Maltepe Pleksi Kutu Harf

Maltepe pleksi kutu harf ışık türüne göre ayrılır. Pleksi harfler hem önden hem yandan ışıklı olması ve sadece yandan ışıklı olması şekliyle ikiye ayrılır.

pleksi kutu harf

Maltepe Pleksi Kutu Harf

Kutu Harf Tabela Fiyatları, Krom Kutu Harf ve Maltepe Pleksi Kutu Harf Tabela Tasarla ve 3 boyutlu olarak gör, anında kutu harf fiyatını hesapla.

Maltepe kutu harf imalatı pleksiglas, paslanmaz krom, alüminyum, bakır gibi malzemeler plaka şeklindeyken, lazer yada cnc rother kesim sistemi ile her hangi bir harfi yada şekli kestikten sonra, yanak kısımlarına aynı malzemeden yapıştırma sureti ile belli bir kalınlık verme işleminin bütününe denir.

Tabelanız Işıklı mı Işıksız mı Olsun? Seçiniz. Işıksız. Pleksi Harf Işıksız. Pleksi Harf Işıksız. Işıklı. Pleksi Harf. Maltepe Pleksi Kutu Harf Kutu Harf Tabela Tasarlamak İçin Bir Kaç Adımda Tabelanızı Tasarlayın, Online Fiyatlarını Görün, Sipariş Verin.

Maltepe Kutu Harf

Maltepe ışıklı ve ışıksız kutu harf en uygun fiyatlarla imalatı TabelaHesapla.com da! En ucuz fiyatlar, fason üretim, Pleksi, paslanmaz krom kutu harfleri satan firma.

Maltepe Kutu Harf tabela fiyatı net bir rakam vermek doğru olmayacaktır, montaj yapılacak yerin il ve ilçesine göre, kullanılacak malzeme ve işçilik, vinç kiralama gibi unsurlar göz önünde bulundurularak 3.500 TL ile 15.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

Pleksi Kutu Harfler ışık türüne göre ayrılır. Pleksi harfler hem önden hem yandan ışıklı olması ve sadece yandan ışıklı olması şekliyle ikiye ayrılır.

pleksi kutu harf tabela 1 edited scaled

Maltepe Pleksi Kutu Harf Tabela

Maltepe Pleksi Kutu Harf Tabela akrilik malzemesinin istenilen tasarımda router yardımıyla kesilip kenarlarına bant dönülerek oluşturulan bir tabela çeşididir.

İstenilen renkte ve istenilen büyüklükte yapılan Pleksi Kutu Harf Tabela düz zeminlere uygulanabilir. İçerisinde led yardımıyla ışıklandırılan veya istenildiği taktirde ışıksız olarak da kullanılan bu tabela çoklu renk seçenekleri ile istenilen sonucu elde etme konusunda çok daha hızlı ve pratik çözümler sunabilir.

Indoor ve Outdoor olarak da kullanılan Pleksi Kutu Harf Tabela göstermiş olduğu tokluk ve istenilen tasarımda kolayca yapılabilmesinden ötürü firmaların öncelikli tercihleri arasına girmiştir.

Maltepe Pleksi Kutu Harf Nasıl Yapılır?

Maltepe pleksi kutu harf Pleksiglass levhaların cnc router veya cnc lazer ile kesilerek istenilen forma getirildikten sonra el işçiliği ve kloroform ile iç kenar ve dış kenarlarına istenilen ölçülerde bant dönülerek kutu haline getirilmesidir. Pleksi kutu harfler Pleksi havuzlarında renk kodları dökülerek döküm ile imal edilir Renk seçeneği çoktur istenilirse Ral kodu rengine veya CMYK rengine göre de özeI döküm yaptırılabilir. ışıklı ve ışıksız olarak imal edilebilir.Pleksi kutu harfi diğer materyallerden ayıran en önemli özelliği ışığı homojen yansıtması ve hafif olmasıdır. Plexiglass olarak da adlandırılan malzeme ısıtılarak yumuşatılır ve istenilen forma sokulur. Çoğu yerde camdan daha zor kırıldığı için cam olarak da kullanılmaktadır.

Kutu harf, Kutu harf fiyatları, Kutu harf tabela, Krom harf, Krom kutu harf fiyat, Pleksi kutu harf, Işıklı harf ve kutu tabela seçenekleri Maltepe Kutu Harf’te

Ayrıca reklam ve tabela firmalarının fason kutu harf ve özel üretim merkeziyiz. … Kalın Pleksi (akrilik) Yüzlü Yanak Alüminyum veya Paslanmaz Kutu Harf.

plexi kutu harf tabela ve pleksi kutu harf nedir edited

Maltepe Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Maltepe pleksi kutu harf renkli ve renksiz ışıklı ve ışıksızlık gibi özellikleri olan güneş, yağmur, kar, gibi doğa koşullarına ve olası darbelere göre oldukça dayanıklı, şeffaf niteliğiyle dikkat çeken bir kutu harf modelidir.

Pleksi kutu harfli tabelaların içerisine yerleştirilecek ledler aracılığıyla hem tabela aydınlatması hem de şirket renklerinin sergilenmesiyle doğacak güzel bir uyum sağlanmaktadır.

Dış mekanlar da genellikle silikonlu iç mekânlarda ise silikonsuz ledlerle aydınlatılma yapılmaktadır. Pleksi kutu harf genellikle çok tercih edilen ürün kategorisindedir. Çünkü oldukça şık olmakla birlikte aynı zamanda çok yüksek maliyette değildir.

Maltepe pleksi kabartma tabelaları, ışıklı pleksi kabartma ve ışıksız pleksi kabartma olmak üzere ikiye ayrılır. Harf kabartma yöntemiyle yapılan pleksi kabartma tabelaları, son yıllarda en yaygın kullanılan tabelalardandır. Ve oldukça şık bir görünüme sahiptir.

İstanbul Pendik Pleksi Kutu Harf imalatında uygun fiyatlar verebiliyoruz çünkü artık Pendik bölgesinde de aktif olarak çalışıyoruz.

İstanbul Maltepe geneli pleksi kutu harf hizmeti verdiğimiz bölgeler.

 • Altay Çeşme Pleksi Kutu Harf
 • Altıntepe Pleksi Kutu Harf
 • Aydınevler Pleksi Kutu Harf
 • Bağlarbaşı Pleksi Kutu Harf
 • Başıbüyük Pleksi Kutu Harf
 • Büyükbakkalköy Pleksi Kutu Harf
 • Cevizli Pleksi Kutu Harf
 • Çınar Pleksi Kutu Harf
 • Esenkent Pleksi Kutu Harf
 • Feyzullah Pleksi Kutu Harf
 • Fındıklı Pleksi Kutu Harf
 • Girne Pleksi Kutu Harf
 • Gülensu Pleksi Kutu Harf
 • Gülsuyu Pleksi Kutu Harf
 • İdealtepe Pleksi Kutu Harf
 • Küçükyalı Pleksi Kutu Harf
 • Yalı Mahallesi Pleksi Kutu Harf
 • Zümrütevler Pleksi Kutu Harf