Folyo Baskes

Folyo baskes baskı makinesiyle folyo dijital baskı kredi kartına 6 taksitle, üstelik ücretsiz tasarım ve kargo fırsatıyla.

Folyo Baskes

Folyo baskes makinalarla basılabilen ısı transfer reklam folyoları. Reklam baskes folyo en ucuz fiyata almak için Expresstaabela.com’a tıklayın!

Baskes Özel Folyo Etiket Baskı ürün çeşitleri Sticker Etiket || İstanbul’da! Etiket Baskı üreticiden en uygun fiyatlarla sizi bekliyor!

Folyo Baskes – Özel Folyo Etiket Baskıları

Kişiselleştirilmiş her boyutta folyo baskılarınızı alabileceğiniz gibi size özel az miktarda da olsa etiket bastırabilirsiniz.

İstediğiniz şekilde bir bir etiket tasarlayın baskı ve kesim çok kolay ve ucuz. Dijital Baskı ve kesme teknolojileri ile etikete şekil vermek ve istediğiniz ebatta kesim yapmak çok ama çok kolay.

Baskes Dijital Baskı

Dijital baskı makinelerinde basılan ürünlerin yine aynı makine içinde ya da optik okuyuculu folyo kesim makinesinde yalnız ürünün içinde kalacağı şekilde kenarlarında kalan fazlalıkların kesilme işlemine baskes denir.

Grafik tasarım işlemlerinin ardından ürünün baskı makinesine gönderilmesiyle başar. Aracın baskes özelliği varsa baskının ardından kesim işlemi de yapılarak çıkarılmaktadır. Baskes özelliği bulunmuyorsa baskı makinesinden çıkarılan ürün optik okuyuculu folyo kesim çıkarıldıktan sonra etrafındaki fazlalıkların alınmasıyla işlem tamamlanmış olur.

Folyo Baskes Özellikleri Nelerdir

Baskes etiketi uzun süreli kullanılabilir. Dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Folyo üzerinden baskı yapıldığı için sıvıyla temas sırasında zarar görmez. Hızlı baskı yapılır. Böylelikle zamandan tasarruf edersiniz. Maliyeti uygun olduğu için birçok firma tarafından baskes uygulanır. Düz yüzeylerde yapıştığı zaman sökülmesi zordur. Yumuşak yapısı vardır. Baskıda kullanılan boyaların kaliteli olmasından dolayı resim ya da yazılar silinmez.

Aracınızın camlarını da yapıştırabilirsiniz. Yapışkan özelliği sayesinde bant izlerinin oluşmasına engel olur. Yazılar daha okunaklı ve renkleri daha canlıdır. İsteğiniz şekle göre dizayn edilir. Kullanım alanları çok geniştir. Ayrıca dekorasyon ürünü olarak da kullanılır. Ayrıca sticker işlemlerde kullanılır.