İstasyon Buzlu Folyo

İstasyon buzlu folyo cam kaplama özellikleri ve geniş renk seçenekleri en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Kumlama fiyatları ile burada. En uygun özel kumlu folyo kesim fiyatları ve çeşitleri size gelsin.

İstasyon Buzlu Folyo

İstasyon buzlu folyo cam kaplama, camın farklı tekniklerle şeffaflığının giderilerek flu bir görünüm verilmiş halidir. Bu fabrikasyon olarak camın kumlama işleminden geçerek ya da kumlama folyo baskı ile kaplanması ile sağlanmaktadır. Fabrikasyon kumlama daha zor ve zaman alıcı bir iş olduğundan son yıllarda kumlama folyo baskı tekniği daha çok tercih edilmektedir. Hem daha hesaplı hem de dayanıklı ve dekoratif açıdan estetik bir görünüm sağlamaktadır.

İstasyon Buzlu Folyo, Firmamız siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaç taleplerini en iyi şekilde karşılamak için en geniş yelpazede ürün ve hizmeti sizlere sunmaktadır. Firmamız daima müşteri beğenisini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak amacı ile işini yapmış olmaktadır.

İstasyon buzlu folyo, uygulamasında kullanılan folyo hafif grimsi olarak 122 cm eninde 50 metrelik bobinler halinde üretilmektedir. Vektörel olarak tasarlanan geometrik şekiller, logolar veya çizgiler makinalarda kesildikten sonra cama uygulanır.

İstasyon buzlu ve buzlu folyo, genellikle ofis camlarında, arkasında yer alan kişilerin ve ürünlerini kapatmaması, amacı ile ofislerin ve iç mekan görselini değiştirme amaçlı tercih edilen bir folyo türüdür. Kumlama folyo uygulamalarımız. Kumlama folyo uygulama. Tuzla’nın İstasyon mahallesinde kumlama folyo ve cam üzeri kumlama folyo işlemi yapmaktayız. Firmamız buzlu folyo uygulaması, cam kumlama folyo, buzlu folyo kesim ve uygulamaları gibi çalışmalar yapmaktadır.

İstasyon buzlu folyo, cam üzeri buzlu folyo bizim işimiz buzlu folyo ve kumlama işleri için bizleri arayınız. buzlu folyoya halk arasında buzlu folyo da deriz. Buzlu folyo kuaför hukuk bürosu ofis camlarında da kullanılıyor. Özellikle bel altı yerden 80 cm kadar cam kaplaması yaptıran çok oluyor. buzlu folyo uygulanan camın arka tarafı gözükmez cam üzerinde şık bir görünüm sağlar. Bunlardan bazıları buzlu folyo ile kaplama, cam kumlama, kumlama folyo kaplama ve ofis büro işyeri buzlu folyo kaplamalardır.

İstasyon Buzlu Folyo Cam Kaplama

Özellikle iç mekanlarda kullanılan Kumlama Folyo Baskı uygulaması ile dekoratif ve estetik bir görünüm sağlanırken aynı zamanda kullanıldığı alana dik gelen ve göz alan güneş ışınlarına karşı filtre görevi görmektedir. Böylelikle gün ışığından yararlanırken göz alıcı etkisi de kırılmış olmaktadır.

Kumlama Folyo Baskı uygulamasında kullanılan kumlu folyolar, hafif gri renktedir. Baskı yöntemi ile istenilen renk ve desenlerde üzerine baskı yapılabilmektedir. 122 cm eninde, 50 metrelik bobinler halinde üretilen kumlu folyolar, büyük ebatlı yüzeylerde kullanılacaksa, birbirinin üzerine 5 mm bindirilerek istenilen ebatta üretilirler. Yüzey kaplandığında Kumlu Cam görünümü elde edilmektedir. Kumlu folyo üzerine plotter makinelerinde istenilen desen, çizim, resim ve yazılar basılmaktadır. Baskıdan çıkan folyo iyice kuruduktan sonra istenilen yüzeye uygulanmaya hazır hale gelir.

İstasyon Buzlu Folyo / Buzlu Cam Filmi

İstasyon buzlu folyo, cam folyo görünüm ve renkli vitray cam film görünümünde çeşitleri mevcuttur. Ayrıca ışık koşullarına göre renk değiştiren statik cam filmleri modelleri de bulunmaktadır. Dekoratif olarak tüm isteklerinize kaliteli ve şık bir şekilde cevap veren hizmetlerimiz arasında buzlu cam folyosu canlı renklerin hakimiyeti ve görüntüsü ile eşsiz bir görsellik kazandıracaktır. Sizlerde bu hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Görmeye alışık olduğumuz ve beğeniyle baktığımız işletme alanlarında sıklıkla karşılaştığımız cam giydirme işlemleri dekoratif kumlama olarak karşımıza çıkmaktadır. Faaliyetini üstlenmiş olduğunuz işlerin rengini yansıtan güçlü dekoratif kumlama ve buzlu cam folyosu ile sizlerde alanlarınıza benzersiz bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Gelen tüm istekler doğrultusunda farklılık gösteren bu hizmetler ile ilgili net bir fiyat bilgisine ulaşmak ya da dekoratif kumlama, buzlu cam folyosu ve dijital baskı hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Buzlu folyo kendinden yapışkanlı buzlu folyo (kumlama folyo). En 100cm ve 120cm seçilebilir. Satın alma ekranında dilediğiniz uzunluğu seçebilirsiniz. Buzlu folyo ile içerinin görünmesini istemediğiniz cam veya duşa kabin kaplayabilirsiniz. Düz ve pürüzsüz yüzeyler için uygundur. Su, nem ve sıvı yüzey temizleyicilere karşı dayanıklıdır, rahatlıkla silebilirsiniz. Ürünlerimiz yoğunluğa göre 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kendinden yapışkanlı olması sayesinde uygulanması oldukça kolaydır, uygulama yapmadan önce sizin için hazırladığımız uygulama videolarını mutlaka izleyin.

İstasyon Cam Kumlama

Pleksiglass, kolay işlenebilen, yüksek ışık geçirgenliği olan bir maddedir. Özellikle aydınlatma sektöründe kullanımı oldukça yaygındır. Yapısı hafif plastiktir. Cama oranla 6 kat daha sağlam ve dayanıklıdır. Isı yalıtımı cama oranla % 20 daha azdır. Kolay şekillendirilebilir yapıdadır. Düzgün ve pürüzsüz pleksi kumlama levhalar, birçok alanda kullanılmaktadır.

Hava koşullarına dayanıklı olması, hızlı yapıştırıcılarla uyumu, zararsız olması ve kolay temizlenebilirliği ile pleksi kumlama son yıllarda birçok alanda yoğun talebi olan bir üründür.

Kumlama Folyo Özellikleri

Kendinden yapışkanlı olan Kumlama Folyo ile cam yüzeylere daha kısa sürede ve daha az işçilikle şık bir görünüm vermek mümkündür. Camın saydamlığını yüzde 10 oranında azaltmakta ve istenilen renk ve desenlerde cama estetik görünüm katmaktadır.

Güneş ışığının göz alıcı etkisini ortadan kaldırarak ortamın gün ışığından oldukça yüksek derecede yararlanarak aydınlık olmasını sağlamaktadır. Esnek yapısı sayesinde çok kolay şekillendirilmekte ve girintili çıkıntılı yüzeylerde bile sorunsuz bir kaplama yapılabilmektedir.

Kumlama Folyo, dayanıklıdır, sıcaklık, nem, ıslanma gibi dış etmenlerden etkilenmemektedir. Ofislerde, hastanelerde, bankalarda aynı alanda farklı bölümler oluşturulmakta, kaplandığı camdan dışarısı net olarak görünmemektedir. Bu da kullanım alanlarının geniş olmasını sağlamaktadır.

Camlara kolaylıkla kumlama cam yazıları, şirket logoları, dekoratif desenler, şekiller ve resimler uygulanabilmektedir. Renk ve desen seçenekleri oldukça zengindir. Tüm bu özelliklere sahip Kumlama Folyolar aynı zamanda fabrikasyon cam kumlama tekniğine göre daha ekonomiktir.

İstasyon Buzlu Folyo Kaplama

Normal kumlu folyolar hafif grimsi olarak 122 cm eninde 50 metrelik bobinler halinde üretilmektedir. Vektörel olarak tasarlanan geometrik şekiller, logolar veya çizgiler makinalarda kesildikten sonra cama uygulanır.

Kapalı ofislere daha aydınlık bir görünüm katan cam uygulamaları artık gelişen teknolojiler ile yeni çalışmaları beraberinde getirmektedir. Talep edilen yerde estetik bir görünüme ulaşmak için yaptırabileceğiniz ofis cam kumlama işlemlerde özel desen çalışmalarına başvurulmaktadır.

Ofis Cam Kumlamanın Avantajları

Dijital baskı uygulamalarında fazlası ile kapsamlı çalışmalar gerçekleştiren firmamız, istediğiniz görsel ve modeli sizler için hazırlayarak sunmaktadır. Sunduğumuz başarılı çalışmalarda cam kumlama folyo aracılığı ile istenilen tüm görsel ve desen uygulamalarına yer verilmektedir. Üstelik yarı saydam ya da şeffaf folyo üzerine dijital baskılar yaparak cam yüzeylerde renkli ve transparan görsel uygulamaları da hazırlamaktayız.

Ofis içi cam kumlama uygulamaları çoğunlukla kullanıldığı alana güzellik katmaktadır. Ayrıca camları yerinden sökmeden sunacağımız hizmetler sayesinde maliyet ve zaman açısından kazanç elde edebilirsiniz. İstasyon Buzlu folyo olarak da bilinen bu çalışmalar artık yeni ofis konseptlerinde sıklıkla karşınıza çıkacaktır. Firma olarak sınırsız seçenek sunarken özgün tasarımları da sizlerle buluşturmanın sevincini yaşamaktan gurur duyuyoruz. Dilediğiniz örnek görsellere ulaşmak ve daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz ve siparişlerinizi oluşturmanız yeterli olacaktır.

Konut Cam Kumlama Hizmetleri

konut cam kumlama hizmetleri aynı zamanda ofis içi uygulamalarda çoğunlukla tercih edilen ofis cam kumlama son dönemlerde konut cam kumlama olarak da tercih edilmeye başlamıştır. Yaşam alanında da bir home ofis bulunan bireyler dekoratif uygulamalardan faydalanmak isteyebilirler. Bu süreçte tüm logo ve görsel çalışmalar, uygun materyaller ile üretilerek sizlerle paylaşılmaktadır.

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı sunmuş olduğumuz dijital baskı hizmetleri, ofis, konut ve plaza içi dekorasyon seçenekleri ile devam etmektedir. Buzlama yani kumlama çalışmalarının kullanıldığı alana estetik bir görünüm kattığı ve uzun vadeli kullanılabildiği de kesinlikle unutulmamalıdır. Zaten sunmuş olduğumuz tüm hizmetler firmamızın garantisi kapsamındadır.