Organizasyon Pano

Organizasyon Pano, Kına Nişan Nikah Düğün Evlilik Organizasyon Pano ürününün fiyatını öğrenmek ve online sipariş vermek için tıklayın!

organizasyon pano

ORGANİZASYON PANO

Organizasyon Pano baskılı ya da yazılı olarak isteğe özel ebatlarda ölçülerde üretilmektedir.

Ayrıca doğum günleri, AVM açılışları, kutlamalar gibi yerlerde kullanılır. Özellikle çokça tercih edilen reklamlar arasındadır.

Aynı zamanda strafor sütunlar ve pleksi sütunlar da üretmekteyiz. Kendi imalatımız olup 5 mm foreks ya da 5 mm fotobloktan imal etmekteyiz. Maket şeklinde ya da özel kesimli olarak temalı üretimlerde yapabilmekteyiz.

Bunun yanında en uygun fiyata imalat teslim adetli ya da katlamalı olarak taşıması kolay bir biçimde imal edebiliriz. Ayrıca pleksi sütunlar ve silindir küp strafor üretimlerimizde vardır.

Kısaca isteğe bağlı, özel üretim yapılabilmektedir.

Aynı zamanda kullanım alanı oldukça geniştir. Bu panolardaki amaç hedef kitleye hitap etmek veya hedef kitleyi harekete geçirmektir. Bununla beraber bu panoları üretirken dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır. Örneğin üzerine fotoğraf basılacaksa, basılan fotoğraf büyük boyutta ve çözünürlüğü yüksek (Orijinal ölçülerinde ise 72 dpi) olmak zorundadır . Aksi takdirde fotoğraf baskıya uygun olmayacak hatta basılsa bile kötü bir görünüm elde edilecektir.

Ayrıca zararlı dış etkenlerden korumak adına üzerine selefon adı verilen koruyucu malzeme yapıştırılmaktadır.

Bununla beraber üzerine sıvanacak baskı alanı temiz olmak zorundadır.

Özellikle ayakta durabilmesi için arkasına karton ayak takılmaktadır. Böylelikle ekstra bir malzemeye ihtiyaç duymadan sabit kalabilmektedirler.

Aynı zamanda karton ayak takılmayacak ürünler duvara asılabilir ve hoş bir görüntü elde edilebilir.

Bununla beraber kına, nişan, söz, doğum günü gibi özel günlerde resim şovalesi üzerine koyularak şık bir görünüm sağlayabilir.

Ayrıca kullanım alanları da oldukça geniştir

  • AVM açılışları
  • Kutlamalar veya doğum günleri
  • Mezuniyet törenleri
  • Söz, nişan, kına veya düğün gibi eğlence aktiviteleri
  • Bununla beraber kişiye özel tasarımlar da yapılmaktadır.

Organizasyon Pano modelleri ve örnekleri için resimlere ayrıca bakınız.

  • Fotoblok Baskı Fiyatları
  • Cam Yazıları
  • Cam Kumlu Folyo
  • Polikarbon Levha Baskı