One Way Vision Dijital Baskı

One way vision, Delikli yapışkanlı folyo üzerine dijital baskı iç mekan ve dış mekan baskı ekonomik fiyat hızlı kargo ile adresinize gelsin.

one way vision edited

One Way Vision

OneWay Vision folyo baskı (delikli folyo baskı) cam folyo baskı olarakta bilinmektedir.

Özellikle cam giydirme binalarda tercih edilen uygulama son yıllarda çok kullanılmaktadır. One Way Vision (delikli folyo) ile cephe giydirme uygulandığında gün ışığının gücü nedeniyle içeriyi görmek mümkün değildir, fakat dikkat edilmesi gereken en önemli detay, gece içeride ışık yandığında uygulamanın gözükmeyeceği gibi dışarıdan içeriyi görmenin mümkün olabileceğidir.

Diğer malzemelerde olduğu gibi one way vision(delikli folyo) üzerinde de dijital baskı yapılmaktadır.

One Way Vision Baskı ve Fiyatları

One way vision mağaza gibi mekanların olmazsa olmaz bir reklam malzemesidir. Ürün cama uygulandığında delikler sayesinde dışarıdan içerisi görünmemektedir.

One Way Vision Baskı ve Uygulamalar

One Way Vision (OWV), cam yüzey giydirilmiş binalarda uygulanan yapışkanlı ve delikli bir malzemedir. Cama uygulanan owv kaplamaya dışarıdan bakıldığında reklamını yani görsel baskı görünür, içeriden bakıldığında sanki ince bir cam filmi varmış gibi dışarısı net bir şekilde görünür. Bu ürünün dışarıdan gelen güneşide bir nebze olsun kesme özelliği bulunur. One Way Vision uygulamalarını baskı, üretim ve montaj dahil A’dan Z’ye gerçekleştiriyoruz.

One Way Vision Folyo Baskı Uygulaması

one way vision folyo baskı satın aldığınızda M2’si İNDİRİMLİ olmaktadır. Online Tasarım’dan yapacağınız Oneway Vision Folyo alışverişlerinizde hızlı tasarım olarak gerçekleştirilmektedir. Detaylı Bilgi İçin Whatsapp Sipariş Hattımıza Mesaj Gönderin!

One Way Vision Delikli Folyo Nerelerde Kullanılabilir?

Malzemenin gözenekli olmasından dolayı içinden ışık geçirme özelliği olan bu yapışkan malzeme ofis ve bürolarda, mağazalar ve benzer alanlarda içeriden dışarının görünmesini, dışarıdan yapılan baskının görüntülenmesini sağlar. Ülkemizde delikli folyo olarak bilinmektedir. Verimlilik açısından uzun süre camda kalabilen bu malzeme özellik açısından akşamları farklı bir etki yaratmaktadır. İç mekanda yakılan ışığın yoğunluğuna bağlı olarak %80’ne varan bir şeffaflık oluşmakta ve içerisi görülebilmektedir. Baskı alanı içmekanda yoğun ışık yakıldığında dışarıdan (genellikle akşamları, veya gün ışığı olmayan kapalı mekanlarda) görülmesi zorlaşır. Kullanım alanınıza göre bu konuda uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

One Way Vision Baskı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Cephe giydirme yahut bir diğer adı delikli folyo olan One way vision baskı, binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamalarına denilmektedir. One way vision baskı, reklam uygulamaların da çokça rağbet görmekte olan bir çeşittir. Reklam aracı olarak kullanılan bu folyonun delikli olmasının elbette ki bir nedeni vardır. Camın iç kısmından bakıldığında dışarı görülüyor iken dışarıdan bakıldığında iç mekan görülmemektedir. Bu hizmetten gerekli verimlerin alınabilmesi için iş, alanında uzman kişilerden edinilmelidir.

Son sistem dijital cihazlar ile birlikte şahıs ve firmaların talep ettiği reklam uygulaması olan one way vision baskı ile sizlerde istediğiniz görüntüye kavuşabileceksiniz. Uygulamanın yapılacağı alana ait görseller detaylı bir şekilde incelenmektedir. Daha sonra fotoğraflanan bu mekanlara ait görseller çok yönlü olarak temin edilmektedir. Mekana ait bu fotoğraflar, alanına hakim uzmanlarca bilgisayar ortamında bir takım programlar eşliğinde tasarlandıktan sonra bina giydirme işleminin yapılması için tüketiciden izin beklenmektedir. Tüketici onayladıktan sonra ise yapım safhası başlamaktadır.

One Way Vision (OWV) Dijital Baskı

One way vision, adından da anlaşıldığı üzere tek taraflı görüş sağlanarak oluşturulan bir baskı türüdür. Halk arasında delikli folyo olarak da bilinir. Genellikle cephe kaplamalarında kullanılan one way vision baskı sayesinde dış mekandan görsel belirgin hale gelirken iç mekandan gözlemleyenler dışarıyı görebilir. Genellikle cam kaplı binalarda uygulanan bu malzeme delikli ve kendi kendine yapışabilen bir malzemedir. Alışveriş merkezlerinde ve cam cephe yapılarda one way vision baskıya sıklıkla rastlamaktayız. Bu malzemenin amacı aslında iç mekan görünümü engellemek ile beraber gün ışığını engellememektedir. Aynı zamanda harika bir reklam aracı olarak kullanılmaktadır.

One way vision baskı, diğer baskı türlerine göre delikli yapısı itibari ile görsel kayıplar oluşturmaktadır. One way vision baskı sayesinde hem mağazanızın reklamını yaparken, delikli yüzeyi sayesinde güneşi de hissedebilirsiniz. Ayrıca kişiye özel baskılar sayesinde mağazanın penceresinde görmek istediğiniz herhangi bir tasarımı uygulayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin ilgisini çekebilir veya merak etmesini sağlayabilirsiniz.

One Way Vision Baskı

One Way Vision Kaplama, işletme ve firmalar için ideal olan reklam ürünüdür. Çevreden bakıldığında yalnızca uygulanan görsellik fark edilirken, içeriden bakıldığında dışarısı kolaylıkla görünmektedir. One Way Vision Uygulama sonrası iç kısımdan bakıldığı zaman görüntü kalitesi %10 ile 15 oranında farklılık göstermektedir.

One Way Vision Baskı, hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız kategorilerimizde yer alan One Way Vision Uygulama örneklerimizi inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz One Way Vision Kaplama çeşitleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

One Way Vision Baskı Özellikleri Fiyatları

Reklam amacı ile sıklıkla kullanılan One Way Vision Baskı nedir? diye soracak olursanız, halk arasında delikli folyo baskı olarak daha yaygın bilinen baskı çeşididir. Delikli olmasının sebebi ise iç bölümden bakıldığında dışarının rahatlıkla görünmesini sağlar. Son sistem dijital cihazlar ile beraber firma ve şahısların en fazla talepte bulunduğu reklam uygulaması olan One Way Vision Baskı, ile arzu ettiğiniz görüntülere sahip olabilirsiniz.

One Way Vision Baskı

Outdoor reklamcılığının teknik elemanlarından. cam alanlara yapıştırılan bir malzeme. içerden yapıştırılır. dışarıdan görünür.

Üzerinde delikler olan, digital baskı yapılabilen bir malzeme. cam yüzeyler üzerine dışarıdan uygulanır. arka yüzü genellikle siyahtır. dışarıdan bakıldığında içerisi görünmez, içeriden dışarısı görülebilir demek isterdim ama ne yazık ki tam da öyle değil. camın hangi yüzü daha aydınlıksa o taraftan bakıldığında diğer taraf görünmez. yani gündüz güneş ışığı içerideki aydınlatmadan çok daha fazla olduğu için içeriyi göremezsiniz fakat ne zamanki güneş batar, bu sefer dışarısı karanlık olduğu için içerisi kabak gibi ortaya çıkar ve malzeme üstündeki baskı da fark edilmez olur.

Eğer solvent bazlı boya kullanan bi makinanız varsa ve bu malzemeye baskı yapıyorsanız kafayı bulmanız işten bile değildir. nerden mi biliyorum? ne olduğu belirsiz bir programla iki resmi birleştiren ama benim bilgisayarımda resimlerden sadece birini görebilmemden dolayı “evet şubenin camına sadece bunu yaptırmak istiyoruz ” dediğim, gerçek ortaya çıkınca herkes tarafından eleştirildiğim bu sayede ne olduğunu öğrendiğim türkçede ” cama giydirme ” dediğimiz olay, olgu.