Banko Arkası Tabela

Banko arkası tabela modelleri, Firmanızın girişinde danışma bankosu ve çevresinde bulunan tabela modelleri.

Banko Arkası Tabela

Banko arkası tabela ofis içerisinde ve fuar stantlarında kullanılan kurumsal reklam araçlarından biridir. İç mekanın dekorasyonuna uygun olarak yapılan banko arkası tabela, toplantı odası, karşılama bankoları ve bekleme salonlarında karşımıza çıkar. Bu tabela çeşidi karşılama bankolarında kapı yanı tabela olarak kullanılır.

İş yerlerinin danışma ve sekreterlik arkası için hazırlanan reklamlara “banko arkası tabela” denir. Çoğunlukla pleksiglass malzeme kullanılmaktadır.

Banko arkası tabela ofis içerisinde ve fuar stantlarında kullanılan kurumsal reklam araçlarından biridir. İç mekânın konseptine uygun olarak yapılan banko arkası tabela, toplantı odası, karşılama bankoları ve bekleme salonlarında karşımıza çıkar. Bu tabela çeşidi karşılama bankolarında kapı yanı tabela olarak kullanılır. Ofis içi tabela adı da verilen banko arkası tabela görsellik açısından estetik ve şık bir görüntü sunar.

Banko arkası tabela, ofis içerisinde, kasa arkalarında ve fuar stantlarında kullanılan kurumsal reklam araçlarından biridir. İç mekânın konseptine uygun olarak yapılan banko arkası tabela, toplantı odası, karşılama bankoları ve bekleme salonlarında karşımıza çıkar. Banko arkası tabelalar görsel açısından mekanlarınız da estetik ve şık bir görüntü sunar.

Banko Arkası Tabela Çeşitleri, Banko arkası tabelalar çeşitli malzeme ve şekillerde yapılabildiği gibi, banko önünde de aynı sistemlerle tabela yapılabilmektedir.

Mevcut zemine istenilen malzemenin CNC router ya da lazer ile kesilip çift taraflı bant ve/veya silikon ile yapıştırılmasıyla elde edilen ışıksız Banko Arkası Tabela çeşitidir. Ekonomik bir çözüm olmasının yanı sıra zemine uygun pleksi, lamplex, krom, ahşap vb. malzemelerde şık bir görüntü elde edilebilir.

Zeminli Banko Arkası Tabela, Genellikle kesime uygun olmayan ya da mevcut zeminin montaja müsait olmadığı durumlarda yapılır. Logo kesim tabelanın zemini alüminyum kompozit panel, pleksi, ahşap, krom ve akrilik diğer levhalar kullanılarak yapılabilir. Üzerine folyo kesim ya da diğer CNC kesim pleksi, lamplex, ahşap, krom gibi malzemeler CNC ile kesilerek logo/logotype oluşturulabilir.

Kabartma ya da kesim yapılan harfler zeminden ayaklarla öne alınır ve arka yüzeyine genellikle led olmak üzere aydınlatma sistemi döşenir. Bu sayede logo/logotype öne çıkartılır. Arka zeminde taş ya da ahşap gibi dokulu malzemeler var ise çok güzel tabela örnekleri yapılabilir.

Çeşitli malzemelerin kabartılması ile içten ve arkadan aydınlatmalı olarak yapılan bu Banko Arkası Tabela ve banko önü tabela çeşiti aydınlama olarak daha fazlasını isteyenler için önerimizdir. Şık bir tabela isteniyorsa mutlaka Kutu Harf Sistemleri sayfamızdan detaylı bilgi alınız.

Banko Önü Tabela, Firmamız, yerel tabela dükkanlarında bulamayacağınız birinci sınıf ofis tabelalarında uzmanlaşmıştır. Üstün ustalarımız, canlandırmak istediğiniz profesyonel imajı yansıtan lobi işaretleri üretmek için sadece mimari sınıf materyalleri ve tasarımları kullanıyor. Kurumsal lobi levhalarımız çok geniş bir yelpazede malzeme, kaplama, renk ve montaj seçeneklerinde mevcuttur. Bu nedenle alan, görüntü, dekor ve bütçeniz için ideal olan işareti bulacaksınız.

Aradığınız marka veya malzemenin türü ne olursa olsun, Etki İşaretleri yardımcı olabilir. Kesme metal, kesilmiş akrilik veya kazınmış cam gibi malzemelerden yapılmış kurumsal tabelalar arasından seçim yapın. Tek tek monte edilmiş harflerle panel tipi işaret ve işaretler oluşturun. Vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmenize yardım edelim.

Banko Arkası Tabela Fiyatları, Banko arkası tabela fiyatları talepleriniz doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Alanında uzman, profesyonel kadromuz ve değişen teknolojilere uygun makinelerimiz ile siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Siz de işletmenize ışık olacak banko arkası tabela yaptırmak ve fiyat bilgisi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Banko Arkası Tabelalar

Çoğunlukla ofis içerisinde ya da fuar stantlarında kullanılan ve kurumsal reklam araçları arasında yer alan Banko arkası tabela iç mekanların konseptlerine uygun olarak yapılan tabela çeşidi toplantı odası, karşılama bankoları ve bekleme salonlarında karşınıza çıkmaktadır. Bu tabela çeşidi karşılama bankolarında kapı yanı tabela olarak da kullanılmaktadır. Ofis içi tabela adı da verilen banko arkası tabela çeşitleri ayrıca görsellik açısından estetik ve şık bir görünüm sunmaktadır.

Banko arkası tabela; Ofis içerisinde ve fuar standlarında kurumsal reklam araçları olarak kullanır. İç konsepte uygun olarak yapılan bu uygulamalar toplantı odası, bekleme salonu ve karşılama bankoları arkasında kullanılır. Bu çalışmalarda maximum duvardan yükseklik “kabartması” 20mm civarında olmalıdır. Daha kalın uygulamalar yapılsada çok estetik olmamaktadır. Minimum incelikte ve soft aydınlatmalı çalışmalar daha estetik durmaktadır. Genellikle minimum 1.5mt genişlik ve orantılı yükseklik kullanılarak yapılan çalışmalarda 5mm, 10mm, 15mm, 20mm pleksi, pleksi üzeri paslanmaz uygulama, 10mm, 20mm dekota üzeri pleksi veya paslanmaz uygulama, ışıklı pleksi üzeri alüminyum uygulama gibi çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Aynı zamanda tercihen dış mekanlarda kullanılan paslanmaz harf, paslanmaz kutu harf, alüminyum harf, pleksi harf, pleksi kutu harf gibi reklam ürünlerinin boyutları minimize edilerek kullanılabilmektedir. Bu uygulamalara karşılama tabelası, ofis tabelası, ofis logosu, banko tabelası, banko arkası tabela, iç mekan tabela ve kapı isimliği gibi isimler verilmektedir.

Özel olarak tercih edilen farklı çalışmalarda yapmaktayız. Bu çalışmalar kullanılan hammadde açısından farklılık göstermekterdir. 316 paslanmaz çelik, piriç, pririnç antik kaplama, pirinç krom kaplama, pirinç altın kaplama, pirinç füme kaplama gibi rekler ve 1mm den 10mm kalınlığa kadar malzemeler kullanılarak ışıklı veya ışıksız karşılama tabelası, ofis tabelası, ofis logosu, banko tabelası, banko arkası tabela, dünya haritası, ışıklı dünya haritası, iç mekan tabela ve kapı isimliği çalışmaları yapmaktayız. Bu çalışmalar diğer çalışmalara göre daha profesyonel görünümler sağlamaktadır.

Banko arkası tabela uygulama aşaması; Montaja uygulama esnasında çıkabilecek sorunları tecrubemizle elde ettiğimiz çözüm yolları ve profosyonel ekibimizle sonuca en hızlı ve pratik şekilde ulaşacak şekilde başlarız. İmalatı yapılan çalışma duvar, ahşap, kompozit, şık bir tasarıma sahip paslanmaz veya boyalı demir ızgara üzerine ileride olabilecek değişiklik, taşınma ve tamirat unsurlarıda göz önünde bulundurularak pratik montaj aparatları kullanılarak uygulacağı zenime montaj edilir. Böylece sorunsuz ve yüzdeyüz müşteri memnuniyeti odaklı bir projemizi daha tamamlamış oluruz.

Ofis İçi tabela, Banko arkası tabela ofis tabelası dediğimiz sınıfa giren iç mekan tabela türüdür. İster ışıklı ister ışıksız olabilir. Paslanmaz Kutu Harf ten tutun da Pleksi kutu harf ya da dekota harf ile de ofis ve iş yerlerini çok hoş mekanlar haline getirebilmektedir. Firmalar; ziyaretçilerinin bekleme alanlarında farklı bir ortam, renk ve şıklık katmak adına yapılan reklam çalışmalarıdır.

Müşterilerimizin mekanlarına ve logolarına en uygun seçenekleri sunarak akılda kalıcı ve görselliği yüksek reklam içerikleri sunuyoruz. İstanbul reklam tabela olarak en uygun fiyatlar ile en zengin içerikli tabelaları müşterilerimize 1. sınıf malzeme ve işçilik ile buluşturuyoruz.

İç mekan tabelaların firmaya etkisi, İç mekan tabela müşterileriniz ya da ziyaretçilerinizin işletmeniz içerisindeki en önemli reklamınız olacaktır. Birçok firma en etkili reklamları için bizi tercih etmektedir. Sizde iç mekan tabela yaptıracağınız zaman mutlaka bizi arayın

İç mekan harf çalışmaları her bütçeye ve her ortama uygulanabilmektedir. Işıklı reklam seçeneklerinde müşterilerimizin mekanlarında zeminli ya da zeminsiz yapılan reklam faktörü önemlidir. Işıklı tabelalarda elektrik tesisatı çekileceğinden önem taşımaktadır.

Banko Arkası Kutu Harf Tabela

Krom Harf Banko Arkası Tabela, En direk paslanmaz tabelalar genelde banko arkaların’da kurumsal firmalar’da karşılama bankosunun arkasına koyulur.Işıklı tabela ve ışıksız tabela olarak üretimi gerçekleştirilir.Kurulsal firma ve banko arkası duvarların renkleri göz önün’de bulundurularak gold paslanmaz,siyah paslanmaz,gümüş paslanmaz,satine paslanmaz,parlak ve mat seçenekleriyle seçim yapılır.Montajı oldukça kolay ve eğlenceli olan bu kutu harfler montaj bittikten sonra güzel bir görünüm ve estetik tabela olarak’da güzel görünmektedir.Bu ürünümüz satine paslanmaz ışıksız tabela olarak üretilmiş kurumsal kimlik projemizdir.

Banko arkası tabela, kurumsal kimliğinizi ortaya koymak için kurumların girişlerinde yer alan görselliktir. Banko tabelaların boyutları kullanılacağı banko arkasının ölçülerine göre hazırlanarak özel bir üretimle sunulur. Banko arkası tabelası için kutu harf ya da pleksi malzemeler kullanılarak üretimi gerçekleştirilir. Tabela modellerinin genel olarak kullanım alanları ofislerdir. Genellikle müşteriyi karşılayacak banko arkasına konumlandırılacak olan banko tabelası sürekliliğinizi, adınızın hafızalarda kalıcı olmasını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda da hizmetinize vermiş olduğunuz önemin, kalitenin göstergesidir. Bu yüzden bir kez yaptırarak uzun yıllar boyunca kullanacağınız banko arkası tabelasında seçimlerinizi en iyi şekilde yapmalısınız. Tabelanın üretileceği malzemeyi seçmek tamamen size kalmıştır. Dilerseniz firmanın tasarım ekibinden yardım alarak markanıza uygun en uygun banko tabelasının üretimini sağlayabilirsiniz.

Pleksi, paslanmaz krom, lamplex ve forex üzeri folyo sıvama olarak birçok farklı model ve yapıda geniş ürün ve malzeme seçeneğine sahip olan Banko arkası tabela tamda beklentilerinizi karşılayacak özelliklerde, kalitede üretilerek sizlere sunulur. Teknolojik araç gereçler ile farklı, yenilikçi daha önce benzerine sık rastlanmamış kalitede üretilen tabela modelleri ile sizlerde hedeflediğiniz kitleye ulaşabilirsiniz. Marka bilinirliliğinizi akıllara kazıyacak olan banko arkası tabelaları istediğiniz her banko arkasında ölçüler uyduğu sürece kullanabilirsiniz. Genellikle paslanmaz kutu harf tekniği ile üretilen banko arkası tabelalardan son derece memnun kalacak ve istediğiniz verimi elde edebileceksiniz. Adınızı duyurmak için yapacağınız reklam çalışmaları arasına mutlaka tabela seçeneğini de eklemelisiniz.

Maliyeti fazla olmayan ve bir nevi cansız reklam figürü olarak her geçen gün daha fazla kazanmanızı, duyulmanızı sağlayacak olan Banko arkası tabela birçok tabela üretim tekniğinden yararlanılarak üretilmektedir. Karşılama tabelası olarak da adlandırılabilen banko arkası tabelalar, istediğiniz tasarımda kaliteli, hızlı bir şekilde üretilerek sizlere sunulmaktadır. İç konsepte uygun olarak hazırlanan tabelalar, maksimum duvardan yükseklik “kabartması” 20mm civarında olmalıdır. Bu kalınlığın üzerine çıkıldığında maalesef ortaya hiç de estetik olmayan görüntüler çıkarak istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı engel olacaktır. Sizlerde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz banko arkası tabela modelleri için güvenilir firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: Banko arkası tabela, Banko Arkası Tabelası çeşitleri, Banko Arkası Tabelası modelleri, Banko Arkası Tabelası örnekleri, Işıklı Banko Arkası Tabelası, Banko Arkası Tabela fiyatları, pleksi banko arkası tabelası, paslanmaz harfli banko arkası tabelası, krom kutu harfli banko arkası tabelası, banko arkası tabela, iç tabela, banko arkası logolu tabela, iç tabela, oda tabelası, kapı tabelası, banko arkası tabela fiyatları. Banko arkası tabela modelleri, banko arkası tabela, banko arkası tabela fiyatları, banko arkası ışıklı tabela.

#İstanbul Anadolu yakası banko arkası tabela hizmeti verdiğimiz ilçeler.