Cephe Giydirme

Cephe giydirme ürününü en uygun fiyatlar ile satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. (cephe reklam kaplama) için hemen siparişinizi verebilirsiniz!

Cephe Giydirme

Cephe giydirme Binaların dış cephelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş “dayanıklı reklam” (tanıtım) özellikli yapılan reklam çeşididir.

Cephe Giydirme – Bina Cephe Kaplama/ Cephe Giydirme konusunda tam hizmeti vermekteyiz. Reklam ve pazarlama çalışmaları konusunda en etkin çalışmalardan biri olan Bina Cephe Kaplama Cephe Giydirme çalışmaları, firmalar tarafından yoğun tercih edilen çalışmaların başında gelmektedir.

Dış Cephe Giydirme ve Cephe Kaplama Fiyatları
Dış cephe ve cephe kaplama fiyatları istekler doğrultusunda değişmektedir. Sizlere en uygun fiyatları sunan Express Reklam alanında uzman ekip arkadaşları ile en kaliteli hizmeti ve fiyatı sunmaktadır.

Dış cephe giydirme ile uygulana dış cepheler farklı yöntemler ile uygulandığından reklam alanında da firma ve işletmelerin sıklıkla tercih ettikleri reklam alanlarından biridir. Sizlerde reklamlarınızı kaliteli bir şekilde almak isterseniz sitemizde yer alan numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Estetik ve kaliteli en uygun cephe kaplama fiyatları ile dış cephe giydirme hizmeti sunmaktayız. Dış cephe kaplama uygulamalarında, en kaliteli ve dayanıklı Cephe kaplama malzemeleri kullanılmaktadır. Vitrin görevi üstlenen dış cepheler için birbirinden farklı Cephe kaplama modelleri uygulama yapılmaktadır. Dayanıklı bir dış cephe kaplama için kullanılacak Cephe kaplama malzemeleri son derece önemlidir. Cephe kaplama malzemeleri yapılara eşsiz mimari görsellik kazandırmaktadır.

Dış cephe kaplama fiyat olarak farklılık göstermektedir. Dış cephe kaplama modelleri ve dış cephe kaplama görselleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Birbirinden farklı Dış cephe kaplama çeşitleri ve fiyatları için kategorimizi ziyaret edebilir, detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Bina Cephe Reklam Kaplama

Dış Cephe kaplama sistemleri, firmanızı veya markanızı en iyi şekilde yansıtan ve fark edilmesini sağlayan en önemli reklam çeşitlerinden bir tanesidir. İşletmenizin veya firmanızın yer aldığı yapının tamamının veya belirli bölümlerin cephe kaplama modelleri ile kaplanmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Express olarak, en kaliteli dış cephe kaplama malzemeleri kullanarak sizlere etkili reklam yapma olanağı sunuyoruz. En uygun Cephe kaplama fiyatları ile sipariş verebileceğiniz Cephe kaplama çeşitleri sayesinde tanıtım ve reklamınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Cephe giydirme, one way vision cephe giydirme, delikli folyo cephe kaplama, cehpe reklamı, inşaat iskelesi örtme, folyo kaplama, kompozit kaplama, vinil germe, cephe reklam, cephe reklam dijital baskı, dijital baskı folyo giydirme, oneway vision, delikli folyo cephe kaplama.

Cephe Giydirme Sistemi firmanızı tam olarak yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan önemli reklam unsurlarındandır. Firmanızın bulunduğu binanın tamamının kaplanmasını ya da belirli bölümlerin düzenlenmesini yaptırabilirsiniz. Express Reklam olarak size, en kaliteli dış cephe kaplama ürünlerini kullanarak sizlere uzun ömürlü bir reklam olanağı sunmaktayız.

Dış cephe giydirme işlemi birden fazla tekniği içermektedir. Dış cephe giydirme sayesinde sizler de hem binalarınızın korumalarını daha sağlıklı bir şekilde tamamlayabilir hem de reklamlarınızı alanında uzman bir ekibe de uygun fiyatlar ile yaptırabilirsiniz. Dış cephe giydirme ile binalarınız da estetik bir görüntüyü yakalayabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

  • Binanızın cephesinde sürekli reklamınız olacaktır.
  • Binanızın önünden, yakınından geçen herkese reklamlarınızı yapmış olacaksınız.
  • Binanızın cephesindeki reklamınız bilboarda yapacağınız reklama göre çok daha ekonomiktir.
  • Bina Cephe Kaplama / Cephe Giydirme talep ettiğiniz sıklıkla değiştirebileceğiniz bir çalışmadır.
  • Bina Cephe Kaplama / Cephe Giydirme en az 3-4 yıl kalıcı olabilmektedir.
  • Her türlü binaya, Bina Cephe Kaplama/Cephe Giydirme yapılabilmektedir.

Bina Cephe Giydirme

Binaların cephelerin ve cam kaplamalarının üzerine genellikle one way vision (delikli baskı) veya folyo baskı ile uygulanarak yapılan çalışmalardır. Sıklıkla reklam alanı olarak kullanılır.

Dış mekanda ürün tanıtımı, firma logo gösterimi gibi amaçlar için de kullanılır. Kullanılan one way vision malzeme delikli folyo olup, dışarıdan içerisini göstermeyen ama içeriden dışarısını gösteren özelliğe sahiptir.

Cephe reklam giydirme ile binanızı reklam alanına dönüştürün. Dijital baskı sayesinde cephe giydirme reklam çalışmaları yapılması mümkün olmaktadır.

Ancak delikli yapısından dolayı görsel kaybı yaşanmaktadır, bu yüzden küçük detaylı baskılar one way için tercih edilmemelidir. One way vision üzerine UV ya da solvent baskı tekniği ile baskı yapılır. Cam üzerine şeffaf folyo baskı da yapılabilir. İstenirse tam şeffaflığa sahip folyo ya baskı yapılıp baskısız alanlarda folyo’nun yapışkan hissi olmadan uygulama yapılabilir. Şeffaf folyo’da görsel normal folyaya nazaran görselin renk doygunluğu daha azdır. Bu uygulamalar bütün cama ya da cepheye yapılabileceği gibi kısmi ya da şekilli (cut-out) olarak da yapılabilir.

  • Bina Cephe Kaplama/ Cephe Giydirme konusunda tam hizmeti vermektedir.
  • Bina Cephe Kaplama / Cephe Giydirme ile ilgili tasarımı yapmakta
  • Bina Cephe Kaplama / Cephe Giydirme ile ilgili dijital baskıları kendi bünyesinde bulunan dijital baskı makinelerinde basmakta
  • Baskıdan alınan dijital baskı ile Bina Cephe Kaplama / Cephe Giydirme uygulama yapmaktadır

Bina Cephe Kaplama / Cephe Giydirme konusunda deneyimli tasarım ekibimiz talep edilen cephenin ölçülerini almakta ve gerekli görsel çalışmayı yapmaktadır.

Reklam ve pazarlama çalışmaları konusunda en etkin çalışmalardan biri olan Bina Cephe Kaplama/Cephe Giydirme çalışmaları, firmalar tarafından yoğun tercih edilen çalışmaların başında gelmektedir.