Fener Tabela

Fener tabela alanında 1996 yılında İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Express reklam tabela hizmetleri, İstanbul ve çevresindeki illere hizmet vermektedir.

Fener Tabela

Express Reklam olarak fener tabela, dijital baskı ve diğer reklam ürünlerini müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak gerçekleştirmekteyiz. Açık hava reklamcılığı, dijital baskı ve fener tabela çeşitlerimiz ile ilgili gerçekleştirmiş olduğumuz faaliyetlerimizi sitemizde inceleyebilirsiniz.

Fener tabela işini çoğu firma yapmaktadır ancak tabela işi zevk işidir. Özensiz gelişi hoş hazırlanmış tabelalar işinize bir katkı sağlayamayacağı gibi işyerinizin imajını da zedeleyecektir. Bu yüzden bu işi yalnızca ticaret değil sanat olarak gören bizleri tercih etmeniz size müşteri memnuniyeti olarak dönecektir. Tabelalar yalnızca işyerinizin tanımı için değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlı da kullanılır. İş yerinizin adeta kartviziti olan tabelalarınıza gösterdiğimiz özeni bina içinde ya da dışında yönlendirme bilgilendirme amaçlı kullanılacak fener tabelalarda da gösteriyoruz zira biz yalnızca tabela değil sanat yapıyoruz.

Reklamcılık firmaların tanınırlığını artırmaktadır. Özellikle tabela hizmetleri sayesinde; marka ve firma adlarının akılda kalıcılığını artırabilirsiniz. Firmaya ait mevcut bina ile yapının cephesine dik olarak yüksekten montajı yapılmaktadır. Temel ihtiyaç ve hedef doğultusunda ışıklı ve ışıksız olarak yapılmaktadır. Dış mekanda cafe, eczane, restoran başta olmak üzere tüketicilerin görüş açılarına göre mekanda değişiklik göstermektedir. Fener Tabela, bulunduğunuz cadde ve sokaklarda, sizi parlatan bir sanat eseri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Hazır tabela sistemlerimizi inceleyiniz.

Bayrak Tabela

Bu sayfada (Bayrak Tabela) işleminde kullanılan makine ve ekipmanlar, Işıklı Bayrak Tabela teknikleri hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Çift Taraflı Tabela

Çift taraflı tabela yaptırma süreci artık çok daha kolay ve profesyonel!.. Çift taraflı tabela imalatı lideri Express Reklam ile firma reklamlarınızı jet hızıyla ve en iyi fiyatla yaptırın!

Fener Tabela dış mekanlarda görselliği artırmak amacı ile uygulanabilir. Fener Tabela, Işıklı ve Işıksız Olarak iki şekilde de kullanılabilir.

#İstanbul’da fener tabela ve bayrak tabela hizmeti verdiğimiz ilçeler.