İç Mekan Dijital Baskı

İç mekan baskılar mağaza, avm, fuar gibi alanlarda kullanılmaktadır. Yüksek çözünürlüğü ve kalitesi sayesinde dijital baskı çeşitleri arasında yer almıştır.

ic mekan dijital baski

İç Mekan Dijital Baskı

Dijital baskı Fiyatları görsel ebadı ve kullanılacak malzemeye göre hesaplanır.

İç Mekan Dijital Baskılarımız, Avm, Mağaza, fuar gibi kapalı alanlarda kulanılır. Yüksek Çözünürlüklü resimlerde daha net ve kaliteli baskı elde edilir.

İç mekan dijital baskılar güneşe ve kötü hava koşullarına dayanıklı değildir.

İç Mekan Baskı

Avm, Mağaza, fuar gibi kapalı alanlarda kulanılır. Yüksek Çözünürlüklü resimlerde daha net ve kaliteli baskı elde edilir.Güneşe ve kötü hava koşullarına dayanıklı değildir.

İç Mekan makinalarda Poster baskı, afiş baskı, folyo baskı, fotoblok baskı, duratrans baskı, roll up baskı, canvas tablo, fotoblok tablo, vitrin görselleri, mağaza görselleri, kırlangıç bayrak imalatı yapılır.

İç Mekan Baskı – Indoor Printing

İç mekan baskı (INDOOR PRINT) kapalı mekanlarda ve iç mekanlarda kullanılan bir baskı türüdür. Kalite türüne göre değişik göstereceği gibi daha net fotoğraflar da baskı çeşidine göre tercih edilmektedir. Su bazlı boya yapısı gereği UV ışınlarına (Güneş) – Yağmura Maruz Kaldığında Dış Mekan Baskıya Göre Çabuk Yıprana Bilmektedir. İç Mekan Baskıda Vinil / Branda, Folyo, Foreks, Fotoblok, Şeffaf Folyo, Pleksi Üzeri Sıvama Baskı, Poster, Canvas, Duratrans Gibi Zengin Malzeme Türüne Sahiptir. Tüm Baskıları Makina Parkurumuzda Bulunan Sıcak Laminasyon Koruma Atılmaktadır. Böylece Dayanıklılık ve Baskıya İstenilen Parlaklık ve Mat Görüntüsü Verilmektedir. Kullanım Alanınıza en uygun malzemeyi teknik ekibimiz sizi bilgilendirip en doğru tercihi yapabilmeniz için yardımcı olacaktır.

İç Mekan Reklam Nedir?

İçmekan Reklam, kitleye ulaşması istenen mesajın en uygun biçimde ulaşmasını amaçlayan içmekanlarda kullanılan reklamların tümüne denir. Tanıtım standları, alüminyum çerçeveler, broşur tutucular ve bunun gibi ürünler içmekan reklam araçlarıdır.

İç Mekan Baskıları

Genellikle aşırı sıcak ve yağmur gibi normal hava koşullarının dışındaki kötü hava koşullarına maruz kalmayacak yerler için kullanılacak görsellerde iç mekan dijital baskıları tercih edilir.

İçmekan baskıları yüksek kalite çözünürlükte baskı olanağı sağlar ve verdiği canlılık ile birlikte mükemmel görünüm sağlar

Çözünürlük Yüksektir

İçmekan baskıları yüksek kalite çözünürlükte baskı olanağı sağlar ve verdiği canlılık ile birlikte mükemmel görünüm sağlar.
Alışveriş merkezleri, mağazalar, fuar, kongre ve lansmanlar gibi kapalı alanlarda kulanılır. Yüksek çözünürlüklü olması nedeniyle baskılarda daha net ve daha canlı görüntüler elde edilir.