiginde ipek kalıp yapılıp, seri üretime geçilmiştir. İlk zamanlarda Bez Afiş afişlerin üzerinde çok fazla renk kullanılamıyordu. Ancak teknoloji ilerledi ve şuanda bez afişlerin üzerine , dijital baskılarda olduğu gibi resim baskısı bile yapılabilmektedir.

Branda Afiş, Vinil Afiş her boyda dijital baskı yapılarak kullanıma hazırlanır. bez afiş yerine artık vinil afiş yapıyoruz. Reklam afişleri avrupa vinil’e basıldığından uzun ömürlüdür.