Beykoz Kompozit Tabela

Beykoz kompozit tabela, olarak İstanbul Beykoz ilçesine oyma tabela ve kompozit cnc oyma tabela gibi hizmetlerinin üretim imalat hizmeti sunmaktayız.

Kompozit Tabela

Beykoz Kompozit Tabela

Beykoz kompozit tabela modelleri en ucuz fiyat seçenekleriyle expresstabela.com’da! Kompozit Tabela modellerinin ürün ve yorumlarını karşılaştır, en uygun fiyatını kaçırma.

Kompozit tabela fiyatı net bir rakam vermek doğru olmayacaktır, montaj yapılacak yerin il ve ilçesine göre, kullanılacak malzeme ve işçilik, vinç kiralama gibi unsurlar göz önünde bulundurularak 3.500 TL ile 15.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

Beykoz Kompozit Tabela Modelleri ve Fiyatları

Tabelanın yapımı için kasa yapılır ve kasaya kompozit yerleştirilmektedir. İşlemden sonra tek parça halinde görüntü sunulmaktadır. Bu görüntüyü sunan tabelaya bakıldığı zaman şık görünmektedir. Tabelanın oyma işlemi esnasında pleksiglas malzeme kullanılır. Led ışıklı sistemlerden dolayı aydınlatma işlemi yapılır. Çeşitli cephe kaplama malzemeleriyle kıyaslandığı zaman hafif olduğu anlaşılabilir. Kompozit yüzeyinin ziyadesi ile düzgün olduğunu ifade etmek mümkündür. Alma ihtimali olan darbeler karşısında dayınıklı ve sağlam bir yapısı vardır. Dayanıklılığını koruma özeliği olan ürününün temizliği zannedildiğinden daha kolaydır. Temizliği kolay olan malzeme renk seçenekleri bakımından da çeşitlidir.

Bahsi geçen tabela alüminyum kompozit paneller kesildiğinde derz açma tekniğiyle oluşturularak oyulan ya da üst kısmına kutu harf monte işlemiyle meydana getirilen tabela modeli olarak da açıklanmaktadır.

Genellikle kompozit tabelalar kompozitlerin oyulmasıyla pleksilerin yerleştirilmesi ve bu pleksilerin iç kısmından ledlerle aydınlatılarak tabela şekline getirilmesidir. Diğer tabela modelleriyle kıyaslandığında kolay yapılamadığı görülür. Tabela yapım aşamasında kompozitin ölçü ve renkleri seçilmelidir.

Kompozit Tabela Nedir?

Tabela hizmetlerinde en fazla kullanılan Beykoz kompozit tabela, kullanılan malzemesi nedeniyle işyerlerine yepyeni bir hava katabilen özel bir tabela cinsidir. Üretiminde kullanılan ileri teknoloji bu tabelaların da sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlaması da onların sıklıkla tercih edilmesini sağlar.

Kompozit tabela çeşitleri hem iç hem de dış yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Kalitesi, sağlamlığı ve sunduğu modern görünüm ile işyerinize farklılık katacak bu tabelalarda en iyiyi seçmeniz çok önemlidir. Beykoz Kompozit tabela hizmetleri konusunda yılların deneyimini başarılı çalışmalar ile desteklemiş olan firmamız size en iyi en uygun fiyat ile vermek için çalışmaktadır.

Neden Kompozit Tabela Tercih Etmelisiniz?

İyi tasarımlanmış bir kompozit tabela bina dış cephesi ile çok uyumlu bir görünüm sunar.
Dış cephe kaplamalarında kullanılan kompozit sağlam ve uzun ömürlü bir malzemedir. Dayanıklılığı, uzun ömürlü olması ve kullanım alanının genişliği sebebiyle bu tabelalar sıklıkla açık hava reklam ürünlerinde kullanılır.
Diğer malzemelere göre daha hafiftir.
Malzemenin yapısı nedeniyle çalışılması kolay ve yüzeyi düzgün bir materyaldir. Ancak darbelere karşı da çok dayanıklıdır.
Temizliği ve bakımı kolaydır.
Tasarım ve renk açısından çok geniş kullanım olanakları sunar.

Kompozit tabelalar istek ve ihtiyaca bağlı olarak ışıklı ya da ışıksız olarak da yapılmaktadır. Beykoz Kompozit tabela fiyatları yerine, tasarımına, büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir.

Uzun ömürlü ve uygun maliyetli farklı tasarım kompozit tabelalar için bizi arayabilirisiniz. Beykoz Kompozit tabela çalışmalarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Beykoz Kompozit Alüminyum Oyma Tabela

Beykoz Kompozit alüminyum tabela özel bir tabela türüdür. iç aksamında kullanılan dkp profil veya alüminyum profil gaz altı kaynak makinası ile sağlam bir şekilde birleştirilir.

Beykoz Kompozit Tabela, Tabela Tasarımı, Işıklı Tabela Totem Tabela Bina Kaplama Çatı Tabelası Cephe Tabelası Yol Tabelası Yönlendirme Tabelası Bayii Tabelası Seri Tabela Harf Tabela Yol Tabelası Benzinlik Tabelası Reklam Tabela Otel Tabelası Hastane Tabelası Eczane Tabelası İş Yeri Tabelası Tabela Üretimi Tabela İmalatı.

Beykoz Kompozit Tabela. Tabela ürünlerinizi veya markanızı çevrenize göstermek için kullanılan bütün objelerdir aslında. Tabela üretimi çok değişik şekillerde olabilmektedir. Işıklı tabela, ışıksız tabela tabela hususunda ana kategori denebilir.

Aksi takdirde birçok müşteri tarafından ışık Beykoz kompozit oyma tabela tercih edilmesi nedeniyle en ufak bir cnc kesim hatası, montaj hatası veyahut boya hatası tüm tabelanızı mahvedebilmekte ve müşteri üzerinde de olumsuz bir etki oluşturmaktadır.

Beykoz Alüminyum Kompozit Tabela

Dekupe Tabela bir diğer adı oyma tabeladır. Dekupe yani oyma tabelalar genelde pleksi, alüminyum veya paslanmaz harflerin ve varsa logo veya şeklin oyularak yapılması sonucu elde edilen tabelalardır. Dekupe yapılan yerin altına hangi renk olacaksa o renkte pleksiglass uygulanır ve bunun altınada aydınlatma uygulanır. Dekupe tabela sık kullanılan estetik görünümlü bir tabela çeşididir. Özellikle geceleri çok belirgin ve dikkat çekicidir. Çok uzaklardan dahi gözükür ve ne olduğu algılanır.

Kompozit tabelalar iki boy olarak üretilirler. Kompozitler 600×125 ve 320×125 cm ebatlarında üretim yapılır.Tabela oyum işlemi yapıldıktan önce yada sonra kompozit kenarları derz açılarak kutu şeklinde tabela haline gelmesi sağlanır.

Elde edilen tabela ise hem uzun ömürlü hemde dayanıklıdır. Şık bir tabela elde ederseniz aynı zamanda güneşde solma derdi olmaz.

Beykoz kompozit Oyma Pleksi Kabartma Tabela Dolgun Görünümüyle Şirketinize Yeni Bir Görünüm Sağlayacaktır. Unutmayın tabela bir iş yerinin en önemli tanıtım unsurudur.

İstanbul Beykoz geneli kompozit tabela hizmeti verdiğimiz bölgeler.

 • Acarlar Kompozit Tabela
 • Anadolu Hisarı Kompozit Tabela
 • Anadolu Kavağı Kompozit Tabela
 • Baklacı Kompozit Tabela
 • Çamlıbahçe Kompozit Tabela
 • Çengeldere Kompozit Tabela
 • Çiftlik Kompozit Tabela
 • Çiğdem Kompozit Tabela
 • Çubuklu Kompozit Tabela
 • Fatih Kompozit Tabela
 • Göksu Kompozit Tabela
 • Göztepe Kompozit Tabela
 • Gümüşsuyu Kompozit Tabela
 • İncirköy Kompozit Tabela
 • Kanlıca Kompozit Tabela
 • Kavacık Kompozit Tabela
 • Ortaçeşme Kompozit Tabela
 • Paşabahçe Kompozit Tabela
 • Rüzgarlı Bahçe Kompozit Tabela
 • Soğuksu Kompozit Tabela
 • Tokatköy Kompozit Tabela
 • Yalıköy Kompozit Tabela
 • Yavuz Selim Kompozit Tabela
 • Yeni Mahalle Kompozit Tabela