Oracal Folyo Baskı

Yapışkanlı oracal folyo dijital baskı – (100x100cm) kredi kartına 6 taksitle, üstelik ücretsiz tasarım ve kargo fırsatıyla.

oracal folyo baski edited

Oracal Folyo Baskı

Oracal folyo baskı yöntemi kullanılarak tarafımızca yapılan baskılar iç ve dış mekanda en çok kullanılan baskı türleri arasında olmaktadırlar.

Arka kısmı yapışkan parlak veya mat kağıt üzerine yapılan baskı türlerinden biri olan oracal folyo baskı, reklam tanıtımı ve dekorasyon alanında sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen modellerde kesilmeye ve şekillendirilmeye uygun dijital baskı ürünüdür.

Uzun ömürlü yapısı sayesinde iç ve dış mekanlarda uygun olan oracal folyo baskı çeşitleri iç mekanlarda uygulandıklarında yüzey kaplama yani laminasyon işlemi gereklidir. Kullanımı kolay ve pratik olduğundan günümüzde reklam amaçlı en çok tercih edilen oracal folyo baskı hizmeti için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Oracal Orafol Orajet Mat ve Parlak Folyo Baskı

Oracal folyo baskılar istenilen ebatlarda iç mekan veya dış mekan baskı makinalarında elde edilir. üzerine parlak veya mat laminasyaon atılrısa daha dayanıklı olur. Folyo Baskılar, her türlü düz zemine yapıştırılabilir. Cam giydirme, araç kaplamarı ve eğimli zeminler için kullanılır. Floor graphic baskı, yer zemin folyosu gibi üzeri zor deforme olan bu folyolar zeminlere yapıştırılır.

Dijital Baskı sektöründe sıklıkla kullanılan oracal folyo baskı, tekniği genel olarak arkası yapışkanlı folyo üzerine dijital baskı yapılması şeklinde uygulanmaktadır. Folyo üzeri dijital baskı uygulandıktan sonra üzerine dayanıklılığını arttırmak amacı ile laminasyon kaplama (parlak laminasyon ve mat laminasyon olarak ikiye ayrılmaktadır.) yapılmaktadır.

oracal folyo baski orafol folyo baski orajet folyo baski edited

Oracal – Orafol – Orajet Dijital Baskı Folyosu

Folyo dijital baskı işinde oracal folyo materyali kendinden yapışkanlı alt kısmında koruma kağıdı bulunan reklam sektöründe hemen hemen her noktada kullanılan reklam malzemesidir. Farklı renklerde fabrikasyon üretimi bulunan modellerinin yanı sıra, istenilen dijital görsel de oracal folyo üzerine aktarılabilir. Genelde cam, ahşap kompozit, cephe uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

oracal folyo baskı ister iç mekan ister dış mekan folyo baskılarınızı baskı makinalarımız ile dış mekan folyo baskılarınız baha uzun ömürlü ve daha kaliteli baskılar ile Günlük Baskı Üretimi Kapasitemiz ile aynı gün teslimat. Yapışkanlı folyo baskı m2 fiyatları.