Işıklı Tabela

Işıklı tabela hizmeti almak için İstanbul’un tabela merkezi Express Reklam’dan ekonomik fiyatlar ile sipariş verin tabelanız size gelsin.

Işıklı Tabela

Işıklı tabelanız yoksa,var olan ışıksız Tabelanız, gün boyunca orada bulunan müşterilerinize varlığınızı bildirir. Ama büyükşehirler de yaşıyorsanız gecenin ilerleyen saatlerine kadar görünür olmak zorundasınız.

Işıklı tabela görsellerini yakından inceleyin! Fiyat teklifi ve keşif desteği almak için bize ulaşın. Express Tabela tasarım aşamasından montaj sonrası bakım onarım, desteği dahil sunmaktadır. Bu alanda sorunsuz hizmet almak için müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Işıklı Tabela 24 Saat Çalışan Reklam Elemanınız Olacak! Bilincimiz ve görsel hafızamızdaki; şehir, cadde ,alışveriş merkezleri ve ünlü kentsel alanlar, aslında hepsinin neredeyse kontrolsüz bir şekilde oluşumunun dekoratif mimarı Işıklı Tabela. akşamları yürüyüş yapmak için tercih ettiğimiz yollar , bazı firmaların iş yerlerinin dikkat çekiciliği, özellikle akşamları bulunduğumuz ortamı anında konumumuzu anlaya bilmemizi sağlayan; Işıklı Tabela.

Neden Işıklı Tabela Yaptırmalıyım? Işıklı Tabela, markanızın/firmanızın günün 24 saati göz önünde olmasını sağlar ve belkide günün en etkileyici görüntüsünü hava karardıktan sonra verirsiniz. Firmamız sürekli bakım garantisi vererek tabelanızın sürekli parlamasını sağlar.

Işıklı Tabela Modelleri

Işıklı Tabela Çeşitleri Nelerdir? Zemin malzemelerinin içinde yaygın olarak kullanılan Pleksi Glass’ın en önemli özelliği, ışık geçirgenliğine sahip olmasıdır. Halk arasında “mika” olarak bilinen bu malzeme, çok sayıda renk seçeneğine sahiptir. Kalınlığının doğru belirlenmesi önemlidir. Çünkü gereğinden fazla ince olan malzeme, fazla ısı veya soğuk nedeniyle deformasyon geçirecektir.

Tabelanızı Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir! Piyasada görülen birçok ışıklı tabela örnekleri, maliyeti düşürmek amacıyla kalitesiz ve yanlış malzemelerle yapılmaktadır.

Beyaz zeminli tabelalarda dalgalı ve hareli bir görüntü ortaya çıkıyorsa, bilinmeli ki yanlış malzeme kullanılmıştır. Işığın malzemeyle uyum sağlayarak, homojen bir görüntü oluşturması için uzman bir kadrodan hizmet almak çok önemlidir.

Işıklı Tabela m2 Fiyatları Nedir?

Ayrıca kullanılacağı yerin ve monte edileceği konumun analizinin iyi yapılması gereklidir. Hava şartlarına uygun olan ölçüler dikkatle belirlenmelidir.

Işıklı tabela m2 fiyatları kullanılan malzemeye göre veya ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Uzman kadromuzun elinden titizlikle çıkmış ışıklı tabelaları, uygun fiyatlarla sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bize yaptırmak istediğiniz ışıklı tabelanızın ölçülerini mail olarak gönderin! tabelanızın montajını yaptıracağınız. Alanın bize sağ sol ve orta kısımından fotoğraf gönderin logonuzu ve ışıklı tabelanızda neler yazmasını belirtin ve gerisini bize bırakın kurumsal bir tabela tasarımı ile fiyat teklifinizi size göndereceğiz.