One Way Vision Baskı

One Way Vision baskı diğer adıyla Delikli Folyo, binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamasıdır. One way vision reklam uygulamalarında çokça rağbet gören bir dijital baskı çeşididir.

One Way Vision Baskı

One way vision baskı yaptırma süreci artık çok daha kolay ve profesyonel!.. Dijital baskı lideri Express Reklam ile jet hızıyla ve en iyi fiyatlara yaptırın!

One way vision baskı kullanım alanı oldukça geniştir. Cam yüzeye sahip her yerde kullanılabilir. En çok kullanıldığı yerler ise, araba camları, mağaza vitrinleri ve dış yüzeyi cam olan binalardır. One way vision ölçüleri kullanılacak alan boyutuna göre belirlenirken, kalınlığı 0.15 – 0.2 mm aralığındadır.

One Way Vision

One way vision nedir? Ürünün ismi İngilizce olduğu için bu terimden çok, toplum arasında “delikli folyo” adı ile bilinmekte olan bir tür reklam amaçlı baskı prosedürüdür. PVC esaslı bir malzemeden üretilmekte olup, delikli bir yapısı vardır.

One Way Vision Nedir?

Farklı ölçülerdeki one way vision baskılarınızın siparişini verebilirsiniz. One way vision ile kaplanan camlarda, gündüzleri iç mekan görünmez fakat içeriden dışarısı görülebilir. Hava karardıkta sonra ise iç mekanda aydınlatmaların kullanılmasıyla içerisi görülmeye başlar. Sadece işinizin ölçüsünü yazın. Gerisini Baskimo hesaplasın. Her ölçü için sepetinize yeni bir one way vision baskı ürünü ekleyebilirsiniz.

Uygulamalar Alanları Cam Giydirme

1) Pencere grafikleri
2) Cam, perde, duvar reklamı
3) Araç grafikleri
4) Bina cam panelleri

Tasarımlarınız, en uygun genişlikteki malzemeye basılır. Büyük ebatlardaki tasarımlarınız, bölünmesi gerektiği takdirde taşma payları verilir ve parçalı olarak baskıya alınır.

Bu adımda verilen one way vision baskı siparişleri 720 dpi kalitesinde Roland baskı makinalarında basılmaktadır ve dış mekanda kullanıma uygun solvent baskılı ürünlerdir.

one way vision baski iceriden disariyi gosteren malzeme reklam urunu

One Way Vision Baskı Nasıl Uygulanır?

• Başlamadan önce; yapıştırılacak yüzeyin, kirden, tozdan, yağdan arınmış olduğundan emin olun.
• Grafiğinizin cama bakmasını sağlayın ve üstten bantlayarak sabitleyin. Daha sonra astarı bir miktar dikkatle geriye doğru soyun.
• Yapıştırılacak yüzeyi ve one way vision ürününün yapışkanlı kısmını, yarı yarıya sulandırılmış cam sil ile ıslatın.
• Bu şekilde, ürünü cam yerleştirebilir ve dilediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz.
• Daha sonra bir ragle yardımıyla ürün ile cam arasında kalan suyu kenarlara doğru iterek çıkartın.
• Astarın kalan kısmını da yapışkanlı yüzeyden ayırın ve aynı işlemleri videoda görüldüğü şekilde tekrarlayın.

Delikli Baskı

One Way Vision Baskı (delikli baskı) cam baskı olarak da bilinmektedir. Diğer malzemelerde olduğu gibi one way vision (delikli folyo) üzerinde de dijital baskı yapılmaktadır.

Özellikle cam giydirme binalarda tercih edilen uygulama son yıllarda çok kullanılmaktadır. One way vision (delikli folyo) ile cephe giydirme uygulandığında gün ışığının gücü nedeniyle içeriyi görmek mümkün değildir, fakat dikkat edilmesi gereken en önemli detay, gece içeride ışık yandığında uygulamanın gözükmeyeceği gibi dışarıdan içeriyi görmenin mümkün olabileceğidir.

One Way Vision Baskı Fiyatları

One way vision baskı fiyatları sayfamızdan one way vision siparişiniz için online fiyat teklifi alabilir. Siparişinizi online olarak verebilirsiniz. One way vision ürünler halk dilinde delikli folyo olarak bilinmektedir. Delikli yapışkanlı folyo ürünleri dışarıdan içeriyi göstermez, içeriden dışarıyı rahatlıkla görebilirsiniz.

Metrekare hesaplama çalışma mantığı şu şekil de işlemektedir. En ve boy ölçülerinizi santimetre cinsinden giriniz. Örnek: 300X200 (cm yazmanıza gerek yoktur.) size toplam metrekaresini ve toplam tutarı otomatik olarak hesaplayacaktır.

Tasarımı yükle butonuna tıklayarak tasarım dosyanızı PDF formatında yükleyiniz. Hazır tasarımlar da harf hatası, gibi diğer hatalar tarafımızca kontrol edilip sizlerden son onay alındıktan sonra baskı işlemine geçmektedir.

Hazır tasarım gönderdiğiniz de gözden kaçan hatalardan firmamız sorumlu değildir. Tasarımınız hazır ve ihtiyacınız olan ürün hakkında bilginiz var ise işlemlerinizi hızlı şekilde yapmanıza olanak sağlamak için bu sistem oluşturulmuştur.

Fiyat Teklifi Almak İçin Bize Ulaşın; One way vision baskılar da 1-5 m2 altı siparişler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer metrekare arası fiyatlandırmamız aşağıdaki gibidir. Fiyat listesi hazır tasarımlar için geçerlidir. Baskıya uygun hazır tasarımınız yok ise sipariş oluştururken mutlaka “TASARIM DESTEĞİ” seçeneğini seçiniz.

Delikli Baskı Cam Giydirme Örnekleri

One way vision diğer adıyla Delikli Folyo, reklam uygulamalarında oldukça fazla talep gören bir dijital baskı folyosudur. One way vision özellikleri bakımından diğer baskı çeşitlerinden ayrılmasının sebebi delikli yapısıdır. Delikli olmasının sebebi ise, içeriden bakıldığı zaman dışarının rahatlıkla görünürken dışarıdan bakınca içerinin görünmemesidir. Bu özelliğinden dolayı baskı yapılacak olan yüzey beyaz, yapışkanlı yüzey ise siyahtır.

One Way Vision Baskı, kullanan işletme ve firmalara cazip gelen bir reklam ürünüdür. Dışarıdan bakıldığında sadece uygulanan görsellik fark edilirken, içeriden bakıldığında dışarısı rahatlıkla görünmektedir. Her ne kadar iç kısımdan bakıldığı zaman görüntü kalitesi %10 ile 15 civarında değişiklik göstermektedir.

Sizlerde One Way Vision Baskı, hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız sitemizde yer alan baskı örneklerimizi inceleyip bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

One Way Vision Dijital Baskı

Reklam amaçlı kullanılan One Way Vision Baskı, halk arasında delikli folyo baskı olarak da bilinmektedir. Delikli olmasının nedeni ise iç kısımdan bakıldığında dışarının rahatlıkla seyredilmesini sağlar. Son sistem dijital cihazlar ile birlikte firma ve şahısların en çok tercih ettiği reklam uygulaması olan One Way Vision Baskı, ile istediğiniz görüntülere sahip olabilirsiniz.

Uygulama yapılacak olan cephelerin fotoğrafları detaylı bir şekilde temin edilmektedir. Sonrasında ise fotoğraflar, alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız tarafından bilgisayar ortamında tasarlanarak oluşturulmaktadır. Bina işleminin giydirilmesi için müşteri onayı alınır ve ardından faaliyete başlanır.

One Way Vision Baskı, uygulamasını yaparken tüm yüzeylerin ölçüleri eksiksiz bir şekilde kontrol edilmektedir. Ölçümleme sırasında fazlası ile dikkat edilmeli ve derz aralarını da hesaba katılması gereklidir. Alınacak olan ölçülerin yanlış olması ise yapılan çalışmaların boşa gitmesine neden olacağından bu işi alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile yapmanız kaliteli bir işçilik için daha sağlıklı olacaktır.

One Way Vision Baskı Kullanım Alanları

Kullanım alanı fazlası ile geniş olan One Way Vision Baskı, cam yüzeylere sahip olan hemen hemen her yerde uygulanmaktadır. En çok kullanıldığı alanlar ise dış yüzeyi cam olan binalar ile logo yapıştırma ve araba camları ile mağaza vitrinlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

One Way Vision Baskı Avantajları Nelerdir?

İnce ve delikli bir yapıya sahip olan One Way Vision Baskı, alanında uzman kişiler tarafından yapıldığı zaman başarılı sonuçlar sergilenmektedir. One way vision baskı hizmetinde de dış mekan afişlerin çoğunda uygulanan solvent bazlı boyalar kullanılır.

Türkiye çok mevsim geçiren bir ülke olduğundan kullanacağınız reklamın kalitesi, reklamdan uzun süre faydalanmanızı sağlamaktadır. Solvent bazlı boyalar dış etmenlere ve sert mevsimlere karşı fazlası ile dayanıklı olan boya çeşitleridir.

One Way Vision Baskı hizmeti tüketicilere içeriden bakıldığında dışarıyı görebilme imkanı sağlamaktadır. Alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız istenilen hassasiyeti sunmaktadır. Böylelikle siz değerli müşterilerimiz kaliteden ödün vermeden uzun süre kullanım imkanı yakalayabilirsiniz.

One Way Vision Baskı m2 Fiyatları

Aynı ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların dahi talepleri ihtiyaçlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle one way vision baskı fiyatları ile ilgili sitemizden net bilgi almak mümkün değildir. İstediğiniz özelliklere uygun fiyat tespiti için detaylı bilgiler sunmaktayız.