Mesh Afiş

Dijital baskı çeşitlerinden biri olan mesh afiş, ürün tanıtımı, kampanya bildirimi ve duyuru işlevleri olan mesh afişler gibi dış mekanlarda reklam aracı olarak kullanıldığı için kir, hava, toz gibi dış etkenlere karşı dayanıklı malzemelerden üretilirler.

mesh afis

Mesh Afiş

Mesh branda afiş baskı olarak ta bilinen delikli branda baskıları ücretsiz tasarım ve 6 taksit ödeme fırsatıyla kapınıza teslim. İşinizin tanımı için afiş yaptırmaya vakit kaybetmeyin. Vinil Delikli Mesh Afiş Dijital Baskı (100×100 cm) (Mesh) Afişiniz kapınıza gelsin, ödemenizi kredi kartınızla taksit avantajıyla oturduğunuz yerden yapın.

Mesh afiş baskı halk dilinde delikli branda dediğimiz bir üründür. Mesh Vinil Afiş 550 gram kalınlığında olup arka yüzeyinde naylon koruyucu bulunmaktadır, bu naylon ister ürün tesliminden önce istenirse ürün asılırken sökülebilmektedir.

İstanbul mesh delikli afiş, olarak İstanbul’un tüm ilçelerine mesh afiş ve dijital baskı gibi hizmetlerinin üretim imalat hizmeti sunmaktayız.

Mesh Baskı Nedir?

Mesh baskı aslında delikli vinildir. Normal vinil malzemenin delikli halidir. Delikli olmasının sebebi rüzgara karşı dayanıklılığı artırmasıdır. Normal vinil baskılar rüzgarda tahrip olabilmektedir fakat mesh malzeme delikli yapısı ile rüzgarlara ve zorlu hava şartlarına oldukça dayanıklıdır. Asıldığı yerde ışığı tamamen kesmemesi, içeriden dışarının görünmesi bir avantajdır. İstediğiniz ebatta baskı yapılmaktadır. Büyük ebatlarda mesh baskı birbirine kaynak yapılarak istediğiniz ebatta size teslim edilebilmektedir.

Mesh Baskı Kullanım Alanları Nerelerdir

Mesh baskı genellikle cephe çalışması olan binalarda, iş yerlerinde dışarıdan içerisi görünmeyecek şekilde kapatılması için kullanılır. Yine aynı şekilde asıldığı yerlerde mesh malzemeye dijital baskı yapılabildiği için reklam amacı da taşımaktadır.

Mesh Baskıda Tasarımlarım Nasıl Görünür

Mesh bir diğer adıyla delikli vinil malzeme yapısı gereği deliklidir. Bu sebeple tasarımlarınız baskı sonrası görünemeyeceğini düşünebilirsiniz fakat büyük ebatlarda baskı yapıldığından ve uzaktan bakıldığından dolayı mesh afiş baskı görünümden çok fazla detay kaybetmemektedir.

Mesh Baskı Sağlam Mıdır

Mesh baskısını daha sağlam hale getirmek için etrafına kolon dikişi yapılmaktadır. Binalara asmak için yine kolon ipinden 2 metre arayla kopça dikilmektedir. Bu sayede yırtılmamalara karşı oldukça dayanıklı hale gelir ve asması kolaylaşır.