Işıksız Tabela

Işıksız Tabela özellikleri ve modelleri en uygun fiyatları ile expresstabela.com’da. Vinil polikarbon tabela uygun fiyatlar ile burada. Işıksız tabelalar genel olarak gece kapalı olan iş yerleri için kullanılır. Burada ki amaç gece herhangi bir reklam yapmamasındandır.

Işıksız Tabela

Bu tabelaların içerisinde aydınlatma materyalleri veya sistemi olmadığından sadece gün ışığında görülmekte, karanlıkta yani herhangi bir ışık kaynağı olmadığı durumlarda görülememektedir. Işıksız tabelalar, genellikle ışıksız ortamlarda veya gece görülmesine gerek olmayan konumlarda kullanılmaktadır. Bu tarz tabelalar çatı tabelası, cephe tabelası ya da yol veya totem tabelası gibi farklı şekillerde hizmet verebilmektedir.

Işıksız Tabela Fiyatları Nelerdir?

Işıksız tabelalar sadece gün ışığında görülüyor olsa da firmalar için iyi birer reklam aracıdır. Kullanım alternatiflerinin fazla olması ve uygun fiyatı onu çok tercih edilen bir tabela cinsi haline getirmektedir.

Işıksız Tabelalarda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Işıksız tabelaların ışığı geçirmesi gibi bir gereklilik olmaması sebebiyle yapımında kompozit, alüminyum polikarbon, pleksiglas veya vinil germe gibi çok çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bu tabelaların tasarımı, üretimi, kurulum ve montajının iyi şekilde yapılması onun uzun ömürlü olmasını sağlayan etmenlerin başında gelir. Gerekli bakım veya onarımlarla ışıksız tabelanız size uzun seneler başarı ile hizmet verir.

Işıksız Tabela İmalatı

Işıksız tabela imalatında; Kompozit panel üzerine folyo kesim yazı, ışıksız krom harf, pleksi kutu harf veya dekupe harf uygulanarak imal edilen tabelaların yanı sıra ışıksız vinil germe ve ışıksız polikarbon tabela imalatımız bulunmaktadır. Işıksız tabelalar istege bağlı olarak dışarıdan spotlar ile aydınlatılabilir.

Işıksız Reklam Tabelası

Her zaman tabelalar da kullanılan tabelaların yükseklik ve genişlik ile ilgili fiyatlandırılma çıkarılmakta ve tabelanın montajlanması gibi ilave ücretler eklenerek fiyatlandırılma çıkarılır.

Firmaların tabela seçimleri arasında en fala tercih edip kullandıkları tabelaların başında ışıksız tabela gelmektedir. Işıksız tabela isminden de anlaşılacağı gibi üzerinde herhangi bir aydınlatma materyali veya düzeneği olmayan tabelalardır.

Işıksız tabelalarda ne kadar sadece gün ışığında kullanılsa da iyi birer reklam aracıdır. Her tabela da olduğu gibi bu tabelaların da uzun ömürlü ve sağlam olması önemlidir.

Işıksız Tabela Hizmeti Almak İçin Bize Ulaşın!

Işıksız tabelalarının temel iskeletinin sağlam olması önemlidir. Her türlü hava koşullarından etkilenmemesi için gerekli önlemlerin alınması zorunludur. Özellikle demirden yapılmış iskeletlerin nemden ve pastan korunması gereklidir.

Işıksız tabelalara gerekirse dışarıdan aydınlatma konulabilinir. Ancak bu ışıklı bir tabelanın vermiş olduğu verimi ve göz alıcılığı her zaman sağlamayabilir.